מה הירדנים נתנו בתמורה למים שקיבלו

הממשלה מיהרה לתת לירדן מתנה בדמות הסכם להכפלת כמות המים המועברים אליהם • התעלמות מוחלטת מכך שהירדנים פועלים כנגד ישראל במגוון דרכים אפשריות • בשבוע שעבר, ימים ספורים אחרי ההסכם יצאה הוראה לעו"ד שלא לתמוך במכירת קרקעות ליהודים ברחבי יהודה ושומרון

המינהל האזרחי: נוהל סודי לביטול צווי הריסה

תארו לכם פקיד ממשלתי שמלווה אתכם לאורך זמן עד לביטול תו חנייה? או שהולך איתכם לאורך זמן עד לביטול דו"ח משטרה על עבירת תנועה? או יותר עוד טוב, פקיד משרד השיכון שיללוה אתכם במערכת המשפטית לבטל לכם חריגת בניה? אז אצל הפלסטינים זו מציאות. ולא מהיום, פקידי המינהל האזרחי.

עובד המינהל האזרחי "נחטף" ונחקר ברשות הפלסטינית

תארו לכם: עובד ישראלי בשגרירות ארה"ב שמחזיק במידע רגיש, נחטף ע"י השב"כ לחקירה וחוזר לעבודתו בשגרירות, פעם אחר פעם, כבר שלוש פעמים. הזוי? אז בישראל הציונית זה מציאות יום יומית.

האם נפתח גל אינתיפאדה חדש?

גל של פיגועים ברחבי הארץ, מלמדים כי משהו השתנה (שוב) בתפיסת הערבים • הרבי שליט"א מלך המשיח מזהיר כי עצם הדיבור עם הערבים, הם הגורם לפיגועים • הדיבורים על שיחות השלום מצד הממשלה, צריכים להפסק באופן מיידי

צעדת המחאה: “כוכבי, שנה את הוראות הפתיחה באש!“

זעם ציבורי רחב בעקבות פגיעת המחבלים באש חיה בלוחם בראל חדריה שמואלי הי"ד • אמהות ארגנו צעדת מחאה בקריאה לצבא להחזיר את ההרתעה ולשנות את נוהלי הפתיחה באש • "אפשר לכל חייל לפתוח באש נגד מחבל, בלי להיות כפוף למשפטנים"

הכנסת ספר תורה במעוז אסתר

השבוע בי"ז אלול הוכנס ס"ת למעוז אסתר, לבית הכנסת החדש על "נחלת אהוביה", על שם אהוביה סנדק שהתגורר במקום. מעוז אסתר הוחרב רח"ל ע"י כוחות ה"ביטחון" כבר 30 פעמים. סרטון וגלריה.

מה עוד יקבלו הפושעים הבדואים מהיהודים?

ענישה ע"י בתי המשפט לא תהיה, כי השופטים פוחדים מנקמה. הכסף ימשיך לזרום, כי הפוליטיקאים צריכים אותם בכנסת, וחוסר המשילות בנגב יילך ויחריף כאשר לזה נוסף לחץ אירופי ובינלאומי על ישראל על כל נגיעה ביעני "מסכנים". - הקוזק הנגזל.

המגורשים מצהירים: “לא נשכח, כדי שנוכל לחזור בקרוב”

המונים ציינו, מייד לאחר תשעה באב, את היום בו נסגרו שערי ישובי גוש קטיף ותחילת פינויים לפני שש עשרה שנה • הרב יגאל קירשנזפט מנהל בית חב"ד למגורשי גוש קטיף, שבמשך כל השנה פועל עם המגורשים בכל רחבי הארץ, אומר: "עדיין ישנן מאות משפחות הזרוקות בקראוונים, באתרים השונים"

אל תתנו להם את הנגב!

חוסר המשילות שהביא את ההפקרות בנגב וגרם לבדואים להתפשט בעבריינות על כל השטח, והם תובעים עוד. צעד נוסף כזה רק יעודד את הבדואים להמשיך בפשעים ולתבוע עוד יותר. אין שום הצדקה לסמן לבדואים עוד "ערים" כביכול במרכז הנגב תוך כדי הלבנת הפשעים.

"זכות השיבה" לתושבי אל אחמר?!

הכתב המדיני של ישראל היום ר' מתי טוכפלד מראיין את יו"ר תנועת רגבים על הרעיון הישראלי לתת ת.ז. כחולות לפולשי חאן אל אחמר, פלוס שטח בנוי בתוך "הקו הירוק".

באביתר נערכים למנוע את הפינוי: “ההתיישבות מונעת יציאת מחבלים לפיגועים”

בתוך חודש צמח לו בנחישות הישוב המחודש אביתר • סמוך לצומת תפוח, על אדמות מדינה שטרם מופו, קמו ועלו למעלה מחמישים משפחות, והקימו אחרי שנות הקפאה ארוכות ישוב חדש • כיום ניתן למצוא שם בית כנסת, פעוטון, כבישים ותשתיות כולל חיבור לחשמל • כעת נערכים התושבים למנוע את פינויו חלילה

היישובים "החדשים" שדורש מנסור עבאס

מפלגת רע"מ דורשת כתנאי להקמת הממשלה הבטחה להקמת ישובים חדשים בנגב. צפו בסרטון והבינו למה הקמת ישובים חדשים לבדואים תנציח את בעיית הפזורה, ותמנע הקמת ישובים יהודים בכל הנגב.

ראש עיריית שדרות בראיון סוער: “נראה לי שאף אחד לא רוצה לנצח את החמאס”

בניגוד לכל כללי ההגיון, למרות אחד עשר ימים של התקפות בלתי פוסקות על ערי ישראל, הממשלה עצרה באמצע הפעולה, ולא הביאה להסרת איום הטרור מרצועת עזה. תושבי ערי הדרום חשים מאוכזבים מהסכם הפסקת האש שהוכרז מול החמאס

יהודים נרצחים והמשטרה עומדת מנגד

יהודים נרצחים ביפו, והמשטרה עומדת מנגד. יהודים מנסים להתגונן מפני פרעות האויב הערבי, והמשטרה בתגובה עוצרת את המגינים היהודים. יהודים נרצחים, נטבחים, והממשלה שותקת.

מדינה פלסטינית באישור המינהל האזרחי

תוכנית ההשתלטות של הפלסטינים על שטחי C (בשליטה ישראלית) דוהרת קדימה תוך התעלמות מכוונת של גורמי האכיפה והחוק שיודעים להרוס ולהחריב ולהצר ולהציק רק ליהודים. ממשלת נתניהו חרדים

ה' באייר • חובת המחאה של מלך המשיח

בה' באייר תש"ח הכריזו על הקמת מדינה מה שהביא לבלבול אודות המחשבה שאולי מדובר ב"אתחלתא דגאולה" היות והוקמה "מדינת היהודים", דבר שהיה היפך המציאות, עד שזכינו להודעתו של כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א בשנת תנש"א ש"הנה הגיע זמן הגאולה" • להלן קטעים מהיחס של הרבי שליט"א מלך המשיח למדינה • לקריאה

בית ספר לא חוקי באישור המינהל האזרחי

הרשות הפסלטינית הקימה בית ספר לא חוקי בשמורת טבע בבקעת הירדן. בהמשך להתנחלות לא חוקית של שבט בדואי במתחם ארכיאולוגי. המינהל האזרחי משתף פעולה עם הערבים.

מחצבה לא חוקית באישור המינהל האזרחי

עשר שנים שהמדינה מאפשרת את החציבה הפראית והפיראטית במחצבת בית פג'אר שבגוש עציון. למרות העתירה לבג"ץ על המפגע הסביבתי האדיר באזור, ולמרות התחייבותה החוזרת של המדינה להביא את הפעילות העבריינית לסופה ולסגור את האתר כולו, החציבה הפיראטית ממשיכה בכל העת הזו ומעמיקה את פלישתה עוד ועוד ועוד. הממשלה רוצה למסור הכל לערבים.

חורבן הרס וגירוש מעלה אהוביה

נתניהו שותק, ונותן לזה לקרות. מילה אחת שלו יכולה לעצור את זה. או שהוא מעוניין בהחרבת ישובים, או שהוא פוחד מתגובת האירופים / אמריקנים / תקשורת, שתעצים הודעה כזו אם תבוא ולא יתנו לדברים להתגלגל במסלולם. אבל נתניהו מעדיף שרידות על ארץ ישראל.

אסור לבחור בהם

משיחות ומענות קודש הרבי שליט"א מלך המשיח בנוגע לבחירות, שאסור לבחור ו/או לתמוך בממשלה שמנהלת משא ומתן עם ערבים

דף 5 מתוך 18