שלימות הארץ

שלימות הארץ / אתר הגאולה - י"ג אב התשפ"א, 17:45

אל תתנו להם את הנגב!

חוסר המשילות שהביא את ההפקרות בנגב וגרם לבדואים להתפשט בעבריינות על כל השטח, והם תובעים עוד. צעד נוסף כזה רק יעודד את הבדואים להמשיך בפשעים ולתבוע עוד יותר. אין שום הצדקה לסמן לבדואים עוד "ערים" כביכול במרכז הנגב תוך כדי הלבנת הפשעים.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - י"א אב התשפ"א, 19:08

"זכות השיבה" לתושבי אל אחמר?!

הכתב המדיני של ישראל היום ר' מתי טוכפלד מראיין את יו"ר תנועת רגבים על הרעיון הישראלי לתת ת.ז. כחולות לפולשי חאן אל אחמר, פלוס שטח בנוי בתוך "הקו הירוק".

שלימות הארץ / אתר הגאולה - כ"ג סיון התשפ"א, 13:01

היישובים "החדשים" שדורש מנסור עבאס

מפלגת רע"מ דורשת כתנאי להקמת הממשלה הבטחה להקמת ישובים חדשים בנגב. צפו בסרטון והבינו למה הקמת ישובים חדשים לבדואים תנציח את בעיית הפזורה, ותמנע הקמת ישובים יהודים בכל הנגב.

שלימות הארץ / שיחת הגאולה - א' סיון התשפ"א, 18:28

יהודים נרצחים והמשטרה עומדת מנגד.

יהודים נרצחים ביפו, והמשטרה עומדת מנגד. יהודים מנסים להתגונן מפני פרעות האויב הערבי, והמשטרה בתגובה עוצרת את המגינים היהודים. יהודים נרצחים, נטבחים, והממשלה שותקת.

שלימות הארץ / מערכת האתר - כ"ב אייר התשפ"א, 17:31

מדינה פלסטינית באישור המינהל האזרחי

תוכנית ההשתלטות של הפלסטינים על שטחי C (בשליטה ישראלית) דוהרת קדימה תוך התעלמות מכוונת של גורמי האכיפה והחוק שיודעים להרוס ולהחריב ולהצר ולהציק רק ליהודים. ממשלת נתניהו חרדים

שלימות הארץ / שניאור גרינפלד - ג' אייר התשפ"א, 17:33

ה' באייר • חובת המחאה של מלך המשיח

בה' באייר תש"ח הכריזו על הקמת מדינה מה שהביא לבלבול אודות המחשבה שאולי מדובר ב"אתחלתא דגאולה" היות והוקמה "מדינת היהודים", דבר שהיה היפך המציאות, עד שזכינו להודעתו של כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א בשנת תנש"א ש"הנה הגיע זמן הגאולה" • להלן קטעים מהיחס של הרבי שליט"א מלך המשיח למדינה • לקריאה

שלימות הארץ / אתר הגאולה - כ"ה ניסן התשפ"א, 20:38

מחצבה לא חוקית באישור המינהל האזרחי

עשר שנים שהמדינה מאפשרת את החציבה הפראית והפיראטית במחצבת בית פג'אר שבגוש עציון. למרות העתירה לבג"ץ על המפגע הסביבתי האדיר באזור, ולמרות התחייבותה החוזרת של המדינה להביא את הפעילות העבריינית לסופה ולסגור את האתר כולו, החציבה הפיראטית ממשיכה בכל העת הזו ומעמיקה את פלישתה עוד ועוד ועוד. הממשלה רוצה למסור הכל לערבים.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - כ"ה ניסן התשפ"א, 11:58

חורבן הרס וגירוש מעלה אהוביה

נתניהו שותק, ונותן לזה לקרות. מילה אחת שלו יכולה לעצור את זה. או שהוא מעוניין בהחרבת ישובים, או שהוא פוחד מתגובת האירופים / אמריקנים / תקשורת, שתעצים הודעה כזו אם תבוא ולא יתנו לדברים להתגלגל במסלולם. אבל נתניהו מעדיף שרידות על ארץ ישראל.

שלימות הארץ / שיחת הגאולה - י' ניסן התשפ"א, 18:49

אסור לבחור בהם

משיחות ומענות קודש הרבי שליט"א מלך המשיח בנוגע לבחירות, שאסור לבחור ו/או לתמוך בממשלה שמנהלת משא ומתן עם ערבים

שלימות הארץ / הרב טוביה דורון - י' ניסן התשפ"א, 18:18

מענות קודש: לא לתמוך ב-ג' ולא ב-ש"ס

מספרי "מענות קודש" תשנ"ב - תשנ"ד, מתבררת תמונה בהירה לגבי דעתו של הרבי שליט"א מלך המשיח, שלא לתמוך באגו"י או בש"ס בבחירות, כאשר יודעים שהם יצטרפו לממשלה שתדבר על החזרת שטחים - פיקוח נפשות של בני ישראל בפועל ממש

שלימות הארץ / אתר הגאולה - י' ניסן התשפ"א, 17:25

נתניהו מסר לפלסטינים 90% מיו"ש

מתבוננים בנתונים מ2018, מסתבר שנתניהו כבר מסר רח"ל 90% משטחי יו"ש לפלסטינים, שממשיכים לתפוס את שטחי C (שליטה ישראלית) קובעים עובדות בשטח, תוך התעלמות מצד המימשל האזרחי, בניגוד להסכמי אוסלו, והפיכת ההתיישבות לגטאות, ע"י תיחום צר ואוייב. (המן הרע הזה).

שלימות הארץ / אתר הגאולה - י' ניסן התשפ"א, 17:17

הרבי שליט"א מלך המשיח לשר משה קצב

שיחת הרבי שליט"א מלך המשיח לשר משה קצב, שתועדה ע"י הרב קותי ראפ והוגהה ע"י הרבי שליט"א מלך המשיח שהכניס לשם את שמו הקדוש. תוכן מלא של השיחה, ומקצת רשמים של הרב קותי ראפ, שהביא את קצב למעמד הדולרים, עמד לידו, רשם את הדברים, והביא לרבי שליט"א מלך המשיח להגהה

שלימות הארץ / שיחת הגאולה - י' ניסן התשפ"א, 16:17

כשמתחילים לוותר אין לדבר סוף

"כשנכנעים ללחץ הרי זה גורר לחץ נוסף" • דברי הרבי שליט"א מלך המשיח בהזדמנויות שונות, אודות החשיבות של עמידה תקיפה ולא לוותר, מהסיבה היסודית, שכל ויתור גורר ויתור נוסף ואין לדבר סוף • מדור "שלימות הארץ" בשיחת הגאולה גליון 1155 שבת פרשת דברים תשע"ז • לקריאה

שלימות הארץ / אתר הגאולה - כ"ז אדר התשפ"א, 05:10

רגבים: לחסום את המנהרה הנוצרית בי-ם

עמותת רגבים עתרה לביהמ"ש נגד עיריית ירושלים, רשות העתיקות, וגורמי אכיפה לחסום מנהרה נוצרית באוך 600 מטר בלב העיר העתיקה, שנחפרה בסתר תוך עבירה על כל חוקי הבניה והפיקוח, תוך השמדת עתיקות משטח שמכיל הסטוריה יהודית לרוב.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - כ"ד אדר התשפ"א, 09:27

המכשול הקרקעי שנתן למחבלים עוד שטחים

איוולת תוואי ה"מכשול הקרקעי", שמעביר שטחים גדולים למחבלי החמאס מעוטף עזה. מי אחראים למחדל המיליארדים, זה והקודמים לו, שמחזק את מחבלי החמאס בעוד שטח על חשבון עוטף עזה, וגורם למחבלים להמשיך לייצר טרור. האם צריך להפסיק לממן את צה"ל בכדי שיתחיל להילחם?

שלימות הארץ / מערכת האתר - ט"ז טבת התשפ"א, 18:03

ירדן כובשת שטחי C ביו"ש

ממשלת ישראל מתעלמת מטרור אבנים יום יומי, בקת"בים, צבע, טרור חקלאי, בנייה ערבית בלתי חוקית, וגם מכיבוש שטחי מדינה. לעומת זאת, כאשר רואים הריסת מאחזים כמעט יום יומית, ומלחמת חורמה בנערי הגבעות מתקבל הרושם שמדיניות הביטחון ביו"ש מסייעת לטרור הערבי להשיג את כל מטרותיו.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - י"ב טבת התשפ"א, 18:29

משחק קטלני בשלוש מערכות:

בפוגרום תרפ"ט התנפל אספסוף הערבי על בתי היהודים בחברון בקריאות "אל דוולה מעאנה" - הממשלה איתנו. שהשוטרים הבריטיים ישבו בתחנה 100 מטר משם ולא יצאו, עד לאחר כמה שעות החליטו שמספיק, ושלחו פרש אחד שירה באויר ירייה אחת. וכיום - בג"ץ מעודד את המחבלים. בועז העצני.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - כ"ז תמוז התש"פ, 19:54

6 מיליארד יורו להשמדת מדינת ישראל

הצגת תוכנית המאה, גרמה לאיחוד האירופי להקציב במיידי 6 מילארד יורו לתפיסת השטח ע"י הפלסטינים. ממשלת ישראל מתמהמהת, ושני ראשיה, שמסכימים להקמת מדינה פלסטינית, על השטח שמאבד במהירות את הזיקה שלו לישראל, וזו בדיוק כוונת שונאי ישראל ימח שמם