כללי

כללי / הקצנות ויוסיוסים - כ"ז סיון התשפ"א, 22:06

צ'ארלי בבית המקדש

צ'ארלי באטונס (צדיק הלוי) רוקד מתחת ל"מגנט" בכניסה העליונה ב770 בית משיח בשנים קודמות יותר. יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד!

כללי / זמן הגאולה - כ"ג סיון התשפ"א, 12:55

נקודה מהפרשה • שלח

נקודה מהפרשה • שלח • מביאים גאולה על ידי התעסקות עם העולם, מסר משלוחי הרבי שליט"א מלך המשיח בישיבת המלך המשיח בקטמון, ירושלים.

כללי / זמן הגאולה - כ"ג סיון התשפ"א, 12:18

עשירות הגאולה כבר עכשיו!

צפו בשליח הרבי שליט"א מלך המשיח הרב יעקב צבי בן ארי יו"ר "פרצת קיבוצים", מקיים את הוראת הרבי שליט"א מלך המשיח להשתדל להיות עשיר .. גם בפשטות", (פ' תרומה תשנ"ב) כי צריך להתכונן לעשירות של זמן הגאולה.

כללי / אתר הגאולה - כ"א סיון התשפ"א, 13:07

הרב שלום סבג מברסלב מכריז יחי

צפו ברב שלום סבג מברסלב מציג בבית מדרשו את ידידו מנחם הלל מחב"ד, ומסביר מדוע גם הוא שר עם חב"ד יחי אדוננו.

כללי / אתר הגאולה - כ"א סיון התשפ"א, 13:00

תפילין שירה וזמרה מול ביתה של תמר זנדברג

צפו ברב יוסי מירלסון והרב שמואל מחפוץ יחד עם קהל עמך ישראל בהפגנה שמחה "ברוב שירה וזמרה" מול ביתה של ח"כ תמר זנדברג, שדיברה לאסור ח"ו על הנחת תפילין במרחב הציבורי.

כללי / זמן הגאולה - י"ב סיון התשפ"א, 12:45

פלאות אראנו בוידאו • שומר החומות

פלאות אראנו - סיכום קצר מנפלאות מבצע 'שומר החומות'. הרבי שליט"א מלך המשיח אומר שצריך להודות לה' ולפרסם את הניסים, ושזהו שלב הכרחי לגאולה האמיתית והשלימה. סיכום נפלא לצפיה והתרגשות ממערכת זמן הגאולה

כללי / זמן הגאולה - ט' סיון התשפ"א, 15:20

חיילי צה"ל בשמחה עם דגל משיח

חיילי צה''ל בגבול עזה רוקדים עם דגל משיח. פעילי בית משיח - חב"ד בשכונת התקווה בתל אביב בראשות הרב אפריים דגן משמחים את חיילי צה''ל בגבול רצועת עזה המתגברים את הנוכחות במקום עקב מבצע 'שומר החומות'.

כללי / אתר הגאולה - ח' סיון התשפ"א, 16:49

נתניהו, שרוף את הפלסטינים!

בימים האחרונים פרצה ברשתות החברתיות מלחמה בין הפלסטינים לסעודים, הבלוגר הסעודי רוואף בין-א-סיין מגדיל לעשות בחשיפת השקר ההיסטורי של מחפשי עבודה מארצות שכנות שקראו לעצמם "העם הפלסטיני", ופונה לנתניהו בתביעה לשרוף את הפלסטינים.

כללי / אתר הגאולה - כ"ח אייר התשפ"א, 18:50

מה שרואים ושומעים זה בהשגחה פרטית

כל מה שרואים ושומעים זה בהשגחה פרטית. דקה של חכמה | הרב ירון צבי, להתבונן בחיים. הישיבה הוירטואלית 60 שניות על דברי הבעש"ט שכל מה שרואים ושומעים זה בהשגחה פרטית

כללי / אתר הגאולה - כ"ד אייר התשפ"א, 18:06

יעקב גוגנהיים • חילול ה' בוירוס הקורונה

המדען הרב יעקב גוגנהיים שהשתתף פעמים רבות בכינוסי גאולה ומדע, מתייחס להשערה של יצירת וירוס הקורונה ע"י התערבות אנושית בטבע ששוברת את הרצף הטבעי שקבע הקב"ה בברואים, בו טבוע שם הוי'.

כללי / זמן הגאולה - כ"ח אדר התשפ"א, 07:07

ואביטה נפלאות" - חודש אדר

ואביטה נפלאות" - חודש אדר • תכנית וידאו חודשית בענייני משיח וגאולה. יומן וידאו מארועי שנת נפלאות בכל מכל כל, ע"י מערכת זמן הגאולה

כללי / אתר הגאולה - י"ג אדר התשפ"א, 11:52

הרב זמרוני: המגילה בראי המדרש

גם השנה - תשע"ט, נפתח קונגרס משיח בסרט של הרב זמרוני שמלמד את הרקע למגילת אסתר מהמקורות בתנ"ך, גמרא, זוהר, מדרשים ומפרשים. הרב חושף את מקומו של אחשוורוש בין שושלות מלכי מדי פרס ובבל, (=בן של כורש); מי היה כורש אביו (בן המלך שהושלך להרים כתינוק, וינק חלב כלבה); איך השתלט כורש על מלכות פרס. בכתבה המלאה