כנסים והרצאות

כנסים והרצאות / אתר הגאולה - י' אב התשפ"א, 16:53

הרב ויצהנדלר: מבטלים את "דא גזירת אורייתא"

הרב שמעון ויצהנדלר, ראש ישיבת חב"ד ראשון לציון, מחבר ספרים תורניים ומרצה מבוקש. בקשר לשבוע פ' חוקת - ג' תמוז, עליה כתוב ב"תרגום"- "דא גזירת אורייתא" מדבר הרב שמעון ויצהנדלר על על ביטול גזירת התורה שמעפר באת כו', ועל מטרת הכינוס של המאמינים בדברי מלך המשיח "עוברים לחיים נצחיים בלי הפסק בינתיים".

כנסים והרצאות / אתר הגאולה - כ"א תמוז התשפ"א, 23:26

אבי בן ישראל שר ומכריז יחי אדוננו

הזמר אבי בן ישראל עם קדימון להופעתו בכינוס: לאחר שהסכמתי לבקשת עמי מימון להגיע לכינוס ללא תשלום, והעניין התפרסם בתוכנית "חידודון", קיבלתי מאדם שאינני מכיר מעטפה ובה סכום כפול ממה שחשבתי לקחת, הרבי לא נשאר חייב".

כנסים והרצאות / אתר הגאולה - כ"א תמוז התשפ"א, 18:00

שליחות: בית חב"ד ענקי חדש בדלהי.

הרב עקיבא סודרי שליח הרבי שליט"א מלך המשיח מקים ומנהל את בית חב"ד דלהי - תחנת המסע לתרמילאים, מספר על הניסים בשליחות בתקופת הקורונה, ועל בניית בית חב"ד חדש ענק להכיל את אלפי התרמילאים שעוברים במקום.

כנסים והרצאות / אתר הגאולה - ח' תמוז התשפ"א, 16:18

הזמנת הרבי שליט"א מלך המשיח לעצרת גאולה ומשיח

קטע הפתיחה של עצרת משיח וגאולה תשפ"א באמפי בת ים, פתיחת הכינוס ע"י המנחה הרב אלעזר פרץ, שליח הרבי שליט"א מלך המשיח לנתניה, אמירת פרק התהילים של הרבי שליט"א מלך המשיח עם הרב רוזנבלט, רק הספריה החסידית בביתר עילית, והזמנת הרבי שליט"א מלך המשיח לכינוס ע"י הרב בנימין עקיבא, שליח הרבי שליט"א מלך המשיח לראש העין.