• ב"ה ימות המשיח!
  • כ"ו כסלו התשפ"ד (09.12.2023) פרשת וישב

כאן כלואים בכיף רוצחי ישראל

מתווה חדש שנרקם בין יו"ר הכנסת מיקי לוי והשר לביטחון פנים עמר בר-לב יאפשר לחברי כנסת לבקר אסירים ביטחוניים בכלא. הזדמנות נוספת להזכיר את דבריו של הרבי שליט"א מלך המשיח: עונש מוות למחבלים!
כאן כלואים בכיף רוצחי ישראל
מחבלים חוגגים בכלא
כל הידיעות מאתר הגאולה אצלכם בואצאפ

ע"פ חשיפת "ישראל היום" אתמול, השר לביטחון פנים עמר בר-לב סיכם עם יו"ר הכנסת מיקי לוי, על מתווה חדש שיאפשר לחברי כנסת לבקר אסירים ביטחוניים בכלא.

המתווה אמור להכנס לתוקף ב-1 באוגוסט, נקווה שעד אז יהרגו את כל המחבלים הערבים הנמצאים בכלא.

מתווה שערורייתי שכן המחבלים מקבלים בכלא את כל צרכיהם, וחיים בתנאי מלון, אכילה שתיה ולינה. מה שמעודד את המחבלים לרצוח, ככה הם גם מרווחים משכורת מהרשות הפלסטינית-טרוריסטית וגם מחכים לעסקה הבאה להשתחרר. ועל הדרך חיים בתנאי מלון.

מדיניות זו של המשלה היא סכנה לעם ישראל שכן המחבלים ישתחררו ככל הנראה ב"עסקת החליפין" הקרובה. ויחזרו ר"ל לפגוע ביהודים.

ישנו דין בשולחן ערוך ש"הבא להורגך השכם להורגו" ממשלת ישראל צריכה להרוג אותם מיידית!

כאן המקום להזכיר את דבריו של הרבי שליט"א מלך המשיח בנושא כליאת המחבלים ומניעת הריגתם, מדיניות שמנהיגה ממשלת ישראל לדורתיה.

אף מחבל לא פוחד מ"עונש" של ישיבה בבית סוהר ישראלי - הפוך שם הוא יקבל את צרכיו אכילה, שתיה, לינה! מה שאינו זוכה לקבל בכפרו...

מדברי הרבי שליט"א מלך המשיח: בשטחי יהודה ושומרון, הנתונים תחת שלטון צבאי (לא שלטון אזרחי) - מסתובבים מחבלים שהרגו כבר עשרות אנשי צבא, אשר, "נפש אחת מישראל" היא "עולם מלא" (ובפרט כמה עשיריות מישראל). ומטבע הדברים - מצב כזה מחליש את הפחד של הערבים מפני הצבא הישראלי ומעודד אותם להוסיף בפעולות חבלה.

ובכן, העצה היעוצה - לדעתם של אותם "חכמים" - להטיל פחד על המחבלים, היא -לא על-ידי-זה שיתפסו את המחבלים ויענישו אותם [אף מחבל אינו פוחד מ"עונש" של ישיבה בבית-סוהר ישראלי - אדרבה: שם יקבל את צרכיו, אכילה, שתיה ודירה - מן המוכן - מה שאינו זוכה לקבל כאשר מתגלגל בכפרו... ומה גם שתוך זמן קצר תתבצע עיסקה של 'החלפת-שבויים', שבה ישחררו אותו, ביחד עם עוד מאות מחבלים כמותו, עבור 3-5 יהודים, כפי שהיה בעבר ונעשה כבר באופן של "תמידים כסדרם"], וגם לא על-ידי משטר חזק וקפדני, שידעו מלכתחילה שלא יעלה בידם לעשות איזה מעשה חבלה.

(זאת חנוכה תשמ"ו)

מדוע אתם מכניסים את המחבלים לבית-סוהר? - תהרגו אותם!!!

"אתם טועים גם בכך שאתם לוכדים מחבלים ומכניסים אותם לבית -הסוהר. מחבלים אלה באים כדי להרוג, והבא להרגך השכם להרגו״, ואז הוסיף תחזית: "אתם תשלמו ביוקר על -כך שאתם מכניסים אותם לבתי סוהר, משום שיבואו אליכם בעתיד בדרישות שונות של עיסקאות שחרור וחליפין".

(דברי הרבי שליט"א מלך המשיח אל מר צבי כספי)

מיותר לציין שדבריו של הרבי שליט"א מלך המשיח הוכחו כצודקים במילואם...

פיגוע באפרת: מחבלים ניסו לרצוח משפחה ביריות

לפי הערכות, קרוב למחצית מהמחבלים נוטרלו ב"ה

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...