שלימות הארץ

שלימות הארץ / אתר הגאולה - י"ד חשון התשפ"ב, 19:01

המינהל האזרחי: נוהל סודי לביטול צווי הריסה

תארו לכם פקיד ממשלתי שמלווה אתכם לאורך זמן עד לביטול תו חנייה? או שהולך איתכם לאורך זמן עד לביטול דו"ח משטרה על עבירת תנועה? או יותר עוד טוב, פקיד משרד השיכון שיללוה אתכם במערכת המשפטית לבטל לכם חריגת בניה? אז אצל הפלסטינים זו מציאות. ולא מהיום, פקידי המינהל האזרחי.

שלימות הארץ / בנצי פרישמן - כ"א תשרי התשפ"ב, 05:07

האם נפתח גל אינתיפאדה חדש?

גל של פיגועים ברחבי הארץ, מלמדים כי משהו השתנה (שוב) בתפיסת הערבים • הרבי שליט"א מלך המשיח מזהיר כי עצם הדיבור עם הערבים, הם הגורם לפיגועים • הדיבורים על שיחות השלום מצד הממשלה, צריכים להפסק באופן מיידי

שלימות הארץ / מערכת האתר - כ"א תשרי התשפ"ב, 05:01

צעדת המחאה: “כוכבי, שנה את הוראות הפתיחה באש!“

זעם ציבורי רחב בעקבות פגיעת המחבלים באש חיה בלוחם בראל חדריה שמואלי הי"ד • אמהות ארגנו צעדת מחאה בקריאה לצבא להחזיר את ההרתעה ולשנות את נוהלי הפתיחה באש • "אפשר לכל חייל לפתוח באש נגד מחבל, בלי להיות כפוף למשפטנים"

שלימות הארץ / אתר הגאולה - י"ט אלול התשפ"א, 09:56

הכנסת ספר תורה במעוז אסתר

השבוע בי"ז אלול הוכנס ס"ת למעוז אסתר, לבית הכנסת החדש על "נחלת אהוביה", על שם אהוביה סנדק שהתגורר במקום. מעוז אסתר הוחרב רח"ל ע"י כוחות ה"ביטחון" כבר 30 פעמים. סרטון וגלריה.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - ל' אב התשפ"א, 18:50

מה עוד יקבלו הפושעים הבדואים מהיהודים?

ענישה ע"י בתי המשפט לא תהיה, כי השופטים פוחדים מנקמה. הכסף ימשיך לזרום, כי הפוליטיקאים צריכים אותם בכנסת, וחוסר המשילות בנגב יילך ויחריף כאשר לזה נוסף לחץ אירופי ובינלאומי על ישראל על כל נגיעה ביעני "מסכנים". - הקוזק הנגזל.

שלימות הארץ / מערכת האתר - כ"ז אב התשפ"א, 18:50

המגורשים מצהירים: “לא נשכח, כדי שנוכל לחזור בקרוב”

המונים ציינו, מייד לאחר תשעה באב, את היום בו נסגרו שערי ישובי גוש קטיף ותחילת פינויים לפני שש עשרה שנה • הרב יגאל קירשנזפט מנהל בית חב"ד למגורשי גוש קטיף, שבמשך כל השנה פועל עם המגורשים בכל רחבי הארץ, אומר: "עדיין ישנן מאות משפחות הזרוקות בקראוונים, באתרים השונים"

שלימות הארץ / אתר הגאולה - י"ג אב התשפ"א, 17:45

אל תתנו להם את הנגב!

חוסר המשילות שהביא את ההפקרות בנגב וגרם לבדואים להתפשט בעבריינות על כל השטח, והם תובעים עוד. צעד נוסף כזה רק יעודד את הבדואים להמשיך בפשעים ולתבוע עוד יותר. אין שום הצדקה לסמן לבדואים עוד "ערים" כביכול במרכז הנגב תוך כדי הלבנת הפשעים.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - י"א אב התשפ"א, 19:08

"זכות השיבה" לתושבי אל אחמר?!

הכתב המדיני של ישראל היום ר' מתי טוכפלד מראיין את יו"ר תנועת רגבים על הרעיון הישראלי לתת ת.ז. כחולות לפולשי חאן אל אחמר, פלוס שטח בנוי בתוך "הקו הירוק".

שלימות הארץ / מערכת האתר - י"ב תמוז התשפ"א, 10:06

באביתר נערכים למנוע את הפינוי: “ההתיישבות מונעת יציאת מחבלים לפיגועים”

בתוך חודש צמח לו בנחישות הישוב המחודש אביתר • סמוך לצומת תפוח, על אדמות מדינה שטרם מופו, קמו ועלו למעלה מחמישים משפחות, והקימו אחרי שנות הקפאה ארוכות ישוב חדש • כיום ניתן למצוא שם בית כנסת, פעוטון, כבישים ותשתיות כולל חיבור לחשמל • כעת נערכים התושבים למנוע את פינויו חלילה

שלימות הארץ / אתר הגאולה - כ"ג סיון התשפ"א, 13:01

היישובים "החדשים" שדורש מנסור עבאס

מפלגת רע"מ דורשת כתנאי להקמת הממשלה הבטחה להקמת ישובים חדשים בנגב. צפו בסרטון והבינו למה הקמת ישובים חדשים לבדואים תנציח את בעיית הפזורה, ותמנע הקמת ישובים יהודים בכל הנגב.

שלימות הארץ / שיחת הגאולה - א' סיון התשפ"א, 18:28

יהודים נרצחים והמשטרה עומדת מנגד.

יהודים נרצחים ביפו, והמשטרה עומדת מנגד. יהודים מנסים להתגונן מפני פרעות האויב הערבי, והמשטרה בתגובה עוצרת את המגינים היהודים. יהודים נרצחים, נטבחים, והממשלה שותקת.

שלימות הארץ / מערכת האתר - כ"ב אייר התשפ"א, 17:31

מדינה פלסטינית באישור המינהל האזרחי

תוכנית ההשתלטות של הפלסטינים על שטחי C (בשליטה ישראלית) דוהרת קדימה תוך התעלמות מכוונת של גורמי האכיפה והחוק שיודעים להרוס ולהחריב ולהצר ולהציק רק ליהודים. ממשלת נתניהו חרדים

שלימות הארץ / שניאור גרינפלד - ג' אייר התשפ"א, 17:33

ה' באייר • חובת המחאה של מלך המשיח

בה' באייר תש"ח הכריזו על הקמת מדינה מה שהביא לבלבול אודות המחשבה שאולי מדובר ב"אתחלתא דגאולה" היות והוקמה "מדינת היהודים", דבר שהיה היפך המציאות, עד שזכינו להודעתו של כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א בשנת תנש"א ש"הנה הגיע זמן הגאולה" • להלן קטעים מהיחס של הרבי שליט"א מלך המשיח למדינה • לקריאה

שלימות הארץ / אתר הגאולה - כ"ה ניסן התשפ"א, 20:38

מחצבה לא חוקית באישור המינהל האזרחי

עשר שנים שהמדינה מאפשרת את החציבה הפראית והפיראטית במחצבת בית פג'אר שבגוש עציון. למרות העתירה לבג"ץ על המפגע הסביבתי האדיר באזור, ולמרות התחייבותה החוזרת של המדינה להביא את הפעילות העבריינית לסופה ולסגור את האתר כולו, החציבה הפיראטית ממשיכה בכל העת הזו ומעמיקה את פלישתה עוד ועוד ועוד. הממשלה רוצה למסור הכל לערבים.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - כ"ה ניסן התשפ"א, 11:58

חורבן הרס וגירוש מעלה אהוביה

נתניהו שותק, ונותן לזה לקרות. מילה אחת שלו יכולה לעצור את זה. או שהוא מעוניין בהחרבת ישובים, או שהוא פוחד מתגובת האירופים / אמריקנים / תקשורת, שתעצים הודעה כזו אם תבוא ולא יתנו לדברים להתגלגל במסלולם. אבל נתניהו מעדיף שרידות על ארץ ישראל.

שלימות הארץ / שיחת הגאולה - י' ניסן התשפ"א, 18:49

אסור לבחור בהם

משיחות ומענות קודש הרבי שליט"א מלך המשיח בנוגע לבחירות, שאסור לבחור ו/או לתמוך בממשלה שמנהלת משא ומתן עם ערבים

שלימות הארץ / הרב טוביה דורון - י' ניסן התשפ"א, 18:18

מענות קודש: לא לתמוך ב-ג' ולא ב-ש"ס

מספרי "מענות קודש" תשנ"ב - תשנ"ד, מתבררת תמונה בהירה לגבי דעתו של הרבי שליט"א מלך המשיח, שלא לתמוך באגו"י או בש"ס בבחירות, כאשר יודעים שהם יצטרפו לממשלה שתדבר על החזרת שטחים - פיקוח נפשות של בני ישראל בפועל ממש

שלימות הארץ / אתר הגאולה - י' ניסן התשפ"א, 17:25

נתניהו מסר לפלסטינים 90% מיו"ש

מתבוננים בנתונים מ2018, מסתבר שנתניהו כבר מסר רח"ל 90% משטחי יו"ש לפלסטינים, שממשיכים לתפוס את שטחי C (שליטה ישראלית) קובעים עובדות בשטח, תוך התעלמות מצד המימשל האזרחי, בניגוד להסכמי אוסלו, והפיכת ההתיישבות לגטאות, ע"י תיחום צר ואוייב. (המן הרע הזה).