• ב"ה ימות המשיח!
  • ז' תמוז התשפ"ד (13.07.2024) פרשת חוקת

לקראת י"א בניסן: מיכאל אזולאי מחדש את הניגון החב"די

הזמר החסידי מחדש את הניגון החב"די המפורסם "ילכו מחיל", אותו חיבר ר' שלום ברוכשטט לרגל יום הולדתו ה-83 של הרבי שליט״א מלך המשיח
עדכונים שוטפים בערוץ הגאולה בטלגרם

מיכאל אזולאי, הינו זמר חתונות חסידי, מלא באנרגיות ומהבולטים בין הזמרים הצעירים במגזר החרדי, שהולך וכובש אט אט את עולם החתונות.

לאחר שלושה סינגלים מוצלחים (ומתוכם דואט עם הזמר החסידי הנודע שמחה פרידמן) שיצאו במהלך השנתיים האחרונות, לקראת י"א ניסן - יום הולדתו של הרבי שליט״א מלך המשיח, הוא מחדש את הניגון החב"די המפורסם "ילכו מחיל", אותו חיבר ר' שלום ברוכשטט לרגל יום הולדתו ה-83 של הרבי שליט״א מלך המשיח.

אזולאי מספר כי זוהי סנונית ראשונה מתוך פרוייקט ניגוני חב"ד עליו הוא עובד בתקופה זו, בנוסף לחומרים מקוריים.

"ילכו מחיל" נבחר להיות הראשון בסדרה, עקב כך שלפני כחצי שנה נולד למיכאל ורעייתו בן בכור, עם בעיה נדירה ברגליים וכפי הנראה בעזרת השם יתברך ובעזרת טיפולים רבים, בסופו של דבר יוכל ללכת על רגליו.

הם מתמודדים עם הסיפור הזה בשקט ובגבורה כבר תקופה ארוכה, ומיכאל רוצה לאחל לבנו מחמדו שלמרות הכל, יזכה בעזרת השם הכל יכול - ללכת מ"חיל אל חיל"!

במקביל ליציאת הסינגל החדש, ברכת מזל טוב שלוחה למיכאל על הצטרפותו למשרד ייצוג האמנים של חברת "תכלת הפקות", בראשותו של המפיק החב"די בניהו בן דוד.

תקשיבו לזה: אברימי רוט - "שיר של בית המקדש"

התמימים שרים את הניגון החדש קכ"ג

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...