כל הכתבות

פעילות משיח / אתר הגאולה - י"ח תשרי התש"פ, 12:22

ליל ג' חוה"מ תש"פ בת ים עיר הגאולה

צפו בגלריה ווידאו משמחת בית השואבה, ליל ג' חול המועד תש"פ, בת ים עיר הגאולה. כפי שפורסם, ממשיכה שמחת בית השואבה ברחובה של עיר הגאולה מידי לילה, וכן, כמובן, בהקפות שניות

חדשות ועידכונים / מערכת האתר - י"ז תשרי התש"פ, 23:42

גיליון סיכום לכינוס פעילי משיח

כפי שפורסם באתרנו נערך לפני מספר ימים ב770 בית משיח כינוס פעילי משיח רבתי לכלל התמימים מרחבי תבל לחיזוק פעילות משיח ברחבי העולם ולהפצת בשורת הגאולה בקנה מידה עולמי. במקום חולקו חוברות תשורה. צפו במגזין המושקע.

גלריות / מערכת האתר - י"ז תשרי התש"פ, 22:26

טיימס סקוור: שמחת בית השואבה • גלריה

לאור הוראת המלך המשיח שליט"א לערוך שמחת בית השואבה ברוב עם וברחובה של עיר, יצאו התמימים חיילי בית דוד מ770 בית משיח לערוך שמחת בית השואבה ברחוב העיר - בכיכר ה'טיימס סקוור' המפורסמת שבעיר ניו יורק, ברוב שירה וזמרה עם מוזיקה. יהודים הוזמנו לריקודים והגויים קיבלו הסברים על שבע מצוות בני נח ועל בואו של המשיח

וידאו / מערכת האתר - י"ז תשרי התש"פ, 21:59

שמחת בית השואבה אצל מלך המשיח

כמידי שנה וע"פ הוראת הרבי שליט"א מלך המשיח עורכים ריקודי שמחת בית השואבה ברחבי תבל בכל מקום ומקום. כמו כן בקראון הייטס - שכונת המלך המשיח עורכים ריקודים מיוחדים שלאחר כמה זמן מתחלף הנגן בר' יוסי כהן האוהב על האורחים באופן מיוחד. צפו בקטע מהתחלת הנגינה בסגננו המיוחד של יוסי כהן.

חדשות ועידכונים / מערכת האתר - י"ז תשרי התש"פ, 21:38

תמונת היום: שלט 'יחי' בשמחת בית השואבה

תמונת היום: במהלך שמחת בית השואבה בקראון הייטס ברחוב קינגסטון התמימים חיילי בית דוד הציבו שלט יחי מהודר באותיות 'קידוש לבנה' ממול במת התזמורת המבשר לאורחים הרבים המגיעים לשכונה מכל רחבי ניו יורק את בשורת הגאולה והגואל • צפו בתמונות.

חדשות ועידכונים / מערכת האתר - י"ז תשרי התש"פ, 21:33

קידוש לבנה בטיימס סקווער

התמימים חיילי בית דוד יצאו אמש לקידוש לבנה רבתי ברחובה של עיר בכיכר המרכזית של ניו יורק - ה'טיימס סקווער' ע"פ הוראת הרבי שליט"א מלך המשיח. התמימים יצאו יחד עם מגבר ודגלי משיח על מנת להפיץ את בשורת הגאולה לכל העוברים והשבים • צפו בתמונות.

חדשות האתר / אתר הגאולה - י"ז תשרי התש"פ, 16:09

הקיצו ורננו הרב יעקב ברוכמן

במוצאי חג הסוכות התקבלה הודעה על פטירתו בטרם עת של החסיד הרב יעקב ברוכמן, מחבר ספר "אריה בלי שיניים" בו הוא מתאר את דרכו וחייו עד להתקשרות עם הרבי שליט"א מלך המשיח. והקיצו ורננו שוכני עפר והוא בתוכם ובראשם

פעילות משיח / אתר הגאולה - י"ז תשרי התש"פ, 14:40

סוכות תש"פ: עשרות אלפי רוקדים ברחובות ניו יורק

לפני שעות אחדות הסתיימו הריקודים בצומת הרחובות קינגסטון / מונטגומרי. בשעות אלו עשרות אלפי הרוקדים עושים את דרכם מהמקווה לתור לברכה על ארבעת המינים של הרבי שליט"א מלך המשיח. רשמים ראשונים מהריקודים אמש בתכבה המלאה

פעילות משיח / אתר הגאולה - י"ז תשרי התש"פ, 14:23

הילדים בבת ים בחג סוכות עם תהילים בשדרה

לזכות הרב זמרוני, הילדים חוגגים סוכות עם "תהילים בשדרה". מגוון פעילויות בימי חול המועד בארגון הרב שחר צברי, שמצפה להשתתפות ערה וגם לתמיכה בפעילות הנפלאה שמאחדת את כל הסוגים בעם ישראל לאמונה ברבי שליט"א מלך המשיח. פרטים בכתבה המלאה

חדשות ועידכונים / מערכת האתר - י"ז תשרי התש"פ, 04:18

תמונת היום: שלט יחי בסוכת 770

תמונת היום: אמש נתלה ע"י תלמידי התמימים בישיבת 770 בית משיח שלט יחי מיוחד ומהודר בסוכת 770. שלט זה הינו חלק מפרסום משיח נרחב בשכונת קראון הייטס בימים אלו. צפו בתמונה.

פעילות משיח / אתר הגאולה - י"ז תשרי התש"פ, 00:41

שמחת בית השואבה בבת ים

אתמול (ב') במוצאי חג הסוכות התקיימה שמחת בית השואבה ע"י בית חב"ד בת ים ברחוב העיר. וידאו וגלריה בכתבה המלאה

חדשות האתר / אתר הגאולה - ט"ו תשרי התש"פ, 20:37

שמחת בית השואבה תש"פ בבת ים עיר הגאולה

כמו בכל שנה, בכל יום מימי חול המועד, מתקיימת שמחת בית השואבה בכיכר המצבה - רח' עצמאות 67 בת ים עיר הגאולה, ובמוצאי חג -הקפות שניות. שווה להגיע. פרטים במודעה בכתבה המלאה

תשרי / מערכת האתר - ט"ו תשרי התש"פ, 01:08

גוט יום טוב! חג סוכות שמח!

מערכת 'אתר הגאולה' מאחלת לחסידי חב"ד יחד עם עמך בית ישראל חג שמח! וכלשונו של מלך המשיח בעת חלוקת ארבעת המינים: "ממשיך זיין אלע המשכות על כל השנה כולה". והעיקר שעוד קודם החג נזכה להתגלותו השלימה והמיידית של הרבי שליט"א מלך המשיח תיכף ומיד ממש לעיני כל העולם כולו!

חדשות ועידכונים / מערכת האתר - י"ב תשרי התש"פ, 03:09

קידוש לבנה ברחובה של עיר

כמידי שנה עושה הרבי שליט"א מלך המשיח קידוש לבנה מיד לאחר מעריב של מוצאי יום כיפור. מכיוון שהשנה לא הייתה לבנה במוצאי החג קידוש לבנה נערך אמש. צפו בתמונות מהריקודים.

מוזיקה חסידית / מערכת האתר - י"א תשרי התש"פ, 03:49

"כי ביום הזה יכפר עליכם"

ערב יום כיפור הקדוש והנורא, גדול הזמר החסידי מרדכי בן דוד בשיר וקליפ תפילה חדש: "אל תשליכני". השיר בלחנו של המלחין והיוצר ר' שמשון ניימן מלונדון, בוצע לראשונה במסגרת דינר Shas-A-Thon של ארגון A Time שהתקיים בחודש אלול האחרון בלונדון - אנגליה. צפו.

חדשות ועידכונים / מערכת האתר - ט' תשרי התש"פ, 20:06

התור לקבלת לעקאח מהרבי שליט"א

כרגיל בערב יום כיפור מחלק הרבי שליט"א מלך המשיח פרוסת לאקעח - עוגת דבש ומאחל גמר חתימה טובה לכלל ישראל. גם היום חילק הרבי שליט"א מלך המשיח את עוגת הדבש בכניסה לחדרו. צפו בתמונות מהתור הארוך.