האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

עד מתי?! • פיגוע בירושלים: מחבל רצח מאבטח יהודי בעיר העתיקה

ביטחון עם ישראל

אורי מאיר 579 צפיות 0

עד מתי?! • פיגוע בירושלים: מחבל רצח מאבטח יהודי בעיר העתיקה

היום (ראשון) בסביבות השעה 16:52 התרחש פיגוע דקירה בעיר העתיקה בירושלים עיה"ק בו מחבל ערבי דקר את היהודי עדיאל קולמן הי"ד מכוכב השחר באמצעות סכין ופצע אותו. שוטר שהיה בקרבת מקום, ניטרל את המחבל • נרצח שלישי בפחות משבוע • אָבִינוּ מַלְכֵּנוּ נְקוֹם נִקְמַת דַּם עֲבָדֶיךָ הַשָּׁפוּךְ • הכתבה המלאה

פיגוע אחרי פיגוע ר"ל: היום (ראשון) בסביבות השעה 16:52 התרחש פיגוע דקירה בעיר העתיקה בירושלים עיה"ק בו מחבל ערבי דקר את היהודי עדיאל קולמן הי"ד מכוכב השחר באמצעות סכין ופצע אותו. שוטר שהיה בקרבת מקום, ניטרל את המחבל.

הפיגוע התרחש ברחוב הגיא בעיר העתיקה בירושלים עיר הקודש, כאשר המחבל עבד אל-רחמני בני פדאל בן 28 מכפר עקרבה התנפל על המאבטח עדיאל קולמן הי"ד דקר ופצע אותו באמצעות סכין. בחסדי שמים שוטר שהיה בקרבת מקום, וחיסל את המחבל שמת מפצעיו.

תוך מספר דקות התקבלה הקריאה במד"א, וחובשים ופראמדיקים העניקו במקום טיפול רפואי לפצוע במצב קשה, ופינו אותו לקבלת טיפול רפואי כשהוא דקור בפלג גופו העליון.

במשך שעות ארוכות נלחמו רופאי בית הרפואה "שערי צדק" בירושלים על חייו של עדיאל שהובא במצב אנוש לאחר שנדקר בפלג גופו העליון, "בצער רב הננו להודיע כי פצוע הדקירה נפטר מפציעתו למרות מאמצי החייאה ופעולות מצילות חיים, שערי צדק משתתף בצער המשפחה", נמסר מבית הרפואה. 

עדיאל קולמן הי"ד, בן 30, מאבטח תושב הישוב כוכב השחר שבחבל בנימין, בן היישוב קשת שברמת הגולן, הותיר אחריו אישה וארבעה ילדים.

עם השעות מתברר כי ברגעים שקדמו לפיגוע נראה המחבל מסתובב באזור הרובע היהודי ברחוב הגיא ומברר עם הסוחרים במקום אם יש עבודה. בשלב מסוים הוא זיהה את המאבטח, הלך אחריו ולפתע שלף סכין, דקר אותו ופצע אותו קשה מאוד. וכאמור סיור של המשטרה שעבר במקום זיהה את המחבל והגיב מהר בירי ממנו נהרג המחבל.

בשעות אלו במסגרת חקירת הפיגוע, בכוחות הביטחון מנסים להבין כיצד הצליח המחבל להגיע לירושלים באין מפריע, וכיצד עבר את הבידוק הביטחוני כשהוא נושא עמו סכין באזור העיר העתיקה.

מ"המטה העולמי למען שלימות התורה העם והארץ": עד מתי?! עד מתי נמשיך לראות את ההפקרות והמחדל הבטחוני החמור, מצב בלי נתפש בו בה חיילים ושוטרים יהודים שמוצבים להגן על תושבי ארץ הקודש מקבלים פחד וחוסר כח מהממונים עליהם, דבר שנותן כח ועוצמה למחבלים שונאי ישראל המאפשרים לעצמם לעשות ככל העולה על רוחם ובעיקר לפגוע בעם ישראל, וכעת מדובר בפיגוע אחרי פיגוע שבהם חיילים יהודיים נרצחים על קידוש ה'! דבר שהוא הזוי לחלוטין! וממשלת ישראל במקום להקשיב לזעקתו של הרבי מליובאוויטש מלך המשיח שליט"א על כך שצריך לעמוד בתוקף מול המחבלים ובטח שלא לדבר על משא ומתן עמהם שזה בגדר של פיקוח נפש! ממשיכים לעסוק בדברים שונים ומשונים עד מתי?!".

העולם היהודי מנחם את משפחת קולמן שהקב"ה ינחם אותם ואת כל עם ישראל.

ויהי רצון שנזכה כבר לקיום הפסוק "הרננו גוים עמו כי דם עבדיו יקום. ונקם ישיב לצריו וכפר אדמתו עמו" תכף ומיד בגאולה האמיתית והשלימה!

WhatsApp-Image-2018-03-18-at-17.16.54

WhatsApp-Image-2018-03-18-at-17.10.30

חסימות-בעיר-העתיקה

donate

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...