וידאו

שיעורי משיח וגאולה / מערכת האתר - י"ז אב התשפ"א, 16:27

עוקבים עד שמנצחים!

הרב יהודה ליפש מנהל בית חב"ד רמת אביב ג' בשיעור פרשה לחיים פרשת עקב ,איך יהודי ממקסיקו נהיה מליונר מה סוד העקביות ותשומת הלב לפרטים הקטנים? איך ניתן להגיע הכי גבוה? ועל הקשר בין הפרשה לגאולה האמיתית והשלימה

התוועדות חסידית / אתר הגאולה - י"ד אב התשפ"א, 17:43

י"ט מנחם אב - ד' זוגות תפילין

האזינו לסיפורו האישי של הרב החסיד, הגאון המפורסם, הרב שניאור זלמן גפני שהתלבט בנוגע לארבעה זוגות תפילין, וכשהניח אותם לראשונה, בהשגחה פרטית זה היה ביום י"ט מנחם אב, בו כתוב ב"לוח היום יום" הסדר של הנחת ארבעה זוגות תפילין.

שיעורי משיח וגאולה / מערכת האתר - י"ב אב התשפ"א, 15:47

תפילה-מכוונים גבוה!

הרב יהודה ליפש מנהל בית חב"ד רמת אביב ג' בשיעור פרשה לחיים לפרשת ואתחנן. הייתכן שאלוקים יסרב לשמוע תפילה של משה רבינו?! האמת על כוחה של תפילה, אותה זכתה לשמוע יהודיה מהרבי שביקרה אותו ב770? הקשר בין הפרשה בה משה לא זכה להיכנס לארץ וההפטרה בה מסופר על בנין בית המקדש בארץ ישראל?

כנסים והרצאות / אתר הגאולה - י' אב התשפ"א, 16:53

הרב ויצהנדלר: מבטלים את "דא גזירת אורייתא"

הרב שמעון ויצהנדלר, ראש ישיבת חב"ד ראשון לציון, מחבר ספרים תורניים ומרצה מבוקש. בקשר לשבוע פ' חוקת - ג' תמוז, עליה כתוב ב"תרגום"- "דא גזירת אורייתא" מדבר הרב שמעון ויצהנדלר על על ביטול גזירת התורה שמעפר באת כו', ועל מטרת הכינוס של המאמינים בדברי מלך המשיח "עוברים לחיים נצחיים בלי הפסק בינתיים".

לראות את מלכנו / לראות את מלכנו - ו' אב התשפ"א, 17:49

שאומות העולם לא יטיפו לנו מוסר!

"בשעה שאבות אבותיהם התרוצצו באופן פראי ביערות ואכלו בשר אדם, כבר חינכו אותנו לא לקחת מה שלא שייך לנו". מתוך שיחה לילדים ד' מנחם אב תשמ"ח, עם כתוביות ע"י "מערכת לראות את מלכנו"