חדשות חב"ד

חדשות חב"ד / מערכת האתר - י"א חשון התשפ"ב, 11:24

ממש: ההתוועדות הגדולה לרגל יום הבהיר ראש-חודש כסלו

אי”ה תיערך התוועדות הגדולה לרגל יום הבהיר ראש-חודש כסלו ביום חמישי כ”ט חשון ה’תשפ”ב (4/11/21). ההתוועדות מאורגנת מידי שנה ע”י ‘ממש’ – מרכז ההפצה בארץ-הקודש, מסביב לשולחנות ערוכים ובהשתתפות רבנים, משפיעים, שלוחים וציבור רב ונכבד של אנ”ש והתמימים. האירוע מיועד לגברים בלבד והכניסה

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - י"א אלול התשפ"א, 11:18

קידוש לבנה אלול בשטח הארמון

הקהל הרחב מוזמן למעמד קידוש לבנה במוצ"ש י"ג אלול יתקיים בעז"ה קידוש לבנה בשטח הארמון לרבי שליט"א מלך המשיח, בסמוך לבניין 770 בכפר חב"ד.

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - ט' אלול התשפ"א, 11:05

749. לרכוש עכשיו.

749. בניין הפנימיה שמתחתיו "מקוה ישראל" עומד למכירה. "אגוד תלמידי הקבוצה" שדואג בשנים האחרונות לאוכל ומקומות לינה מוסדרים לבחורי הקבוצה החליט גם הפעם "להרים את הכפפה", ולהשאיר את 749 לתמימים, שילם מיקדמה של רבע מיליון דולר, והתחייב לקנות את הבניין ולשפצו. זה הזמן לעזור לתמימים לרכוש את הבניין.

חדשות חב"ד / מערכת האתר - כ' אב התשפ"א, 15:34

ערכות הגאולה של 'ממש' לגני הילדים

ידועה שיחתו הקדושה של כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א שכל העניינים והפרטים צריכים להיות חדורים בענייני גאולה ומשיח, וכאשר נותנים אף מבט אחד על ילד יהודי ישר רואים משיח. אי לכך נטלו על עצמם האגף החינוכי "מש-לגני" לייצר חומרי איכות לילדים הגנים ובתי הספר שהופקו בהתייעצות עם רבנים ואנשי חינוך

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - י"ב אב התשפ"א, 17:09

להמשיך את מה שהרב יצחק פיין התחיל

היום נלב"ע ביסורים גדולים רח"ל הרב יצחק פיין מבני ברק, שהחל בהדפסה והפצה של שיחות ה"דבר מלכות" אחרי ג' תמוז, ומנ"כ בהר הזיתים. "והחי יתן אל לבו" להמשיך את הדפסת והפצת ה"דבר מלכות" שהתחיל בה, "והקיצו ורננו" כו'

חדשות חב"ד / מערכת האתר - ט"ו תמוז התשפ"א, 11:36

ברעננה מקדישים את השבת לרב גינזבורג

לרגל היארצייט השני של המשפיע החסידי הרב חיים לוי יצחק גינזבורג, שכיהן במשך למעלה מ-15 שנה כמשפיע קהילת חב"ד ברעננה, יקיימו בשבת הקרובה בקהילה בראשות שליח הרבי שליט"א מלך המשיח - הרב משה כהן, שבת מיוחדת בסימן "ובחרת בחיים" - להוספה בהתקשרות והחלטות טובות, "והחי יתן אל לבו", להבאת הגאולה האמיתית והשלימה.

חדשות חב"ד / מערכת האתר - ל' סיון התשפ"א, 18:04

התוועדות כ"ח סיון המרכזית בסימן: "בגבורות שמונים שנה"

"אהבה היא חוט המקשר בין חסידים". התוועדות כ"ח סיון השנה ביטאה והוכיחה כי אכן כן, הניתוק החברתי שנכפה על חסידים שנה שלימה לא כיבה או המעיט אפילו לרגע חלילה את אותה אהבת רעים. כבר שעה לפני זמן ההתוועדות הרישמית החלו אנ"ש להגיע לאולם המרווח של 'ממש – מרכז ההפצה באה"ק'. שיחות רעים, רכישת מוצרי הפצה והכנה נרגשת לקראת האירוע הורגשה באוויר. .

חדשות חב"ד / מערכת האתר - כ' סיון התשפ"א, 16:51

ממש: כ"ח סיון ההתוועדות המרכזית ליום הבהיר '80 שנה'

לרגל יום הבהיר כ"ח סיון, 80 שנה לבוא כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א – איש וביתו – לחצי כדור התחתון, תתקיים התוועדות רבתי עם משקה המשמח ופארבייסן כיד המלך. "ברוב עם הדרת מלך". ההתוועדות תיערך בהשתתפות הרב מנחם כהן רב קהילת חב"ד באר שבע , הרב שמעון ויצהנדלר ראש ישיבת תות"ל ראשל"צ ועורך

חדשות חב"ד / מערכת האתר - י"ט סיון התשפ"א, 17:05

נחתם ב'ממש' הכינוס 'בתנופה לגאולה' לשלוחים ופעילים

לאחר חודשי המתנה של שלוחים, פעילים וחסידים שנושמים את השטח של עמך ישראל, שהמרחב הציבורי הוא בעצם עיקר שליחותם – הגיעו ביום חמישי האחרון בחזרה לתדרוך מחודש, להתרעננות, לקראת היציאה החדשה בכוחות מחודשים ליעד – הבאת בשורת הגאולה לכל בית ישראל. "בתנופה לגאולה", זה היה שמו של המפגש הנוכחי שהתקיים במרכז ההפצה 'ממש' בארץ הקודש. כבר המודעה המושכת לימדה על ההערכות המדוקדקת למפגש ראשון .

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - י"ד סיון התשפ"א, 19:37

הגל השלישי בלימוד דבר מלכות

מטה דבר מלכות העולמי יוצא עם "הגל השלישי" ללימוד דבר מלכות, והגרלה על 2 כרטיסי טיסה לרבי שליט"א מלך המשיח בין המשתתפים. פרטים במודעות בכתבה המלאה.

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - ט"ו אייר התשפ"א, 17:06

קידוש לבנה אייר לזירוז בניית הארמון

במוצאי שבת קודש ערב יג אייר, התקיים בכפר חב"ד קידוש לבנה בהשתתפות מאות תושבים, חיילי צבאות ה', תמימים ואנ"ש. לאחר קידוש הלבנה התיישבו להתוועדות חסידית במקום לכבוד י"ג אייר. גלריה בכתבה המלאה

חדשות חב"ד / מערכת האתר - ז' אייר התשפ"א, 14:27

ממש: שקית ההפתעות לל"ג בעומר תשפ"א

חדש לל"ג בעומר תשפ"א שקית ההפתעות לל"ג בעומר הכוללת את החוברת המיוחדת הפעלות לילדים, ובנוסף: הספרון חדש 'שומר ישראל' מופת של הרבי שליט"א מלך המשיח , מדבקה אישית, דגל משיח , עלון הסברה בצורת מדורה והכל בשקית שקופה

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - ב' אייר התשפ"א, 18:40

אחיו של אלי כהן הי"ד קרא תהילים ק"כ

בסיום הטקס ביד לבנים בת ים מטעם המועצה הדתית, ניגש הרב חים ציק שליח הרבי שליט"א מה"מ לבת ים אל אחיו של אלי כהן הי"ד נציג הנופלים, והציע לו להניח תפילין, ולומר את פרק התהילים של הרבי שליט"א מה"מ מהכרטיס משיח שניתן לו.

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - כ"ג ניסן התשפ"א, 01:17

באר שבע: כינוסי תורה בכל לילות חוה"מ

ע"פ הוראתו הק' של הרבי שליט"א מלך המשיח לנצל את ימי חול המועד ללימוד התורה ביתר שאת ועוז, התקיימו "כינוסי תורה" בכל לילות חול המועד בבית כנסת חב"ד "בית מנחם" של קהילת אנ"ש באר שבע, ביוזמת מייסד בית הכנסת, השליח לעיר באר שבע, הרב ירמיהו קאליפא שיחי'. דיווח וגלריה בכתבה המלאה.

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - י"ז ניסן התשפ"א, 06:30

באר שבע: התוועדות י"א ניסן

לרגל י"א ניסן, יום הולדת הרבי שליט"א מלך המשיח, נערכה התוועדות חסידית עם סעודה כיד המלך, בהיכל ישיבת תומכי תמימים ליובאוויטש חב"ד באר שבע, אשר עבר שיפוץ מחדש הכולל ספריות חדשות ומפוארות וריהוט חדש ונאה • דיווח וגלריה בכתבה המלאה.