לראות את מלכנו

לראות את מלכנו / זמן הגאולה - י"ד חשון התשפ"ב, 17:54

עשו תשובה ומקבלים את עשר הארצות

היות שעשו תשובה, וצחצחו את הכפתורים והכל מוכן, כעת גם הזמן שיקבלו (לא רק את ארץ שבע אומות, אלא גם) את הקיני קניזי וקדמוני. החידוש יהיה הפעם שאומות העולם יתנו אותם לבני ישראל מרצונן הטוב.

לראות את מלכנו / אתר הגאולה - ח' תשרי התשפ"ב, 08:04

ערב יום הכיפורים תשנ"ב עם כתוביות

. . בספר חיים טובים ומתוקים, וּמָתַי זוּ מְתִיקוּת אֲמִתִּית – שֶׁהַחַיִּים הַטּוֹבִים הֵם בָּאֹפֶן שֶׁל חַיִים נִצְחִיִים, במילא מובן, שמתשיעי בתשרי היה תהא שנת נפלאות בה, עוֹבְרִים מִיָּד לְחָיַיִם נִצְחִיִּים, בְּמֵילָא מַמְשִׁיכִים מִיַד דַוְקָא נְשָׁמוֹת בְּגוּפִים, וְאַדְרַבָּה, "מַמְשִׁיכִים" גַּם אֶת אֵלֶּה שֶׁלְּרֶגַע קָטָן הָיוּ נְשָׁמוֹת לְמַעְלָה מִגּוּפִים . .

לראות את מלכנו / אתר הגאולה - ד' תשרי התשפ"ב, 11:16

"תקע בשופר גדול" - כבר היה

איך זה שהתורה מאמינה לרשע גמור שמכריז שהוא צדיק בשביל להתחתן, וממשיך להתנהג כרשע אחרי החתונה! בלי שום מעשה שמעיד על תשובה, בלי דיבור של חרטה!! אחד ההסברים הכי מפורטים בעניין תשובה שהרבי שליט"א מלך המשיח אמר בתוך סיום על מסכת קידושין בי"ט כסלו תשכ"ח. אותו "רשע גמור" ממשיך במעשיו "הרי זו מקודשת", ונשארת אשתו בגלל "שמא הרהר בתשובה", קל וחומר על כל יהודי וכל היהודים שחזרו בתשובה אמיתית.

לראות את מלכנו / אתר הגאולה - ד' תשרי התשפ"ב, 10:21

היתכן?! חוטא נשכר?!

ביום ו' תשרי תשל"ו הרבי שליט"א מלך המשיח ערך סיום על מסכת יומא לכבוד היארצייט של אמו הרבנית חנה, והסביר באריכות את שאלתו של המהרש"א, איך יתכן שבעל תשובה מקבל זכויות מהעבירות שעשה בזדון באופן שצדיק גמור לא יכול להגיע לשם "היתכן?! חוטא נשכר?! הקלטה ערוכה על וידאו מתורגם.

לראות את מלכנו / הרב טוביה דורון - ד' תשרי התשפ"ב, 08:31

ו' תשרי. בוכה מול הכותל בלי שום סיבה

צריך לדעת ש"צדיק גוזר והקב"ה מקיים", הרבי שליט"א מלך המשיח הבטיח את הניצחון במלחמת ששת הימים, וכבר אז היה "יכוף" ע"י מבצע תפילין, "נצח את כל האומות שמסביב", וגם, כפי שהבטיח, כבר אז התחילה גם עליה גדולה מרוסיה, "קיבץ". על הסיבות שעיכבו את הגאולה אז, הרבי דיבר בשנים תשל"ח - תשמ"ב.

לראות את מלכנו / אתר הגאולה - ד' תשרי התשפ"ב, 06:20

הילדה מהגן ש"שיגעה" את אמא להדליק נר שבת קודש

"אי אפשר לתאר מה ילדה ילדה קטנה שהדליקה נר שבת של קודש .. ובמשך זמן לא ארוך נהיה בית של שמירת תורה ומצוותיה, מנר אחד ויחיד שהודלק ע"י ילדה מגן ילדים"!! משיחות הרבי שליט"א מלך המשיח, ו' תשרי תשל"ו