הקולולם החב"די הראשון: ישיבת חנוך לנער בביצוע של "האדרת והאמונה"

מיזם הקולולם שפרץ חזק במגזר החרדי, נכנס לאחרונה גם לחסידות חב"ד: באירוע מיוחד ויוצא דופן, כ-300 תלמידים מישיבות חב"ד "חנוך לנער" בצפת, התקבצו באודיטוריום בעיר צפת, ובניצוחו של הזמר החב"די שמחה פרידמן שרו יחדיו את שני הניגונים החב"דיים על הפיוט הנודע מהתפילה "האדרת והאמונה"

אלנתן מלול בעקבות אברהם אבינו: יחיד בעולם

הבידוד שנכפה עליו במהלך הקורונה והפך להתבודדות מוסיקלית, הוביל את הזמר והיוצר אלנתן מלול לסינגל חדש ועוצמתי בדרכו של אברהם אבינו – 'יחיד בעולם'. על העיבוד וההפקה המוסיקלית הופקד דוד איכילביץ'

רגע לפני השקת אלבום הביכורים נמואל בסינגל חדש – "עד אליך"

רגע לפני השקת אלבום הביכורים, נמואל משחרר סינגל חדש ואחרון בסדרת הסינגלים שיצאו במרוצת הזמן והפכו זה מכבר ללהיטים

בני פרידמן בקליפ מושקע: "חאראשא".

בני פרידמן בקליפ מושקע: "חאראשא".

ברק גרוסברג מארח את אבי פיאמנטה

ברק גרוסברג (30) זמר-יוצר, גיטריסט ורוקיסט חוזר בתשובה, מציג סינגל חדש ושלישי מתוך אלבום חדש כשהפעם מארח את נגן החליל העולמי והזמר אבי פיאמנטה (65).

י"ט כסלו • פדה בשלום: סיפורו של ניגון

ידוע מנהג החסידים, לנגן בכל שנה בחגי הגאולה את הניגון "פדה בשלום", שהולחן לכבוד חג הגאולה י"ט כסלו על המילים שאמר כ"ק אדמו"ר הזקן מליובאוויטש מפרק נ"ה בתהילים בשעה שבאו לבשר לו על שיחרורו מהמאסר • אתר מביא את סיפורו של הניגון המיוחד וביצוע מיוחד מפי בעל המנגן מוטי שטיימנץ • הכתבה המלאה

בפתחו של חודש הגאולה נמואל עם סינגל חדש "ואתה אמרת"

בפתחו של חודש כסלו הנחשב בחסידות חב"ד, כחודש הגאולה, משיק נמואל סינגל חדש – "ואתה אמרת"

בפתח חודש אלול נמואל מרגש ומבקש "משכני אחריך נרוצה"

נמואל מכניס אותנו אל אווירת ימי הרחמים והסליחות, עם סינגל חדש עוצמתי ומרגש באווירה חסידית – "הביאני המלך"

חנניה מזרחי: ככה הוא יבוא

ההפקה נמשכה שנה וחצי במסירות נפש גדולה הצילומים, איסוף החומר, שינויים, עריכה בין חג לחג בין בידוד לסגר בין שקט לרקטות בתקופת הקורונה ברגעי משבר ושמחה. חנניה מזרחי: השיר נוצר לפני 14 שנים בערך ברגע אחד, ללא הכנה מוקדמת , שרתי אותו בדמעותיי. הוא : אהבת ישראל אמיתית במטרה לזרז את ביאת משיח צדקנו וסיום הסבל הלאומי והפרטי.

עדי גביסון מזמין אתכם לעשות "לחיים"

אחרי שנה מורכבת ולא פשוטה בכלל, הקיץ כבר כאן עונת האירועים החלה וזו בהחלט סיבה מספיק טובה כדי לעשות "לחיים".

אחת שאלתי - רבי תתגלה!!

אחת שאלתי - רבי תתגלה!! מקהלת צבאות השם ג תמוז אחת שאלתי רבי תתגלה

ברק גרוסברג: מוזיקה יהודית "ממעל ממש"

צפו בחגיגת מוזיקה יהודית עם החסיד היוצר ברק גרוסברג, ב"ממעל ממש", קינג ג'ורג', תל אביב

ניגונים חדשים לכבוד י"א ניסן תשפ"א

לכבוד יום הבהיר י"א ניסן יום הולדתו של הרבי שליט"א מלך המשיח, לפניכם ניגונים חדשים לפרק ק"ל שהגיעו לשולחן המערכת - הכתבה מעודכנת בניגונים החדשים שהגיעו.

בין אצבעותיו בוערת אש. הרב זלמן נוטיק

הפקה מחודשת והקלטה חדשה לשיר זלמן נוטיק, מילים: מנחם מענדל זכריה. שיר מיוחד לכבודו של משפיע הישיבה הרה"ח זלמן נוטיק לראות ולהתרגש, והקיצו ורננו והוא בראשם

מחרוזת פורים אנרגטית חוצה יבשות

מקהלת 'ידידים' העולמית בניהולו של יעקב רוטבלט - מנצחה המיתולוגי של המקהלה, יזמו שיתוף פעולה מרענן וחוצה יבשות יחד עם הקלידן שייע פרידמן המוכר כאחד ממתכנתי הסאונד הטובים ביותר במוזיקה החסידית, שאף הופקד על העיבוד המוזיקלי, רגע לפני חג הפורים, שמחים להציג לכם את מחרוזת שירי הפורים שלא תפסיקו לדבר עליה.

ברק גרוסברג: שמור על הפקודה

המלחין ויוצר ברק גרוסברג בקליפ להפצת שבע מצוות בני נח, "שמור את הפקודה" שעליו קיבל לאחרונה כמה ראיונות במספר ערוצים.

פרוכטמן ובלשניקוב • "כאייל תערוג"

החסיד הביא את בנו העיוור לאדמו"ר הזקן שירפאהו. ציווה הרבי לילד לקרוא מהזוהר. בתחילה ראה הילד רק אותיות מטושטשות ואז גער בו אדמו"ר הזקן "קרא בקול רם!" ונפקחו עיניו והתחיל לקרוא כאחד האדם. הניגון המיוחס "כאייל תערוג" ע"י דובער בלשניקוב ואהרן פרוכטמן.

ניגון קובליץ: יוני שלמה ועמי כהן

הזמר החב"די הבינלאומי יוני שלמה והמעבד החסידי עמי כהן מגישים ביצוע סוחף לאחד הלהיטים הגדולים בחתונות החב"דיות - 'ניגון קובליץ' שהולחן על ידי חסידי חב"ד מהעיירה קובליץ, אותו החליטו צמד המוזיקאים לשחרר לרגל י"ד בכסלו - יום החתונה של הרבי שליט"א מלך המשיח.

חיים נחמן בניסימאן: רק תבוא

לאחר שהסינגל קליפ הסוחף - "הרבי מבטיח", שפורסם בגל הקורונה הראשון והפך ללהיט מוצלח במיוחד אשר זכה למאות אלפי צפיות ברשת, הזמר והיוצר החבד"י חיים נחמן שמח לשחרר לציבור את הלהיט השני שלו שנכתב והופק במהלך הגל השני.

מקהלת צבאות השם - חדורים בחיות הנשיא

מקהלת צבאות השם - חדורים בחיות הנשיא | הקליפ הרשמי

דף 7 מתוך 11