הוצאה לאור

הוצאה לאור / אתר הגאולה - י"א אלול התשפ"א, 16:38

גליון "הגאולה" 43

כמידי חודש, יצא לאור גליון נוסף מבית היוצר של 'הגאולה האמיתית והשלימה'. בגליון הנוכחי: דיווחי חדשות מרחבי העולם עם זוית ייחודית והסתכלות של זמן הגאולה, טורים אישיים, לצד מגזין ייחודי עם טורים ריאינות ומדורי פנאי. והכל במחיר אחד❗240 ש"ח בלבד ל100 עותקים.

הוצאה לאור / אתר הגאולה - י"ז אב התשפ"א, 21:17

עיתון הגאולה 42

בשבוע שעבר יצא לאור הגליון ה42 של עיתון הגאולה. לצפיה / הורדה בכתבה המלאה.

הוצאה לאור / מערכת האתר - י"ד אב התשפ"א, 17:27

שבת ואתחנן מ"ט: הנחת ד' זוגות תפילין

בכתבה המלאה קובץ דברי משיח השבועי מפרשת ואתחנן תשמ"ט. בהתוועדות זו דובר גם על מעלת הנחת ד' זוגות תפילין. לרב זמרוני ששאל אחר כך האם הוא יכול להניח, הרבי שליט"א מלך המשיח ענה "שייך למשפיע שלו בארץ הקודש". הרב זמרוני חזר לארץ ושאל את הרב פוטרפס שאמר לו להניח

הוצאה לאור / מערכת האתר - י"ד סיון התשפ"א, 03:02

עיתון חב"ד נולד

לפני שלושים שנה, מיד אחרי הוראתו של הרבי שליט"א מלך המשיח "עשו כל אשר ביכולתכם", הופיע הגליון הראשון של הגאולה האמיתית והשלימה ע"י האגודה למען הגאולהה, בראשות הרב זמרוני ציק, שנועד לפקוח את העיניים של כל אחד ולהראות את המציאות העכשווית – הגאולה בפועל בעולם. כעת יוצא לאור מחדש העיתון בפורמט מאיר עיניים מורחב וכולל מדורים רבים שיסייעו לכל אחד להכין עצמו, בני ביתו וסביבתו לקבלת פני משיח צדקנו.

הוצאה לאור / אתר הגאולה - י"ג סיון התשפ"א, 13:30

בשורת הגאולה בספרדית

בשורת הגאולה בspanish !! אנו שמחים להודיע על הוצאה לאור של ספר חדש בספרדית. בשורת הגאולה מתורגם לדוברי ספרדית. נערך ונדפס ע''י השליח של הרבי מה''מ הרב משה בלומנפלד מבואנוס איירס ארגנטינה, מנהל מרכז לעודד

הוצאה לאור / אתר הגאולה - כ' ניסן התשפ"א, 10:43

כרטיס משיח מזמור ק"כ ללא עלות

כרטיס משיח מזמור ק"כ ללא עלות, ביוזמת הרב ליאור מלכה, שליח הרבי שליט"א מלך המשיח לצפון הנגב. מזמור קכ של הרבי שליט"א - ללא עלות! ((עד 1000 כרטיסים מחיר משלוח 35 ש"ח). לחלוקה בבל המבצעים, אפשר גם ב ביט מס. 0528572770.

הוצאה לאור / אתר הגאולה - ג' ניסן התשפ"א, 15:15

קראתי ואין עונה כרך א'

כרך א' מתוך הספר "קראתי ואין עונה" - שיחות המחאה של הרבי שליט"א מלך המשיח בנוגע להחזרת השטחים שנכבשו במלחמת ששת הימים לערבים, ופיקוח נפש.

הוצאה לאור / מערכת האתר - כ"ב שבט התשפ"א, 19:15

והוא יגאלנו

בהתוועדות המרכזית ב-770 ביו"ד שבט חולקה תשורה מיוחדת לקהל: קובץ 'והוא יגאלנו' ובו מענות ועידודים שניתנו מהרבי שליט"א מלך המשיח מלאחר שיחת כ"ח ניסן תנש"א – אז החלה תקופה חדשה בכל הפעולות להבאת המשיח, בקובץ מסמכים ותכנים הרואים אור לראשונה. לקבלת vaad770@gmail.com

הוצאה לאור / שיחת הגאולה - ט"ו שבט התשפ"א, 23:49

בוגר הקיבוץ שמסביר את ה'תניא'

בחור צעיר מקיבוץ גבע בעמק יזרעאל, שתורה ומצוות לא היו חלק מסדר היום שלו, עד ליום בו ספר קטן התגלגל לידו גרם לו להבין שהתורה היא נצחית ופתח בפניו צוהר לעולם נפלא. לאחר שנים של "לא ימושו מפיך", הרב מיכאל דורון מציג מפה אינטראקטיבית שיתופית להתמצאות להתמצאות בספר היסוד החשוב כל כך.

הוצאה לאור / מערכת האתר - ב' שבט התשפ"א, 13:31

חשיפה: מה עומד מאחורי קמפיין 'משיח בעיתונים'?

הרשתות החברתיות נשטפו בימים האחרונים בגל פרסום הנושא את הכותרת 'משיח בעיתונים'. על המודעות צוין: עשרה בשבט, שבעים שנה, מיליון יהודים. בקרב הציבור ניצתה סקרנות גוברת סביב השאלה למה רומז הקמפיין. כעת נחשפת התשובה: מבצע פרסום שלא היה כדוגמתו, לרגל היום הגדול והקדוש.

הוצאה לאור / אתר הגאולה - כ"ד כסלו התשפ"א, 20:12

לקוטי שיחות חנוכה (וי"ט כסלו)

מערכת "לקוטי שיחות מועדים" שמחה להציג בפני קהל התמימים ואנ"ש, קובץ מיוחד הכולל בתוכו את כל שיחות כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח על ימי החנוכה הבעל"ט.

הוצאה לאור / אתר הגאולה - י"ז כסלו התשפ"א, 10:29

סט פניני התניא: באחריותך

י"ט כסלו. סט פניני התניא. באחריותך. מבצע הפצה רחב של סט פניני התניא מאת הרב לוי יצחק גינזבורג, כל אחד לוקח אחריות ומפיץ

הוצאה לאור / אתר הגאולה - י' כסלו התשפ"א, 09:48

שבוע המאמרים החב"די

סט ספרי המאמרים "הירוקים" בהנחה ענקית, חד פעמית. רק 770 ש"ח לתקופת המבצע. (ב-ה' טבת לפני שנתיים, עלה 900 ש"ח, ואזל). אפשר בתשלומים. המחיר כולל הובלה עד הבית. אוצר