לראות את מלכנו

לראות את מלכנו / מערכת האתר - י"ט אדר התשע"ז, 09:09

דברים מבהילים על חיילות שנפלו בשבי

בקשר לסערה הציבורית בעניין הלוחמות בגדודים מעורבים בצה"ל רח"ל, אנו מביאים שוב את דבריו של הרבי שליט"א מלך המשיח, משיחת חמישה עשר בשבט תשל"ד כשרוב חיילי המילואים עדיין מגוייסים. (דקה 15:05)"כאשר אחד סיפר לאותם אנשים שהיו חיילות, ה' ירחם, שנפלו בשבי, ואחרי זה היה, ה' ירחם, אין כאן המקום לדבר על דברים מבהילים; למרות זאת הם מצאו לנכון להכחיש שהן נפלו בשבי כאשר הם יודעים שבעיתון של היום הקודם נדפס השם של מי שנפלה בשבי!!

לראות את מלכנו / אתר הגאולה - א' אדר התשע"ז, 10:50

נשים וילדים צריכים להפיץ 7 מצות

הרבי שליט"א מלך המשיח מעורר פעמים רבות במשך ריבוי שנים על התעסקות בהפצת שבע מצוות בני נח בין העמים כהכנה לגאולה. גם נשים וילדים יכולים, ובמילא צריכים להתעסק בהפצת שבע מצות בני נח, למצוא הזדמנות להשפיע על השכנים הגוים שלהם שקודם הם יידעו מהעניין, אחרי זה יתעניינו בו, ויגיעו לקיום בפועל של שבע מצוות בני נח. ועוד, שהתעסקות זו עם האינם יהודים היא תנאי לזירוז הגאולה.

לראות את מלכנו / מערכת האתר - י"ט שבט התשע"ז, 14:48

אבנים טובות ומרגליות בארץ ישראל

קטע משיחת ט"ו שבט תשנ"ב, "כל יהודי הוא ארץ חפץ", על פי פתגם הרבי הקודם בשם הבעש"ט, ויש בו אוצרות בעומק הארץ, אבנים טובות ומרגליות רק לעיתים נדירות נמצאים על פני הארץ. אבל לרוב, צריך חיפוש אחר חיפוש, ואז יש הבטחה - יגעת ומצאת. ובסיום השיחה - אבנים טובות ומרגליות בארץ ישראל כפשוטו.

לראות את מלכנו / אתר הגאולה - י"ב שבט התשע"ז, 22:20

ה סרטון על חיים נצחיים מהכינוס

בכינוס חב"ד הארצי י"א שבט ראשל"צ בסימן "חיים" שנה לנשיאות הרבי שליט"א מלך המשיח, הוקרן סרטון ובו קטעים רבים בהם הרבי שליט"א מלך המשיח מדבר על חיים נצחיים ללא כל 'הפסק' בינתיים. לצפיה

לראות את מלכנו / אתר הגאולה - כ"א טבת התשע"ז, 18:21

חי וקיים בחיים נצחיים נשמה בגוף בלי שום 'הפסק' בינתיים

הרבי שליט"א מלך המשיח אמר עשרות פעמים שהוא - המשיח, יחיה בחיים נצחיים נשמה בגוף בלי 'הפסק' (החיים ח"ו) בין עולם הזה לעולם הבא. ליקוט של עשרה קטעי וידאו בהם הרבי שליט"א מלך המשיח אומר את זה באופנים שונים. כל מי שמאמין לדברי הרבי שליט"א מלך המשיח, חייב להאמין לענינו העיקרי של המשיח - שמביא את העולם לחיים נצחיים בגאולה האמיתית והשלימה בקרוב ממש, ולכן הוא עצמו חי וקיים נשמה בגוף כפשוטו ממש

לראות את מלכנו / אתר הגאולה - י"ח טבת התשע"ז, 15:09

הרבי שליט"א מלך המשיח עם רמת הגולן

החודש (טבת) לפני 35 שנה, בכ"ד טבת תשמ"ב, הרבי שליט"א מלך המשיח מחה נגד כת ליצנים חנפנים בעלי לשון הרע מחוג מסויים שהלכו לאו"ם עם הקלטה באידיש שתורגמה לאנגלית, כביכול בשם תורת ישראל, שעם ישראל מוכן לוותר על רמת הגולן לעוד 2000 שנה רח"ל.

לראות את מלכנו / מערכת האתר - י"ח טבת התשע"ז, 15:02

אוהבן של ישראל

הדברים הנפלאים שאמר הרבי שליט"א מלך המשיח ביום י' טבת תנש"א בנוגע לתשובה של דור זה, והבטחת הקב"ה לגאולה, ואסור לנו לעשות את החשבונות של הקב"ה גם לגבי יהודים שאפשר לחשוב שהם "ערב רב", משה רבינו של דורנו מחזיר את כולם בתשובה ולוקח אותם איתו לגאולה האמיתית והשלמה.

לראות את מלכנו / אתר הגאולה - ד' טבת התשע"ז, 20:05

קטע מ"זאת חנוכה" תשמ"ו

קטע קצר מהתוועדות "זאת חנוכה" תשמ"ו, בתוכן דומה למאמר "מרגלא בפומי' דרבה" שנאמר כשבועיים לפני כן. כל שנת תשמ"ו היתה באמצע משפט הספרים, ובהתוועדות זאת חנוכה ואחריה, הרבי שליט"א מלך המשיח מבקש להגביר את ענין השמחה, כי אין לדור שלנו כח להתענות, ומי שפוסק בענינים האלו הוא אדמו"ר הזקן.

לראות את מלכנו / אתר הגאולה - כ"ד כסלו התשע"ז, 19:30

הגביעים ההפוכים במנורת המקדש

בהרבה כתבי יד של גדולי ישראל מצויירים גביעי המנורה כגביע עומד ומתרחב כלפי מעלה, כמו שאמר יוסף לאחרים "גביעי גביע הכסף". הרמב"ם צייר את המנורה עם גביעים הפוכים, מתרחבים כלפי מטה, ואין לזה שום מקור. והרי, גם כשלוקחים ד' מינים, צריך לאחוז את הלולב "דרך גידולו", מלמטה למעלה? וכך היה גם בקשרי המשכן? ואי אפשר לומר שהרמב"ם טעה, ובפרט שנמצאו 22 ציורים כאלה בכתב ידו, עם גביעים הפוכים? קטע מתורגם משיחת ט' אלול תשמ"ב.

לראות את מלכנו / אתר הגאולה - י"א כסלו התשע"ז, 10:22

י' כסלו תשמ"ח באורך מלא

שבוע שעבר בליל שישי, ט' כסלו, הוקרן ב770 התוועדות מלאה (באורך כשעתיים) עם הרבי שליט"א מלך המשיח, מיום י' כסלו תשמ"ח, בתרגום לראות את מלכנו. לצפיה.

לראות את מלכנו / אתר הגאולה - א' כסלו התשע"ז, 16:07

ניגון יחי במנגינת ראש חודש כסלו

חמש דקות לפני תחילת כל תפילה עם הרבי שליט"א מלך המשיח ב770, שרים "יחי אדוננו" במנגינת "זאל שוין זיין די גאולה", (שתבוא הבאולה, משיח שיבוא). בתפילות ראש חודש כסלו, שרים "יחי אדוננו" במנגינת ניגון ראש חודש כסלו.

לראות את מלכנו / אתר הגאולה - י"ז חשון התשע"ז, 12:56

להשתתף בסיומי הרמב"ם

לקראת סיום הרמב"ם הארצי במחזור הל"ה, אנו מביאים את "לראות את מלכנו" מתשע"ב, ליקוט של דברי הרבי שליט"א מלך המשיח בנושא לימוד הרמב"ם ועריכת סיומים בפירסום ורוב עם הדרת מלך, וחשוב שכל אחד ישתתף. סיום הרמב"ם הארצי במחזור הל"ה ייערך אי"ה בכינוס חב"ד הארצי יום ב', פרטים בכתבה.

לראות את מלכנו / אתר הגאולה - ח' תשרי התשע"ז, 21:32

ערב יום כיפור תשנ"ב

ספר חיים טובים ומתוקים, וּמָתַי זוּ מְתִיקוּת אֲמִתִּית – שֶׁהַחַיִּים הַטּוֹבִים הֵם בָּאֹפֶן שֶׁל חַיִים נִצְחִיִים, במילא מובן, שמתשיעי בתשרי היה תהא שנת נפלאות בה, עוֹבְרִים מִיָּד לְחָיַיִם נִצְחִיִּים, בְּמֵילָא מַמְשִׁיכִים מִיַד דַוְקָא נְשָׁמוֹת בְּגוּפִים, וְאַדְרַבָּה, "מַמְשִׁיכִים" גַּם אֶת אֵלֶּה שֶׁלְּרֶגַע קָטָן הָיוּ נְשָׁמוֹת לְמַעְלָה מִגּוּפִים, שֶׁאַחֲרֵי זֶה חוֹזְרִים כָּל אֶחָד מֵהֶם לַגּוּף שֶׁלּוֹ