התוועדות חסידית

התוועדות חסידית / זמן הגאולה - י"ד חשון התשפ"ב, 18:11

סוד הניצחון של דור הגאולה

במרכז כינוס 'צאתכם לשלום' שנערך לאורחי הרבי שליט"א מלך המשיח, הוקרנה הפקת וידאו מרגשת בה משתף ראש ישיבת תות"ל פתח תקווה הרב יצחק אקסלרוד – בסגנונו המיוחד והאותנטי, בחוויות משמחת תורה אצל הרבי שליט"א מלך המשיח ובתובנות על ההכנה הנדרשת לקראת י"א ניסן 120 שנה.

התוועדות חסידית / אתר הגאולה - י"ח אלול התשפ"א, 18:11

הרב שגלוב, לפרסם: זה המשיח.

הרב יוסף יצחק שגלוב מל.א. במהלך התוועדות ח"י אלול ע"י בית חב"ד בת ים: לפרסם לכל אנשי הדור שהרבי שליט"א הוא המלך המשיח על פי דבר מלכות שופטים ומשפטים, בלי להתפעל.

התוועדות חסידית / אתר הגאולה - י"ד אב התשפ"א, 17:43

י"ט מנחם אב - ד' זוגות תפילין

האזינו לסיפורו האישי של הרב החסיד, הגאון המפורסם, הרב שניאור זלמן גפני שהתלבט בנוגע לארבעה זוגות תפילין, וכשהניח אותם לראשונה, בהשגחה פרטית זה היה ביום י"ט מנחם אב, בו כתוב ב"לוח היום יום" הסדר של הנחת ארבעה זוגות תפילין.

התוועדות חסידית / זמן הגאולה - כ"ט תמוז התשפ"א, 17:17

מנהיגי הציבור הליטאי מקבלים את בשורת הגאולה

הרב יעקב לנצ'נר מקום מערכת "נחייג ונשמע",ו"ימות המשיח פתרונות תקשורת", מספר על פגישותיו עם רבני הליטאים, ובין היתר שהוא העניק "דבר מלכות" עם פיענוחים לרב קנייבסקי, והרב פרידמן מנהיג "הפלג הירושלמי" מחזיק את ספר התניא, ומסכם: אין היום "מתנגדים".

התוועדות חסידית / זמן הגאולה - ז' תמוז התשפ"א, 14:29

ראש העיר אלעד: כולנו משיחיסטים!

ראש העיר אלעד: הרבי הוא המנהיג, כולנו משיחיסטים! ר' ישראל פרוש ראש העיר אלעד מגולל את הקשר האישי שלו עם הרבי שליט"א מלך המשיח, ועל הניצחון בבחירות נגד כל הסיכויים.

התוועדות חסידית / אתר הגאולה - כ"ד אייר התשפ"א, 18:25

איך נהפוך קללה וצרה לצֹהר וברכה?..

מסופר על שני אחים די דומים, שגדלו וחונכו אצל אביהם הבעייתי. הוא לא הסתדר באף עבודה ולא היה לו כסף, הוא נכשל בזוגיות והתגרש, מזגו הקשה הביא אותו למריבות עם כל העולם וגיסתו ובנוסף לכל הצרות הוא היה עבריין ומכור חזק לכל דבר שעזר לו לברוח מהבעיות שלו.. בקיצור - דוגמא אישית לא מומלצת בכלל לילדים..

התוועדות חסידית / זמן הגאולה - י"ד אייר התשפ"א, 20:33

סושיאל סקיוריטי מברכה באגרות קודש

סיפור מדהים על תמימות של בחור ישראלי בן עשרים שמגיע לארה"ב בלי מסמכים ובלי קשר למשפחתו, ומנסה להסתדר, ובאמונה שלמה מגיע בלי מסמכים למשרד סושיאל סקיוריטי לפי תשובה של הרבי שליט"א מלך המשיח באגרות קודש, ואחרי שבוע, הוא מקבל בדואר את המסמך הנכסף שמסתיים במספר - 5770, וזה היה בשנת תש"ע שמספרה 5770 לבריאת העולם.