כל הכתבות

חדשות האתר / אתר הגאולה - ט"ו חשון התשפ"ב, 15:37

כינוס ברוכים הבאים כ' חשון תשפ"ב

על פי הוראות וברכות הרבי שליט"א מלך המשיח לכינוס המסורתי לשבים מחצרות קדשנו 770 הציבור הרחב מוזמן להשתתף בהתוועודות וכינוס כ' חשון, בהשתתפות רבנים, משפיעים ואישי ציבור. אנשים נשים וטף ברוב שירה וזמרה. פרטים במודעה.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - י"ד חשון התשפ"ב, 19:01

המינהל האזרחי: נוהל סודי לביטול צווי הריסה

תארו לכם פקיד ממשלתי שמלווה אתכם לאורך זמן עד לביטול תו חנייה? או שהולך איתכם לאורך זמן עד לביטול דו"ח משטרה על עבירת תנועה? או יותר עוד טוב, פקיד משרד השיכון שיללוה אתכם במערכת המשפטית לבטל לכם חריגת בניה? אז אצל הפלסטינים זו מציאות. ולא מהיום, פקידי המינהל האזרחי.

כללי / הקצנות ויוסיוסים - י"ד חשון התשפ"ב, 18:28

יאללה חברה קומו לתחיה בערוץ כאן 11

אנ"ש והתמימים באר שבע השתתפו באזכרה משפחתית ראשונה לחייל היהודי הארצישראלי היחיד שנפל בקרב במלחמת העולם הראשונה, ושרו "יאללה חבר'ה קומו לתחיה" שפורסם בערוץ הטלוויזיה כאן 11.

התוועדות חסידית / זמן הגאולה - י"ד חשון התשפ"ב, 18:11

סוד הניצחון של דור הגאולה

במרכז כינוס 'צאתכם לשלום' שנערך לאורחי הרבי שליט"א מלך המשיח, הוקרנה הפקת וידאו מרגשת בה משתף ראש ישיבת תות"ל פתח תקווה הרב יצחק אקסלרוד – בסגנונו המיוחד והאותנטי, בחוויות משמחת תורה אצל הרבי שליט"א מלך המשיח ובתובנות על ההכנה הנדרשת לקראת י"א ניסן 120 שנה.

לראות את מלכנו / זמן הגאולה - י"ד חשון התשפ"ב, 17:54

עשו תשובה ומקבלים את עשר הארצות

היות שעשו תשובה, וצחצחו את הכפתורים והכל מוכן, כעת גם הזמן שיקבלו (לא רק את ארץ שבע אומות, אלא גם) את הקיני קניזי וקדמוני. החידוש יהיה הפעם שאומות העולם יתנו אותם לבני ישראל מרצונן הטוב.

נפלאות הגאולה / מערכת האתר - י"ד חשון התשפ"ב, 10:14

כלי נשק? זה משחק ילדים!

מה עושים עם נשק לא חוקי בלימה, פרו? לא יורים, משחקים. אלפי יחידות אמל"ח הופנו במבצע גדול למטרות אזרחיות, ולא סתם אזרחיות.. 'וכתתו חרבותם לאיתים' גרסת 2021