חדשות

פעילות משיח / אתר הגאולה - י"ח תשרי התש"פ, 12:22

ליל ג' חוה"מ תש"פ בת ים עיר הגאולה

צפו בגלריה ווידאו משמחת בית השואבה, ליל ג' חול המועד תש"פ, בת ים עיר הגאולה. כפי שפורסם, ממשיכה שמחת בית השואבה ברחובה של עיר הגאולה מידי לילה, וכן, כמובן, בהקפות שניות

פעילות משיח / אתר הגאולה - י"ז תשרי התש"פ, 14:40

סוכות תש"פ: עשרות אלפי רוקדים ברחובות ניו יורק

לפני שעות אחדות הסתיימו הריקודים בצומת הרחובות קינגסטון / מונטגומרי. בשעות אלו עשרות אלפי הרוקדים עושים את דרכם מהמקווה לתור לברכה על ארבעת המינים של הרבי שליט"א מלך המשיח. רשמים ראשונים מהריקודים אמש בתכבה המלאה

פעילות משיח / אתר הגאולה - י"ז תשרי התש"פ, 14:23

הילדים בבת ים בחג סוכות עם תהילים בשדרה

לזכות הרב זמרוני, הילדים חוגגים סוכות עם "תהילים בשדרה". מגוון פעילויות בימי חול המועד בארגון הרב שחר צברי, שמצפה להשתתפות ערה וגם לתמיכה בפעילות הנפלאה שמאחדת את כל הסוגים בעם ישראל לאמונה ברבי שליט"א מלך המשיח. פרטים בכתבה המלאה

פעילות משיח / אתר הגאולה - י"ז תשרי התש"פ, 00:41

שמחת בית השואבה בבת ים

אתמול (ב') במוצאי חג הסוכות התקיימה שמחת בית השואבה ע"י בית חב"ד בת ים ברחוב העיר. וידאו וגלריה בכתבה המלאה

מוזיקה חסידית / מערכת האתר - י"א תשרי התש"פ, 03:49

"כי ביום הזה יכפר עליכם"

ערב יום כיפור הקדוש והנורא, גדול הזמר החסידי מרדכי בן דוד בשיר וקליפ תפילה חדש: "אל תשליכני". השיר בלחנו של המלחין והיוצר ר' שמשון ניימן מלונדון, בוצע לראשונה במסגרת דינר Shas-A-Thon של ארגון A Time שהתקיים בחודש אלול האחרון בלונדון - אנגליה. צפו.

פעילות משיח / מערכת האתר - ז' תשרי התש"פ, 17:18

'ממש': שלל הפקות חדשות ליום כיפור וסוכות

ב'מרכז ההפצה – ממש' נמצאים כעת בשיא ההפצה של מאות אלפי חומרי עזר לשלוחים ליום כיפור ולסוכות בחומר פרסומי רב ומגוון, לכל החגים ולמגוון קהלים, וכמובן חדורים ב"עבודה היחידה שנותרה – קבלת פני משיח צדקנו".

חדשות חב"ד / מערכת האתר - כ"ו אלול התשע"ט, 03:36

שלט יחי על בנין הישיבה

היום נתלה שלט יחי על הבניין החדש של ישיבת תומכי תמימים המרכזית 770. בבניין המרווח שנרכש עבור תלמידי הקבוצה ילונו בפאר תלמידי התמימים שבאו לרבי שליט"א מלך המשיח לשנת הקבוצה. צפו בתמונות מהתלייה. כתבה נרחבת ותמונות מהבניין יתפרסמו בקרוב.

אקטואליה / הרב אבישי איפרגון - כ"ה אלול התשע"ט, 11:12

סעודיה מאשימה את איראן

ממש כמו לפני מלחמת המפרץ, "מלך פרס מתגרה במלך ערבי, והולך מלך ערבי לארם ליטול עצה מהם". ההתקפה הפרסית על שדות הנפט בערב הסעודית, הקשר לארם - (אמריקה) וישראל וכל זה בחודש אלול כפי שהיה באלול תש"נ ערב מלחמת המפרץ הראשונה עם הפרשנות החסידית של הרב אבישי איפרגון

חדשות חב"ד / מערכת האתר - כ"ג אלול התשע"ט, 20:04

קחו חלק במרכז הגאולה

הגענו לרגע שלו ציפינו! בית חב"ד בשכונת קוני איילנד שבברוקלין עורך בימים אלו התרמה למרכז הגאולה. קחו חלק בפעילות הענפה. צפו בפרטים.

פעילות משיח / מערכת האתר - כ"ב אלול התשע"ט, 15:43

מארז דבש לראש השנה עם מסר של גאולה

במרכז ההפצה ממש נערכים למבצע תשרי לשבוע האחרון לפני ראש השנה עם מאות ערכות דבש עם מסר של גאולה ומשיח אחד החידושים המרכזיים השנה הוא מארזי ה'שי החסידי', לקראת השנה החדשה. הכוללים את כרטיס מהודר עם תמונת הרבי מלך המשיח שליט"א וציטוט מברכתו לשנה החדשה בעיצוב מרהיב וחדשני.

פעילות משיח / מערכת האתר - כ"ב אלול התשע"ט, 13:37

אזהרה! תוכן שיווקי (ונא להפיץ!)

היום מלאו חודשיים ימים לפטירתו של המשפיע הרה"ח חיים-לוי-יצחק גינזבורג. חסיד שבאמת אפשר לכתוב עליו ה"בלתי-נשכח" ללא מליצות. הרי גם מי שהכירו פנים מכפר חב"ד או היה תלמידו בישיבת ראשל"צ לא יכל שלא לשים לב לאמת הפנימית שלו.

חדשות חב"ד / מערכת האתר - י"ח אלול התשע"ט, 05:19

השליח ממולדובה התוועד בבאר שבע

התוועדות מיוחדת נערכה בבית חב''ד לדוברי רוסית בבאר שבע בניהולו של הרב יגאל לוטקין, ובפעילותו הנמרצת של הרב אליהו דוד סינגאווי. אורח מיוחד היה השליח מקישינב מולדובה הרב מנחם מענדל אקסלרוד, שהתוועד עם הקהל בשפתם בעניני חודש אלול ונסיעה לרבי, וכן ריתק בסיפורי מופת מהשליחות, עד השעות הקטנות של הלילה.

ביטחון עם ישראל / מערכת האתר - י"ז אלול התשע"ט, 13:53

עמדת מלך המשיח: אסור לתמוך בהם!

"עמדתי מאז ומקדם זה כמה עשיריות שנים – וגם נתפרסם כו"כ פעמים במשך שנים אלה – שמטעמי פיקוח נפש (מן הערבים) אסור לתמוך במפלגה המנהלת משא ומתן עם הערבים על דבר החזרת שטחים מאה"ק (יש"ע – יהודה, שומרון, עזה) להערבים – במפלגה בעת בחירות, ואיסור תמיכה במנהיגי' בנוגע לארגון והקמת ממשלה".

שלימות הארץ / שיחת הגאולה - י"ז אלול התשע"ט, 11:49

אסור לבחור בהם

משיחות ומענות קודש הרבי שליט"א מלך המשיח בנוגע לבחירות, שאסור לבחור ו/או לתמוך בממשלה שמנהלת משא ומתן עם ערבים

פעילות משיח / מערכת האתר - י"ז אלול התשע"ט, 01:34

מקשרים יהודים לרבי מלך המשיח בקבלת מלכותו

מבצע ענק לפרסום בשורת הגאולה והגואל וקבלת המלכות על ידי העם, בארגון 'משיח קמפיין', לזכות השליח הרב זלמן טובי' הכהן אבעלסקי, שליח הרבי שליט"א מלך המשיח והרב הראשי למולדובה, קוראים לאנ"ש התמימים, ואוהדי חב"ד, לצאת ולהתגייס ולהביא את הבחירה האמיתית של "ויבחר בדוד עבדו", שהעם ימליך ויבקש את מלכותו של מלך המשיח - הרבי מליובאוויטש.

פעילות משיח / מערכת האתר - ט"ז אלול התשע"ט, 10:23

מפיצים את ספרי הרב גינזבורג

בימים אלה יצאה לאור מכירה מוקדמת לסט הספרים של הרב חיים לוי יצחק גינזבורג "משיח עכשיו", הספרים אזלו מן השוק לפני זמן רב וכעת יוצאים במהדורה חדשה ומאירת עינים. מספר אברכים ממוקירי הרב ופעולותיו התגייסו לענין לאור בקשתו המפורשת להפיץ את הספרים החשובים, וכעת קוראים לכל אחד ואחת להיות שותפים ולסייע.