התוועדות חסידית

התוועדות חסידית / אתר הגאולה - כ"ד אייר התשפ"א, 18:25

איך נהפוך קללה וצרה לצֹהר וברכה?..

מסופר על שני אחים די דומים, שגדלו וחונכו אצל אביהם הבעייתי. הוא לא הסתדר באף עבודה ולא היה לו כסף, הוא נכשל בזוגיות והתגרש, מזגו הקשה הביא אותו למריבות עם כל העולם וגיסתו ובנוסף לכל הצרות הוא היה עבריין ומכור חזק לכל דבר שעזר לו לברוח מהבעיות שלו.. בקיצור - דוגמא אישית לא מומלצת בכלל לילדים..

התוועדות חסידית / זמן הגאולה - י"ד אייר התשפ"א, 20:33

סושיאל סקיוריטי מברכה באגרות קודש

סיפור מדהים על תמימות של בחור ישראלי בן עשרים שמגיע לארה"ב בלי מסמכים ובלי קשר למשפחתו, ומנסה להסתדר, ובאמונה שלמה מגיע בלי מסמכים למשרד סושיאל סקיוריטי לפי תשובה של הרבי שליט"א מלך המשיח באגרות קודש, ואחרי שבוע, הוא מקבל בדואר את המסמך הנכסף שמסתיים במספר - 5770, וזה היה בשנת תש"ע שמספרה 5770 לבריאת העולם.

התוועדות חסידית / הרב יהודה ליפש - ד' אדר התשפ"א, 19:16

איך להגיע לשמחה אמיתית?

הרב יהודה ליפש, איך להגיע לשמחה אמיתית? פרשה לחיים - תרומה מה עושים בכדי להגיע לשמחה? על מלך, רופא ושיכור. לשם מה מבקש הקב"ה תרומות? טיפ מרבי עקיבא

התוועדות חסידית / זמן הגאולה - כ"ב שבט התשפ"א, 18:35

הרב בערל לאזאר: רוסיה מוכנה למשיח

במהלך שידור חי עולמי ברדיו ובטלוויזיה, י' שבט תשנ"ג, כאשר הרבי שליט"א מלך המשיח מעודד את הכרזת יחי אדוננו לעיני כל העולם, מכריז הרב בערל לאזאר, שרוסיה מוכנה לקבל את פני הרבי שליט"א מלך המשיח.

התוועדות חסידית / אתר הגאולה - ז' שבט התשפ"א, 07:29

בת הבאבא סאלי והאגרות קודש

הרב יהודיוף, נכד הבאבא סאלי, לפני שהגיע לדבר בחב"ד בת ים (תשע"ה), פנה לאמו, בתו של הבאבא סאלי: אמא, אני הולך לדבר בחב"ד, תזכירי לי סיפור שיש לך עם האגרות קודש.

התוועדות חסידית / הרב יהודה ליפש - ו' שבט התשפ"א, 22:04

הרב יהודה ליפש, למה צריכים רבי?

הרב יהודה ליפש, למה צריכים רבי? פרשה לחיים - בא, י' שבט. מה התפקיד של הרבי? איך אלוקים רוצה שיתקשרו אליו? מה שאלו הסטודנטים מ'הלל' את הרבי? מהשומר הצעיר לרב בטסמניה י' שבט 70 שנות מנהיגות של הרבי

התוועדות חסידית / אתר הגאולה - ב' שבט התשפ"א, 14:55

בוקר טוב עם הרב יובל ברנס

בדרך אל גן החיים פרק 3) ▪ ממעל ממש. מתוך סדרת שיעורים שנמסרת במרכז 'ממעל ממש', מודעות יהודית על-פי תורת הסוד בלב תל-אביב, קינג-ג'ורג' 15, (בחצר). בואו לבקר!