כללי

כללי / הקצנות ויוסיוסים - י"ד חשון התשפ"ב, 18:28

יאללה חברה קומו לתחיה בערוץ כאן 11

אנ"ש והתמימים באר שבע השתתפו באזכרה משפחתית ראשונה לחייל היהודי הארצישראלי היחיד שנפל בקרב במלחמת העולם הראשונה, ושרו "יאללה חבר'ה קומו לתחיה" שפורסם בערוץ הטלוויזיה כאן 11.

כללי / אתר הגאולה - י"ח תשרי התשפ"ב, 10:03

"מבט על" - סוכות בשכונת המלך

צפו במבט על - מרחפן מעל הסוכות בשכונת המלך בעריכה מדהימה של עומרי בכר, בתוספת ניגון ישן באידיש, אנו יושבים בלילה בסוכה'לה קטנה מכוסה בסכך, אב הרחמן הוא יקים לנו את סוכת דוד הנופלת.

כללי / זמן הגאולה - י"ח תשרי התשפ"ב, 09:49

סוכה על גלגליות - "סקטים"

צפו בסוכה המיוחדת של הרב שי שורוק מתל אביב שמתגלגלת עמו לכל מקום תשבו כעין תדורו על גלגליות.

כללי / אתר הגאולה - כ"ב אלול התשפ"א, 15:11

טלפון מאחת מנשי השלוחים הראשונים

נמצאים בימים האחרונים של שנת פלאות אראנו, עבר חורף, עבר קיץ ואנחנו לא נושענו. חייבים להשתגע על הגאולה. מה עושים. טלפון מעורר מאחת מנשי השלוחים הראשונים שאין מזרזין אלא למזורזים בטירוף של קרייזי אבאוט משיח.

כללי / זמן הגאולה - ט' אלול התשפ"א, 16:46

הדפסת התניא על מקורות הפרת

ח"י אלול תשנ"ו. באותו יום בבוקר טס הרב גדעון שרון עם צוות תמימים אל מקורות הפרת, שפכו שם מהמים של הרבי, הדפיסו את התניא בשני מקומות, והגיעו לספר לכולם בכינוס האגודה בפארק הירקון.

כללי / אתר הגאולה - ב' אלול התשפ"א, 12:28

שלט יחי אדוננו ברכה לבית ולסביבה

ר' שמעון שטרית מבת ים עיר הגאולה, מספר על השלט "יחי אדוננו" שעל ביתו, ועל הברכה הגדולה שמרגישים כל אלה שרואים אותו מסביב. סבא שלו, הרב שמעון שטרית זצ"ל, אמר על הרבי שהוא מלך המשיח. אמא שלו, שגדלה כילדה באגאדיר, מזהה תמונות של הילדים שלמדו בישיבה באגאדיר לפני רעידת האדמה.

כללי / זמן הגאולה - כ"ד אב התשפ"א, 15:36

הרמב"ם והגאולה השלמה

הצטרפו לתקנתו של הרבי שליט"א מליובאוויטש מלך המשיח להתאחד עם כל עם ישראל בלימוד כל התורה כולה על ידי שיעור יומי בספר היד החזקה

כללי / זמן הגאולה - כ' אב התשפ"א, 22:15

הכרזת יחי בהכנסת ס"ת לילדי ישראל

הכנסת ספר התורה השביעי לילדי ישראל התקיימה ברחבת הכותל המערבי עם ילדי הקייטנות, המדריכים, ואלפי ישראל שבאו לכבד את ספר התורה. במהלך ההקפות, הרב יוסף יצחק אופן הכריז "יחי" עם הקהל.

כללי / הקצנות ויוסיוסים - כ"ז סיון התשפ"א, 22:06

צ'ארלי בבית המקדש

צ'ארלי באטונס (צדיק הלוי) רוקד מתחת ל"מגנט" בכניסה העליונה ב770 בית משיח בשנים קודמות יותר. יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד!

כללי / זמן הגאולה - כ"ג סיון התשפ"א, 12:55

נקודה מהפרשה • שלח

נקודה מהפרשה • שלח • מביאים גאולה על ידי התעסקות עם העולם, מסר משלוחי הרבי שליט"א מלך המשיח בישיבת המלך המשיח בקטמון, ירושלים.

כללי / זמן הגאולה - כ"ג סיון התשפ"א, 12:18

עשירות הגאולה כבר עכשיו!

צפו בשליח הרבי שליט"א מלך המשיח הרב יעקב צבי בן ארי יו"ר "פרצת קיבוצים", מקיים את הוראת הרבי שליט"א מלך המשיח להשתדל להיות עשיר .. גם בפשטות", (פ' תרומה תשנ"ב) כי צריך להתכונן לעשירות של זמן הגאולה.

כללי / אתר הגאולה - כ"א סיון התשפ"א, 13:07

הרב שלום סבג מברסלב מכריז יחי

צפו ברב שלום סבג מברסלב מציג בבית מדרשו את ידידו מנחם הלל מחב"ד, ומסביר מדוע גם הוא שר עם חב"ד יחי אדוננו.

כללי / אתר הגאולה - כ"א סיון התשפ"א, 13:00

תפילין שירה וזמרה מול ביתה של תמר זנדברג

צפו ברב יוסי מירלסון והרב שמואל מחפוץ יחד עם קהל עמך ישראל בהפגנה שמחה "ברוב שירה וזמרה" מול ביתה של ח"כ תמר זנדברג, שדיברה לאסור ח"ו על הנחת תפילין במרחב הציבורי.

כללי / זמן הגאולה - י"ב סיון התשפ"א, 12:45

פלאות אראנו בוידאו • שומר החומות

פלאות אראנו - סיכום קצר מנפלאות מבצע 'שומר החומות'. הרבי שליט"א מלך המשיח אומר שצריך להודות לה' ולפרסם את הניסים, ושזהו שלב הכרחי לגאולה האמיתית והשלימה. סיכום נפלא לצפיה והתרגשות ממערכת זמן הגאולה

כללי / זמן הגאולה - ט' סיון התשפ"א, 15:20

חיילי צה"ל בשמחה עם דגל משיח

חיילי צה''ל בגבול עזה רוקדים עם דגל משיח. פעילי בית משיח - חב"ד בשכונת התקווה בתל אביב בראשות הרב אפריים דגן משמחים את חיילי צה''ל בגבול רצועת עזה המתגברים את הנוכחות במקום עקב מבצע 'שומר החומות'.

כללי / אתר הגאולה - ח' סיון התשפ"א, 16:49

נתניהו, שרוף את הפלסטינים!

בימים האחרונים פרצה ברשתות החברתיות מלחמה בין הפלסטינים לסעודים, הבלוגר הסעודי רוואף בין-א-סיין מגדיל לעשות בחשיפת השקר ההיסטורי של מחפשי עבודה מארצות שכנות שקראו לעצמם "העם הפלסטיני", ופונה לנתניהו בתביעה לשרוף את הפלסטינים.