• ב"ה ימות המשיח!
  • ז' סיון התשפ"ד (13.06.2024) פרשת בחוקותי

לעדי 'עד' ימלוך: תנופת חיות מחודשת בהתוועדות הארצית לרגל י' שבט | הסיקור המלא

המונים גדשו בתחילת השבוע את מתחם אולמי בלוודר בראשון לציון, להתוועדות הארצית שאורגנה על ידי האגודה למען הגאולה האמיתית והשלימה לרגל יום הנשיאות. רשמים ודיווח ראשוני לצד גלריה מהאירוע
לעדי 'עד' ימלוך: תנופת חיות מחודשת בהתוועדות הארצית לרגל י' שבט | הסיקור המלא לעדי 'עד' ימלוך: תנופת חיות מחודשת בהתוועדות הארצית לרגל י' שבט | הסיקור המלא לעדי 'עד' ימלוך: תנופת חיות מחודשת בהתוועדות הארצית לרגל י' שבט | הסיקור המלא
הישארו מעודכנים בסטטוסים של אתר הגאולה

יום הנשיאות של הרבי שליט"א מלך המשיח, צויין התוועדות ארצית שאורגנה כמידי שנה על ידי האגודה למען הגאולה האמיתית והשלימה, בהשתתפות אלפים שגדשו את אולמי בלוודר בראשון לציון ובמעמד רבנים, משפיעים ואישי ציבור.

לאחר תפילת ערבית, נפתח האירוע על ידי המנחה, הרב בנצי פרישמן מנהל מוסדות חב"ד בבת ים עיר הגאולה, שבדברים קצרים עמד על חשיבותו של היום הגדול והקדוש ובמיוחד לאור המצב בארץ הקודש.

כהמשך ישיר לדברים, הוזמן תא"ל אמיר אביבי, מייסד תנועת הביטחוניסטים לשאת דברים ולסקור את המלחמה המתחוללת בארץ הקודש בחודשים האחרונים. בדברים עמד על כך שעם ישראל בעזרת ה' יצא מחוזק מהמערכה.

XT4B3135הרב בנצי פרישמן

XT4B3183תא"ל אמיר אביבי

שמחה של גאולה

עם תום דבריו נפתח הכינוס באמירת פרק התהלים של הרבי שליט"א מלך המשיח על ידי השליח מקרית גת הרב אהרון בוטבול כשלאחריו עלה השליח בנעלה הרב יוסי קליימן לקרוא את הנוסח להזמנת הרבי שליט"א מלך המשיח, בשם קהל המשתתפים.

XT4B3208הרב אהרוני בוטובול - שליח הרבי שליט"א מלך המשיח בקרית גת 

XT4B3224הרב יוסי קליימן - שליח הרבי שליט"א מלך המשיח בנעלה

האות ניתן והקהל פרץ בריקודי שמחת הגאולה, בניצוחם של הזמר ישראליק בש והקלידן יוסף חיים שהחייו את המעמד בשירה ובזמרה.

לבמה עולים חיילי צבאות ה', ילדי החמד מהקהילות ברחבי הארץ, להכריז את 12 הפסוקים.

בנתיים תופס הקהל הרב את מקומו לצד השולחנות הערוכים בטוב טעם בהפקתו של הרב יצחק רחימי, כשעל כל מושב מונחת החוברת החדשה שיצאה לאור על ידי האגודה למען הגאולה האמיתית והשלימה, 'הדור השביעי', שכבשה את הארץ לרגל י' שבט. בעוד ברחבה סמוכה מתקיים יריד גאולה ומשיח מרכזי.

XT4B3373

XT4B3380

XT4B3386

XT4B3394

XT4B3396

XT4B3402

XT4B3408

XT4B3412

XT4B3418

XT4B3424

XT4B3434

XT4B343612 הפסוקים והכרזת הקודש 'יחי אדוננו' על ידי חיילי צבאות השם - משיחי

XT4B3758הזמר ישראלי'ק בש והקלידן יוסף חיים

ניסים באתיופיה

על המסכים מוקרן סרטון המתאר את המהפיכה היהודית באתיופיה, שם פועל הרב אליהו חביב בשליחות מתוך מסירות גדולה. מיד לאחר מכן הוא עולה לבמה ומספר על שרשרת המופתים שהובילה להנחת אבן הפינה למרכז היהודי הגדול שיוקם באדיס אבבה בקרוב.

XT4B3447הרב אליהו חביב - שליח הרבי שליט"א מלך המשיח באתיופיה

הקהל מאזין בחרדת קודש לקטע קצר מתוך מאמר 'באתי לגני' שנאמר בשנת תשי"א, ולאחר מכן עולה הרב מנחם מענדל ליפש, שליח בלב העיר בית שמש לחזור על שיחת הקודש דבר מלכות.

XT4B3515הרב מענדי ליפש - שליח הרבי שליט"א מלך המשיח בבית שמש 

אחרי ניגונים המעוררים את הלב, מוזמן הרב זלמן לנדא, משפיע בית משיח ברעננה ובישיבת חב"ד בבאר שבע לשאת דברים על מהותו של יום, בסגנון התוועדותי המעורר את הלב. כשלאחריו מוקרן קטע וידאו ממעמד י' שבט תשנ"ג, כשהעולם כולו התאחד בהכרזת ושירת 'יחי אדוננו' ,בעידוד הרבי שליט"א מלך המשיח.

XT4B3571הרב זלמן לנדא

770 בשידור חי

על הפעילות בשטח, מדבר הרב שי גנני, שליח בשכונת גילה א בירושלים הפועל בקרב החיילים ואף הדפיס לאחרונה שלטים עם מסר שבע מצוות בשפה הערבית, את דבריו פתח בפרק תהלים לזכות החיילים ולשחרור החטופים בשלום, בקרוב. לאחריו נושא דברים הרב שמואל נוטיק, השליח בקניה העומד על נקודת חידוש דורנו - חיים נצחיים לאור שיחות הקודש. הרב מענדל שפינדלר שליח בפיליפינים, שפתח רק לפני חצי שנה בית חב"ד חדש, מספר על החיים בשליחות.

XT4B3607הרב שי גנני - שליח הרבי שליט"א מלך המשיח בגילה א, ירושלים

XT4B3634הרב שמואל נוטיק - שליח הרבי שליט"א מלך המשיח בקניה, אפריקה

XT4B3650הרב מענדי שפינדלר - שליח הרבי שליט"א מלך המשיח בשירגאו, פיליפינים 

השירה והזמרה בשלב זה פורצת בעוצמה רבה, כשבשלב מסויים עובר הקהל לשיר 'יחי אדוננו' המלווה את כניסת הרבי שליט"א מלך המשיח לתפילת מנחה ב-770, המועבר בשידור חי לאולם.

XT4B3746

XT4B3752מתחברים ל770 בשידור חי מכניסת הרבי שליט"א מלך המשיח בכנסיה לתפילת מנחה

הרב חיים טל, מספר על פעילות ארגון לכשיפוצו מעיינותיך בקרב הציבור החרדי הצמא לשמוע על בשורת הגאולה ולסיום עולה הרב חיים ציק השליח לבת ים, החותם את האירוע העוצמתי בדרישה לגאולה האמיתית והשלימה.

XT4B3764הרב חיים טל - מנכ"ל יפוצו

XT4B3783הרב חיים ציק - שליח הרבי שליט"א מלך המשיח לבת ים, האגודה למען הגאולה האמיתית והשלימה 

כינוס י' שבט הארצי: גלרייה ראשונה

כינוס י' שבט הארצי: גלרייה שניה

התמימות והפשטות - הכח המניע

בראש חודש תמוז: עצרת גאולה ומשיח

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...