חדשות

דבר מלכות הגל השני • 2 כרטיסי טיסה
חדשות חב"ד

דבר מלכות הגל השני • 2 כרטיסי טיסה

לאחר ההצלחה הגדולה של "הגל הראשון" של המבצע ולבבקשת רבים: החל מיום ראשון כ"ג אדר, ייפתח בעז"ה מבצע לימוד ה"דבר מלכות" שיחות התנש"א התשנ"ב - "הגל השני". הלומדים בחברותא שיבחנו על החומר, יכנסו להגרלה על 2 כרטיסי טיסה לרבי שליט"א מלך המשיח בתאריך שיבחרו. מיועד גם לבנות. פרטים בכתבה המלאה.

אתר הגאולה -

לראות את מלכנו / מערכת האתר - ט"ז אדר התשפ"א, 23:36

מיד ממש התגלות, מזוית חדשה.

הקריאה לרבי שליט"א מלך המשיח, אחרי ג' תמוז, רבי!! עמך אנו. תתגלה. זוית מיוחדת וחדשה בחלוקת דולרים ע"י הרבי שליט"א מלך המשיח מרחפן, כאשר ברקע מתנגנות מילים מיוחדות מתוך מוגהות, בשורת הגאולה נצחיות חיי הגואל האחרון שמביא אותנו מיד ממש לגאולה האמיתית והשלמה.

כללי / אתר הגאולה - י"ג אדר התשפ"א, 11:52

הרב זמרוני: המגילה בראי המדרש

גם השנה - תשע"ט, נפתח קונגרס משיח בסרט של הרב זמרוני שמלמד את הרקע למגילת אסתר מהמקורות בתנ"ך, גמרא, זוהר, מדרשים ומפרשים. הרב חושף את מקומו של אחשוורוש בין שושלות מלכי מדי פרס ובבל, (=בן של כורש); מי היה כורש אביו (בן המלך שהושלך להרים כתינוק, וינק חלב כלבה); איך השתלט כורש על מלכות פרס. בכתבה המלאה

לראות את מלכנו / הרב טוביה דורון - י"ב אדר התשפ"א, 09:44

"מי שרוצה להיות עשיר, ירים את ידו"

הרבי שליט"א מלך המשיח אמר שניסיון העשירות זה ניסיון גדול שקשה לעמוד בו. ואז אמר, שמי שמוכן לקבל על עצמו עשירות מופלגה ויצטרך להילחם עם היצר, ירים את יד ימין בלב שלם. כל מי שהרים את ידו באותו פורים (תשט"ו) נהיה עשיר.

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - י"ב אדר התשפ"א, 04:17

תן כמו שהרבי נותן. קופת בחורים

תן כמו שהרבי נותן. קופת בחורים. מתנות לאביונים בהידור הכי גדול, לתת כמו הרבי שליט"א מלך המשיח, ל"קופת בחורים" עבור תלמידי התמימים, לקיים בפשטות "כי תראה ערום וכסיתו" חליפות, כובעים, ומעילים לתמימים.

שיעורי חסידות / אתר הגאולה - י' אדר התשפ"א, 20:31

איך לזמן ניסים לחיינו? מגילת אסתר לחיים

פרשה לחיים - הרב יהודה ליפש מעבור את מגילת אסתר באופן עכשווי עם המסקנות לעכשיו לכל אחד. מדוע מרדכי ואסתר פעלו באופן כה משונה לביטול גזירתו של המן? איך נפתרים מחובות ובעיות בריאות? לדעת מתי לנצל את הקשרים שיש לך.

לראות את מלכנו / זמן הגאולה - י' אדר התשפ"א, 19:55

מאמר ואתה תצווה תשמ"ה

מאמר דברי אלוקים חיים "כעין שיחה", דיבור המתחיל "ואתה תצוה" – אור ליום ה׳ פ׳ תצוה, ז׳ אדר ה׳תשמ״ה, ותמליל ההנחה בלשון הקודש בכתבה המלאה.

מוזיקה חסידית / אתר הגאולה - י' אדר התשפ"א, 13:08

מחרוזת פורים אנרגטית חוצה יבשות

מקהלת 'ידידים' העולמית בניהולו של יעקב רוטבלט - מנצחה המיתולוגי של המקהלה, יזמו שיתוף פעולה מרענן וחוצה יבשות יחד עם הקלידן שייע פרידמן המוכר כאחד ממתכנתי הסאונד הטובים ביותר במוזיקה החסידית, שאף הופקד על העיבוד המוזיקלי, רגע לפני חג הפורים, שמחים להציג לכם את מחרוזת שירי הפורים שלא תפסיקו לדבר עליה.

לראות את מלכנו / והבט פני משיחך 770 - ט' אדר התשפ"א, 23:16

קידוש לבנה ב770 אור ל-ט' אדר

במוצאי שבת קודש ח' אדר, יצאו התמימים ואנ"ש לקידוש לבנה רבתי במעמד הרבי שליט"א מלך המשיח. לאחר מכן - שמחה וריקודים בארגון הרב ליאור מלכה, שליח הרבי שליט"א מלך המשיח למושבי צפון הנגב.