הוצאה לאור

הוצאה לאור / אתר הגאולה - ל' ניסן התשע"ז, 09:36

חדש • "לפקוח את העיניים" חלק ב'

בימים אלו יצא ממכבש הדפוס הקובץ "לפקוח את העיניים" חלק ב', תדפיס מהספר מיוחד שעתיד לצאת בקרוב בעז"ה • בקובץ מכיל את מיטב הסיפורים מפי עדי ראיה שזכו לחזות בפני קודשו של הוד כ"ק אדמו"ר מליובאוויטש מלך המשיח שליט"א מאז לאחר ג' תמוז תשנ"ד • לסיפור המלא והורדת הקובץ בכתבה המלאה

הוצאה לאור / מערכת האתר - כ"ה ניסן התשע"ז, 09:26

כוס ישועות אקרא

לקראת י"א ניסן, הוציא "ועד חיילי בית דוד" קובץ מוגדל בשם "כוס ישועות אקרא", עם תוכן רחב ומיוחד. לקריאה

הוצאה לאור / אתר הגאולה - ו' ניסן התשע"ז, 17:09

מזל טוב, פנסאים 13

בשעה טובה ומוצלחת יצא ממכבש הדפוס העיתון השלוש-עשרה במספרו של פנסאים - העיתון החודשי של דור הגאולה. העיתון גדוש ומלא בתוכן חסידי גאולתי, ומוגש בכלי נאה ומפואר מבית היוצר של מרכז ההפצה ממש. האם מותר בטיול לראות חמץ? - שו"ת פסח עם הרב מנחם כהן. ומדוע באמצע כל ההכנות לפסח מגיע י"א ניסן? - מאמר הגות מאת הרב זלמן לנדא, ועוד.

הוצאה לאור / אתר הגאולה - ו' ניסן התשע"ז, 15:47

המדריך ההלכתי לפסח

לאחר חודשי עבודה ארוכים המדריך ההלכתי כעת הגיע לחנויות ובריכוזי חב"ד. על מנת שתוכלו להגיע לליל הסדר עם מדריך נקי, המדריך חולק לשני קבצים. חוברת א' - ניקיון הבית, הכנות לחג, שבת הגדול, מכירה ובדיקת חמץ, ועוד. חוברת ב' - הידורים, ערב פסח, ליל הסדר, דיני חול המועד, דיני ספירת העומר ועוד.

הוצאה לאור / מערכת האתר - ד' ניסן התשע"ז, 09:45

ההגדה של ממש בעיצוב חדש ומרהיב

ערב פסח - הגדה הפופלרית של ממש בעיצוב חדש ומרהיב. בעקבות ההצלחה של ההגדה של פסח הסטנדרטית של מרכז ההפצה בארץ הקודש ממש, הוחלט להפיק את אותה ההגדה פופלרית ומוכרת עם כריכה חדשה ומרהיבה, המזמינה את אורחי ליל הסדר להציץ בה, ולהיות שותפים מלאים בליל הסדר. שעות רבות של מחשבה, הושקעו על ידי המעצב ושאר המפיקים, כדי להגיע אל התוצאה המרשימה.

הוצאה לאור / אתר הגאולה - ב' ניסן התשע"ז, 15:25

קובץ "יחי המלך" של חיילי בית דוד

להלן קובץ מיוחד ליום ב' ניסן "יחי המלך" שהוכן ע"י התמימים "וועד חיילי בית דוד", חלק משיחת ב' ניסן תשמ"ח, נאומו של הרב ברוין אודות חשיבות הכרזת "יחי המלך", ועוד.

הוצאה לאור / מערכת האתר - כ"ג אדר התשע"ז, 19:53

חדש מ'ממש': יריד מוצרי פסח להפצה וחינוך

בימים אלה החל לפעול יריד מיוחד באולם 'ממש', בו מוצגים מאות מוצרים, חומרי הסברה ועזרי שליחות על חג הפסח, סעודת משיח והגאולה האמיתית והשלמה. בתערוכה מאות מוצרים חינוכיים לגיל הרך. מוצרי הפעלה לסדנאות הפסח ואפיית המצות, עלוני וחוברות הסברה על מצוות החג והלכותיו, פוסטרים, מדבקות, שלטים ומצות שמורות. היריד יפעל אי"ה בכל יום מימות החול (ימים א'-ה') בין השעות 10 בבוקר ל5 אחר-הצהריים באולם 'ממש' רחוב ממתיהו 16 בני-ברק. לפרטים והזמנות: 077.5123.770

הוצאה לאור / אתר הגאולה - ז' אדר התשע"ז, 14:20

גליון פנסאים מרהיב לחודש אדר

הבטאון החסידי והפופולארי "פנסאים" מס' 12 בגליון מיוחד לרגל חודש אדר , היו"ל ע"י 'ממש' – מרכז ההפצה בארה"ק, להעצמת המחשבה דיבור ומעשה בענייני גאולה ומשיח.

הוצאה לאור / אתר הגאולה - י"ט שבט התשע"ז, 15:08

ע"ת לתרומת זהב - יתרו תש"נ

לקראת ש"פ יתרו, כ"ב שבט, מפרסם "המכון להפצת תורתו של משיח" הנחה מהתוועדות ש"פ יתרו, כ"ב שבט תש"נ - יאָרצייט-הילולא השני של הרבנית הצדקנית מרת חי' מושקא נ"ע זי"ע - תדפיס מתוך ספר "דברי משיח - ה'תש"נ". ההנחה נערכה מחדש בהתבסס על מספר רשימות מההתוועדות.

הוצאה לאור / אתר הגאולה - י' שבט התשע"ז, 16:27

פנסאים11 : גליון מרהיב לרגל י' שבט

הבטאון החסידי והפופולארי "פנסאים" מס' 11 בגליון מיוחד לרגל י' שבט, היו"ל ע"י 'ממש' – מרכז ההפצה בארה"ק, להעצמת המחשבה דיבור ומעשה בענייני גאולה ומשיח. לצפיה בגליון בכתבה.

הוצאה לאור / אתר הגאולה - ד' שבט התשע"ז, 21:08

הפקה מרשימה ומשובחת מבית 'ממש'

כעת נדמה כי נשבר שיא חדש כאשר רמת תוכן גבוהה יחד עם הפקת איכות והנגשה התמזגו להם יחדיו אל הספר החדש: אלבום השליחות – הקריאה הנצחית לכל אחד ואחת.

הוצאה לאור / אתר הגאולה - ד' שבט התשע"ז, 08:10

דברי משיח תשנ"ב חלק ג'

הכרך השלישי ואחרון של "דברי משיח - תשנ"ב". בספר עב הכרס, מופיעות השיחות האחרונות לעת-עתה שזכינו לשמוע מפה קדשו של כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א, בחדשי שבט ואדר-ראשון תשנ"ב, במתכונתם המקורית כפי שנאמרו בשעת ההתוועדות (בתרגום ללה"ק), ר"ד מחלוקות הדולרים עד יום ראשון, כ"ו אדר ראשון תשנ"ב, ועוד. רשימת נציגי המכירה באה"ק בסוף הכתבה.

הוצאה לאור / אתר הגאולה - ג' שבט התשע"ז, 21:26

קמפיין הפצה ענק ליו"ד שבט

במסגרת ההכנות לקבלת הנשיאות בראש השנה להתקשרות י'-י"א שבט הבעל"ט, עסוקים ב'ממש' במרץ רב בהפצת והפקת חומרי הסברה בעניני גאולה ומשיח. לרגל יום הבהיר הודפסה כמות ענק של עלוני הסברה אודות מלך המשיח והגאולה האמיתית והשלמה.

הוצאה לאור / מערכת האתר - כ"ד טבת התשע"ז, 14:35

הרבי שליט"א מה"מ והבאבא סאלי

ביום ד' שבט יחול היארצייט של הבאבא סאלי הקדוש. הרב ליאור מלכה מבית חב"ד צפון הנגב הוציא גם השנה עלון לחלוקה אודות הקשר בין שני האישים, במסגרת "לחיות בעידן הגאולה". פרטים בכתבה.

הוצאה לאור / מערכת האתר - כ"א טבת התשע"ז, 17:52

ב'ממש' נערכים במרץ ליו"ד שבט

בימים אלה מחדשים את מלאי ההפצה של חומרי ההסברה, העלונים, הסטיקרים, השלטים והחוברים בעניני משיח וגאולה, לקראת יום הבהיר יו"ד שבט יום קבלת הנשיאות של הרבי מלך המשיח שליט"א. לרגל היום הגדול ייצאו מאות השלוחים ופעילי משיח בכל רחבי תבל כדי לקשר את אנשי מקומם אל הרבי מלך המשיח שליט"א ולקבל את מלכותו מתוך שמחה וטוב לבב. לפרטים והזמנות: 077-5123-770 או באתר

הוצאה לאור / אתר הגאולה - י"ב טבת התשע"ז, 16:16

הדפסה חדשה של "בית חיינו"

בימים אלה נערכים ב'ממש' להדפסה הסט המיוחד 'בית חיינו', הכולל חמישה כרכים וכ2500 עמודים המודפסים על-גבי נייר כרומו משובח. הסט כולל בתוכו את כל השבועונים הפופולאריים 'בית חיינו' שיצאו לאור בשנות הנפלאות תש"נ-תשנ"ב המתארים בפרוטרוט את הנעשה והנשמע בבית חיינו – 770. פרטים בכתבה.

הוצאה לאור / מערכת האתר - י"ב טבת התשע"ז, 15:33

יובל השלושים: חיזוק לספריות הילדים

במסגרת האירועים לה' טבת – יובל השלושים – נערכה יוזמה ייחודית וברוכה, הרחבת ופתיחת ספריות לילדים בעיקר בתלמודי-התורה ובתי הספר. בדורנו זה אשר יש בו הרבה משחקי מסך הקורצים לילדינו, יש לעשות מאמץ מיוחד על-מנת לשמור עליהם בחינוך על טהרת הקודש, ובפרט בספרי איכות חינוכיים וערכיים. פרטים ותמונות בכתבה