• ב"ה ימות המשיח!
  • כ"א אדר א' התשפ"ד (01.03.2024) פרשת כי תישא

קבר יוסף בשכם הוצת ע"י פורעים ערבים

כ 100 ערבים התפרעו הלילה בקבר יוסף. הציתו את המתחם וניפצו חלקים מקבר יוסף. בין השאר את המצבה עצמה. יוסי דגן: "הרשות הפלסטינית - דאעש. להחזיר לאלתר שליטת צה"ל בקבר יוסף"
קבר יוסף בשכם הוצת ע"י פורעים ערבים
(צילום: הצלה ללא גבולות)
עדכונים שוטפים בערוץ הגאולה בטלגרם

מזעזע. רגע לפני חג החירות, כ 100 פורעים ערבים נכנסו הלילה לאחד המקומות הקדושים לעם היהודי, לקבר יוסף שבשכם, התפרעו במקום, הציתו את חדרי המתחם שברו את המצבה שעל הקבר הציתו את המקום, גרמו נזק לנברשת ניפצו את מיכל המים וכן שברו את ארון החשמל במקום.

הרס זה מתרחש 7 שנים לאחר שהוצת קבר יוסף ב 2015. אז מועצה אזורית שומרון הכניסה צוותים משלה בכדי לשפץ ולתקן את המקום הקדוש. ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן נמצא בקשר מאז שעות הלילה המאוחרות עם כלל הגורמים גם בצה"ל וגם במנהל האזרחי ומקיים איתם הערכות מצב. דגן עדכן את אנשי מנהלת קבר יוסף והמקומות הקדושים שליד המועצה האזורית שומרון.

יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון הגיב בזעם להרס הלילה: "זהו מעשה שאין יהודי שלא יזדעזע ממנו, הרס אחד המקומות הקדושים לעם היהודי, רגע לפני חג הפסח חג החירות, דבר שקורה אך ורק משום שמדינת ישראל הפקירה את אחד המקומות הקדושים לעם היהודי "לשמירתה" של הרשות הפלסטינית העבריינית. אנחנו דורשים להחזיר לאלתר את צה"ל לקבר יוסף, על עם ישראל במדינתו הריבונית לשמור על קודשיו. את המעשה שנעשה הלילה על כל בן תרבות לגנות, זוהי פגיעה לא רק בנכס צאן ברזל של העם היהודי אלא פגיעה באתר היסטורי בן אלפי שנים. על מדינת ישראל להחזיר את צה"ל למקום ואת ישיבת עוד יוסף חי. פעם נוספת הברברים מהרשות הפלסטינית מראים את פרצופם האמיתי: דאעש. הרשות הפלסטינית היא משענת קנה רצוץ במקרה הטוב והגורם לטרור בכל רחבי הארץ ולברבריות בקבר יוסף כפי שאנחנו רואים עכשיו פעם נוספת.

photo_2022-04-10_08-28-26

photo_2022-04-10_08-28-27

מלך המשיח מזהיר: זה ממש פיקוח נפש!

שלימות הארץ: סקירה על מלחמתו של מלך המשיח

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...