770

חדשות בית משיח - 770 / מערכת האתר - כ"ז סיון התשפ"א, 23:22

זה היום עשה: התוועדות מיוחדת בל' סיוון ב770

התוועדות מיוחדת תתקיים ב770 בית משיח ביום רביעי או' ליום הבהיר ל' סיוון - יום בו נפתח 770 לאחר מספר חודשים בהם הוא היה סגור. האירוע יתקיים ב770 כשלפניו יתקיים שיעור גאולה ומשיח מיוחד בקונטרס בית רבינו שבבבל וריקודי שמחה. צפו במדעה המלאה.

חדשות בית משיח - 770 / מערכת האתר - ז' חשון התשפ"א, 22:32

התמימים יצילו את המצב

אך עמדו בכל בגבורה עילאית ובשמחה, לא ענו לכל המלעיגים והמצפצפים והוכיחו קבל עם ועולם שגם שהכל מתנדנד יש מקום אחד יציב. יש רבי בישראל! ואין הוא נכנס בהגבלות הטבע ואליו צמודים לגיון של מלך, חיילי בית דוד העומדים ראשונה במלכות אשר לא יזועו ולא יגורו מפני איש! • טור דעה מיוחד מאת אוהד בר סלע בעקבות סיום קבוצה תש"פ

חדשות בית משיח - 770 / מערכת האתר - ל' אב התש"פ, 02:30

התמימים מעריכים: השי של התמימים לרב מאיר קבקוב

התמימים מעריכים: משלחת תלמידי התמימים קבוצה תש"פ העניקו היום לרב מאיר שיחי' קבקוב תמונה של הרבי מהודרת בצירוף מטבע מהרבי שליט"א מלך המשיח אותו הרבי חילק בחג חנוכה תנש"א. התמימים הביאו את השי המהודר בתור הוקרה על פועלו עבור התמימים בכלל ועבור תלמידי קבוצה תש"פ בפרט. לתמונה המלאה כנסו.

חדשות בית משיח - 770 / מערכת האתר - כ"ח אב התש"פ, 19:55

התוועדות פינת החי המרכזית

אמש, כמידי ליל שלישי בשבוע, התקיימה ההתוועדות הקבועה של תלמידי בית משיח 770 בפינה הצפונית-מזרחית - "פינת החי". כרגיל, נפתחה ההתוועדות בלימוד עניני גאולה ומשיח, ולאחר מכן נמשכה התוועדות חסידית אל תוך הלילה עם הרב יהודה פרידמן בליווי ניגוני גאולה ומשיח וסיפורי מופתים טריים • לתמונות כנסו.

חדשות בית משיח - 770 / מערכת האתר - כ"ט אייר התש"פ, 01:05

770 ייפתח לעשרה • המניין של הרבי שליט"א בחצר

בשורה טובה: היום הודיעו גבאי כי 770 בית משיח ייפתח למניין מצומצם של אברכים ותמימים. יש לציין כי ע"פ מענה הרבי שליט"א מלך המשיח התפילות, ההתוועדויות והחלוקות של הרבי שליט"א ימשיכו להתקיים בחוץ עד שיודיעו אחרת. צפו במודעת הוועד המסדר עם הפרטים.

תשרי עם מלך המשיח / מערכת האתר - י"ט אייר התש"פ, 01:07

זיכרונות מליובאוויטש: התור ללולב

א' מהגולשים שיגר תמונה מעניינת למערכת האתר בה נראים תלמידי התמימים בשעת בוקר מוקדמת עייפים מאוד לאחר שרקדו כהוראת הרבי שליט"א מלך המשיח בשמחת בית השואבה בחודש תשרי מחכים בתור על מנת לברך על הלולב של הרבי שליט"א מלך המשיח. באם א' מהגולשים יודע עוד פרטים על תצלום זה, אנא שלח למערכת ונפרסם. צפו בתמונה.

חדשות בית משיח - 770 / מערכת האתר - י"ח אייר התש"פ, 02:30

תלמידי התמימים ב770 מתכוננים לל"ג בעומר

תלמידי התמימים מישיבת 770 בית משיח החלו את ההכנות לקראת ל"ג בעומר, כשהשנה יצאו בשיירת רכבים מעוטרים בסמלי המצוות ובמוצגי משיח לשכונות היהודיות באיזור. את המוצגים הכינו התמימים בבנין הפנימיה 749. לתמונות כנסו.

חדשות בית משיח - 770 / מערכת האתר - כ"ב אדר התש"פ, 16:02

שידור חי: שחרית בחצר 770

צפו כעת משידור חי מתפילת שחרית, במניין עם הרבי שליט"א מלך המשיח המתקיים היום לראשונה, בחצר 770 (במיקום הסוכה, בין בנין 770 לבנין הספריה, בצמוד ל'זאל למעלה') וזאת עקב סגירת בית הכנסת בגלל החשש מהתפשטות וירוס הקורונה.

חדשות בית משיח - 770 / מערכת האתר - ט' שבט התש"פ, 05:31

תמונת היום: קידוש לבנה

בבית משיח 770 נערכה אמש, ברוב עם הדרת מלך תפילת קידוש לבנה לזירוז ולפעול את התגלות דוד מלכא משיחא. לרגל י' שבט הגיעו אורחים רבים מכל קצוות הארץ צפו בתמונה המיוחדת.

חדשות בית משיח - 770 / מערכת האתר - א' שבט התש"פ, 02:42

ומלכותו ברצון קיבלו עליהם

אמש, בשביל הכניסה לתפילת מעריב ב770 בית משיח, עמדו כעשרה צעירים מחסידות פולין בצד שמאל של השביל, בכבוד גדול מישיבת ראחאמאסטריווקא דבארא פארק ואח"ז בעת תפילת שמו"ע עמדו בחי"ת והביטו על הרבי שליט"א מלך המשיח בשעת התפילה. צפו בתיעוד.

חדשות בית משיח - 770 / מערכת האתר - י"ט כסלו התש"פ, 23:24

פינת החי התקיימה בבית משיח

אמש, כמידי ליל שלישי בשבוע, התקיימה ההתוועדות הקבועה של תלמידי בית משיח 770 בפינה הצפונית-מזרחית - "פינת החי". כרגיל, נפתחה ההתוועדות בלימוד עניני גאולה ומשיח, ולאחר מכן נמשכה התוועדות חסידית אל תוך הלילה עם הרב יהודה פרידמן בליווי ניגוני גאולה ומשיח וסיפורי מופתים טריים • לתמונות כנסו.

חדשות בית משיח - 770 / מערכת האתר - א' כסלו התש"פ, 05:03

השיעור השבועי התקיים בבית משיח

כמידי יום חמישי נאספו תלמידי התמימים בישיבת תות"ל 770 לשיעור הקבוע בענייני גאולה ומשיח הנערך במערב 770 בית משיח. את השיעור מסר הרב מנחם מענדל אקסלרוד שליח הרבי שליט"א מלך המשיח למולדובה.

חדשות בית משיח - 770 / מערכת האתר - א' כסלו התש"פ, 01:15

ר"ח כסלו בבית משיח

לרגל ראש חודש כסלו ב770 בית משיח שרו אמש בתפילת מנחה את ניגון ר"ח כסלו הידוע. התמימים שנכחו בתפילה יצאו מגדרם המהלך שים שלום ושרו את הניגון המיוחד. כך זה נראה.

חלוקת דולרים / מערכת האתר - כ"ט חשון התש"פ, 15:58

חלוקת דולרים יום ראשון כ"ו חשוון תש"פ

קטע וידאו מחלוקת הדולרים להוספה בצדקה ע"י הרבי שליט"א מלך המשיח, לאחר תפילת מנחה יום ראשון כ"ו חשוון תש"פ. יש לציין כי בחלוקה זו עברו המוני שלוחי הרבי שליט"א מלך המשיח שהגיעו להשתתף בכינוס השלוחים העולמי ב770 בית משיח. צפו.

חדשות בית משיח - 770 / מערכת האתר - כ"ג חשון התש"פ, 04:51

פינת החי התקיימה בבית משיח

אמש, כמידי ליל שלישי בשבוע, התקיימה ההתוועדות הקבועה של תלמידי בית משיח 770 בפינה הצפונית-מזרחית - "פינת החי". כרגיל, נפתחה ההתוועדות בלימוד עניני גאולה ומשיח, ולאחר מכן נמשכה התוועדות חסידית אל תוך הלילה עם הרב יהודה פרידמן בליווי ניגוני גאולה ומשיח וסיפורי מופתים טריים • לסרטון כנסו.