כל הכתבות

הוצאה לאור / אתר הגאולה - י"א אלול התשפ"א, 16:38

גליון "הגאולה" 43

כמידי חודש, יצא לאור גליון נוסף מבית היוצר של 'הגאולה האמיתית והשלימה'. בגליון הנוכחי: דיווחי חדשות מרחבי העולם עם זוית ייחודית והסתכלות של זמן הגאולה, טורים אישיים, לצד מגזין ייחודי עם טורים ריאינות ומדורי פנאי. והכל במחיר אחד❗240 ש"ח בלבד ל100 עותקים.

דעות / מערכת האתר - י"א אלול התשפ"א, 15:53

כסף גדל על העצים

מטבעות הקריפטו מסמנת בוודאי את בואה של הגאולה הקרבה ובאה כאשר מעדנים מצויים כעפר - כאשר תופעה שצמחה מאוויר יכולה לזנק לערך של 63,000 דולר.

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - י"א אלול התשפ"א, 11:18

קידוש לבנה אלול בשטח הארמון

הקהל הרחב מוזמן למעמד קידוש לבנה במוצ"ש י"ג אלול יתקיים בעז"ה קידוש לבנה בשטח הארמון לרבי שליט"א מלך המשיח, בסמוך לבניין 770 בכפר חב"ד.

פעילות משיח / אתר הגאולה - י' אלול התשפ"א, 18:28

לפרסם: זה המשיח

בהשגחה פרטית והזמן גרמא "לחיות עם הזמן" עם הדבר מלכות של פ' שופטים, במילא זה הזמן לקיום ההוראה לפרסם את ה"בעל בחירה שהוא נעלה שלא בערך מאנשי הדור .. שופט דורנו ויועץ דורנו ונביא דורנו .. שהתגלה כבר כמלך המשיח במסר פשוט בכל השפות: זה המשיח. ניתן להשיג אצל 051-574-9770 שמואל.

כללי / זמן הגאולה - ט' אלול התשפ"א, 16:46

הדפסת התניא על מקורות הפרת

ח"י אלול תשנ"ו. באותו יום בבוקר טס הרב גדעון שרון עם צוות תמימים אל מקורות הפרת, שפכו שם מהמים של הרבי, הדפיסו את התניא בשני מקומות, והגיעו לספר לכולם בכינוס האגודה בפארק הירקון.

פעילות משיח / מערכת האתר - ט' אלול התשפ"א, 16:42

ממש: שנה חדשה עלונים חדשים

מתחילים שנה של גאולה! בהשקעה מרובה ובהפקה מרהיבה יוצאים לאור בימים אלה עלוני החגים המהודרים של 'ממש' המביאים את הרעיונות וההנחיות על החג הקרוב בשפה בהירה וקולחת ובעיצוב נאה ומושך עין. העלונים נוחים לשימוש ועם התאריכים והזמנים המותאמים אשר יסייעו לכל אחד ואחת מהידידים, השכנים והמקורבים

לראות את מלכנו / אתר הגאולה - ט' אלול התשפ"א, 12:22

"מעשה אפגניסטן" בערב "שביעית - מלחמות".

נמצאים בערב "שביעית - מלחמות", ושומעים "בשישית קולות" מלחמה בין אוייבים מושבעים - אפגניסטן (טאליבאן - איסלאם סוני קיצוני) לאיראן (איסלאם שיעי קיצוני). בדיבור על "גוג ומגוג" בדקה 3:11 הרבי שליט"א מדבר באותיות נבואה על "מעשה אפגניסטן" שהקב"ה מעביר את מלחמת גוג ומגוג על שונאי ישראל שילחמו ביניהם ולא על ירושלים.

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - ט' אלול התשפ"א, 11:05

749. לרכוש עכשיו.

749. בניין הפנימיה שמתחתיו "מקוה ישראל" עומד למכירה. "אגוד תלמידי הקבוצה" שדואג בשנים האחרונות לאוכל ומקומות לינה מוסדרים לבחורי הקבוצה החליט גם הפעם "להרים את הכפפה", ולהשאיר את 749 לתמימים, שילם מיקדמה של רבע מיליון דולר, והתחייב לקנות את הבניין ולשפצו. זה הזמן לעזור לתמימים לרכוש את הבניין.

דבר מלכות / מערכת האתר - ד' אלול התשפ"א, 21:45

דבר מלכות שופטים: פירסום זהות המשיח

החיוב ההלכתי (=מצווה) להאמין ב(רבי שליט"א מלך המשיח כ)נביא, מוביל בהכרח לפירסום זהותו כמשיח. בנוסף, הלשון "בעל בחירה" מחייבת שהוא נשמה בגוף גשמי, חי וקיים כפשוטו ממש.

מוזיקה חסידית / אתר הגאולה - ד' אלול התשפ"א, 18:53

חנניה מזרחי: ככה הוא יבוא

ההפקה נמשכה שנה וחצי במסירות נפש גדולה הצילומים, איסוף החומר, שינויים, עריכה בין חג לחג בין בידוד לסגר בין שקט לרקטות בתקופת הקורונה ברגעי משבר ושמחה. חנניה מזרחי: השיר נוצר לפני 14 שנים בערך ברגע אחד, ללא הכנה מוקדמת , שרתי אותו בדמעותיי. הוא : אהבת ישראל אמיתית במטרה לזרז את ביאת משיח צדקנו וסיום הסבל הלאומי והפרטי.

דבר מלכות / הרב טוביה דורון - ב' אלול התשפ"א, 21:26

דבר מלכות שופטים - הפוך מהרמב"ם?!

הרמב"ם סובר שאין בין ימות המשיח לעולם הזה אלא שעבוד מלכיות בלבד, ועולם כמנהגו נוהג, וגם המשיח (בר כוזיבא) עצמו - לא היה נביא, וחכמים לא דרשו ממנו אות בשביל להיות משיח. אז מדוע הרבי שליט"א מלך המשיח מביא בפרשת שופטים – (מאגרת תימן), את כל הסיפור של חזרת הנבואה שהיא הקדמת משיח?

כללי / אתר הגאולה - ב' אלול התשפ"א, 12:28

שלט יחי אדוננו ברכה לבית ולסביבה

ר' שמעון שטרית מבת ים עיר הגאולה, מספר על השלט "יחי אדוננו" שעל ביתו, ועל הברכה הגדולה שמרגישים כל אלה שרואים אותו מסביב. סבא שלו, הרב שמעון שטרית זצ"ל, אמר על הרבי שהוא מלך המשיח. אמא שלו, שגדלה כילדה באגאדיר, מזהה תמונות של הילדים שלמדו בישיבה באגאדיר לפני רעידת האדמה.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - ל' אב התשפ"א, 18:50

מה עוד יקבלו הפושעים הבדואים מהיהודים.

ענישה ע"י בתי המשפט לא תהיה, כי השופטים פוחדים מנקמה. הכסף ימשיך לזרום, כי הפוליטיקאים צריכים אותם בכנסת, וחוסר המשילות בנגב יילך ויחריף כאשר לזה נוסף לחץ אירופי ובינלאומי על ישראל על כל נגיעה ביעני "מסכנים". - הקוזק הנגזל.

בני נח / מערכת האתר - כ"ז אב התשפ"א, 18:53

מצוות בני נח? עכשיו בכף היד, נגיש מאי פעם

ככה מחוללים מהפכה: שינוי פנימי ועמוק שהופך לנחלתם של מאות אלפי אנשים מסביב לעולם ומטמיע טוב וחסד בעולם - 7 מצוות בני נח • ועכשיו - אפליקציה חדשנית שמאפשרת לכל אדם דובר ספרדית לגלות על 7 מצוות בני נח, להאזין ולצפות במגוון שיעורים בנושא ואפילו להתפלל ולקרוא תהילים