חדשות

חדשות חב"ד / מערכת האתר - כ"א אדר התשפ"א, 12:30

באר שבע: בוגרי הישיבה התכנסו והתאחדו

מאות בוגרי ישיבת תומכי תמימים ליובאוויטש חב"ד – באר־שבע, חלקם עם זקנים אפורים ונפגשו בחיבוקים, לחיצות ידיים, ונשיקות חסידיות בהיכל הישיבה, אלו בגופם, ואלו שב'זום' התאחדו במקום אחד ובשעה אחת. דיווח וגלריה בכתבה המלאה.

פעילות משיח / מערכת האתר - כ"א אדר התשפ"א, 11:19

פעילות פורים עם התמימים מתות"ל באר שבע

התמימים 'חיילי בית דוד' יצאו בכל העוז לכבוש את העיר באר־שבע וסביבותיה, מגילות אסתר נשלפות, עלוני החג, המוזיקה המתנגנת מלווה את כל באי הדוכן לשמוע את קריאת המגילה. דיווח וגלריה בכתבה המלאה.

דעות / הרב טוביה דורון - י"ח אדר התשפ"א, 17:35

הלאום שלא הוגדר בחוק הלאום

40 שנה שהמדינה רושמת גוים כ"יהודים" בלי הוראת בג"ץ. פסיקת הבג"ץ החדשה שמחייבת את משרד הפנים להכיר ב"גיור" רפורמי היא חוקית, לפי הגדרת ה"יהודי" בחוק השבות מאז 1970. "חוק הלאום" שנועד להיות היסוד החוקתי לשמר את הרוב היהודי במדינה, מבוסס על הגדרת יהדות של התושבים, אבל ההגדרה "מיהו יהודי" נמחקה מחוק השבות ב1970. אז מי הם ה"יהודים" שלמענם הוקמה המדינה?

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - י"ז אדר התשפ"א, 15:43

דבר מלכות הגל השני • 2 כרטיסי טיסה

לאחר ההצלחה הגדולה של "הגל הראשון" של המבצע ולבבקשת רבים: החל מיום ראשון כ"ג אדר, ייפתח בעז"ה מבצע לימוד ה"דבר מלכות" שיחות התנש"א התשנ"ב - "הגל השני". הלומדים בחברותא שיבחנו על החומר, יכנסו להגרלה על 2 כרטיסי טיסה לרבי שליט"א מלך המשיח בתאריך שיבחרו. מיועד גם לבנות. פרטים בכתבה המלאה.

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - י"ב אדר התשפ"א, 04:17

תן כמו שהרבי נותן. קופת בחורים

תן כמו שהרבי נותן. קופת בחורים. מתנות לאביונים בהידור הכי גדול, לתת כמו הרבי שליט"א מלך המשיח, ל"קופת בחורים" עבור תלמידי התמימים, לקיים בפשטות "כי תראה ערום וכסיתו" חליפות, כובעים, ומעילים לתמימים.

מוזיקה חסידית / אתר הגאולה - י' אדר התשפ"א, 13:08

מחרוזת פורים אנרגטית חוצה יבשות

מקהלת 'ידידים' העולמית בניהולו של יעקב רוטבלט - מנצחה המיתולוגי של המקהלה, יזמו שיתוף פעולה מרענן וחוצה יבשות יחד עם הקלידן שייע פרידמן המוכר כאחד ממתכנתי הסאונד הטובים ביותר במוזיקה החסידית, שאף הופקד על העיבוד המוזיקלי, רגע לפני חג הפורים, שמחים להציג לכם את מחרוזת שירי הפורים שלא תפסיקו לדבר עליה.

חדשות חב"ד / זמן הגאולה - ט' אדר התשפ"א, 22:53

קידוש לבנה בשטח הארמון אור ל-ט' אדר

במוצאי שבת קודש ח' אדר, התקיים קידוש לבנה רבתי לזירוז התחלת הבניה, בשטח המיוחד לארמון לרבי שליט"א מלך המשיח, שנבחר על ידו לפני 30 שנה. לפעולות נוספות לזירוז התחלת הבניה, סרטון וגלריה בכתבה המלאה.

פעילות משיח / אתר הגאולה - ז' אדר התשפ"א, 12:35

מעמד קידוש לבנה חודש אדר

מעמד קידוש לבנה חודש אדר, משליח הרבי שליט"א מלך המשיח לצפון הנגב, הרב ליאור מלכה. קישור לשידור חי בערוצים, הגרלות ופרסים למשתתפים במעמדי קידוש לבנה, כולל מחרוזת ניגוני שמחה וניגוני פורים לשמיעה / הורדה בכתבה המלאה.

פעילות משיח / אתר הגאולה - ז' אדר התשפ"א, 10:48

משיח קידס אונליין - ילדי השלוחים

לאחרונה הכפילה הנהלת ביה"ס לילדי השלוחים את מספר שעות השיעורים. זה נותן לילדים את המענה החינוכי והחברתי הטוב והמלא ביותר, זה נותן לנו את האפשרות להתמקד בעשייה שלנו בשליחות. בית הספר לא מתוקצב בשום דרך- נא לתת יד בתרומתכם היום! צפו בכתבה המלאה בשגרה המיוחדת של שליח צעיר.

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - ג' אדר התשפ"א, 22:21

והקיצו ורננו הרב גרשון מענדל גרליק

הרב גרליק מראשוני הרבנים שחתמו על הפסק דין הראשון (ב' ניסן תנש"א), בו נפסק שהרבי שליט"א הוא המלך המשיח. בסרטון בכתבה, הרב גרליק שהגיע במיוחד מאיטליה לכינוס הראשון של "האגודה למען הגאולה" אחרי ג' תמוז, מכריז "יחי אדוננו".

אקטואליה / אתר הגאולה - כ"ז שבט התשפ"א, 22:56

ארה"ב ורוסיה האריכו ב-5 שנים את הסכם צימצום הנשק

גם אלה מסיני: "הפסק דין מסיני" שהרבי שליט"א הוא "בחזקת משיח ועד משיח בודאי" חדר בעולם והביא את ראשי המעצמות ש"מזלייהו חזי", להמשיך ולחתום על עוד הסכם לצימצום הנשק הגרעיני. שבוע שעבר, 28 (יחי) שנים אחרי ההסכם הראשון בתשנ"ב (1992), נחתם הסכם נוסף בסמיכות לפרשת משפטים, כפי שהיה כמה פעמים במשך השנים שעברו.

פעילות משיח / מערכת האתר - כ"ו שבט התשפ"א, 17:00

מרכז ההפצה ממש : קטלוג פורים בשיא השטורעם ה'תשפ"א

ימים אלה עוסקים שלוחי וחסידי חב"ד בהכנות נמרצות לחג הפורים ה'תשפ"א. על-פי הוראתו של כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א לצאת ולשמח את כל היהודים הנמצאים במדינות המלך, ולתת להם את האפשרות לקיים את מצוות החג ברוח הגאולה הקרובה יוציאו את אלפי חסידים ופעילים אל הרחובות כדי לקיים את מצוות המלך.

הוצאה לאור / מערכת האתר - כ"ב שבט התשפ"א, 19:15

והוא יגאלנו

בהתוועדות המרכזית ב-770 ביו"ד שבט חולקה תשורה מיוחדת לקהל: קובץ 'והוא יגאלנו' ובו מענות ועידודים שניתנו מהרבי שליט"א מלך המשיח מלאחר שיחת כ"ח ניסן תנש"א – אז החלה תקופה חדשה בכל הפעולות להבאת המשיח, בקובץ מסמכים ותכנים הרואים אור לראשונה. לקבלת vaad770@gmail.com

הוצאה לאור / שיחת הגאולה - ט"ו שבט התשפ"א, 23:49

בוגר הקיבוץ שמסביר את ה'תניא'

בחור צעיר מקיבוץ גבע בעמק יזרעאל, שתורה ומצוות לא היו חלק מסדר היום שלו, עד ליום בו ספר קטן התגלגל לידו גרם לו להבין שהתורה היא נצחית ופתח בפניו צוהר לעולם נפלא. לאחר שנים של "לא ימושו מפיך", הרב מיכאל דורון מציג מפה אינטראקטיבית שיתופית להתמצאות להתמצאות בספר היסוד החשוב כל כך.

פעילות משיח / אתר הגאולה - י"א שבט התשפ"א, 21:58

י' - י"א שבט בקישינב, מולדובה

בקישינב בירת מולדובה חגגו את י' שבט – 70 שנה לנשיאות. אורח הערב היה הרב שמעון אש, שליח כ"ק אד"ש ורב העיר פבלדור קאזחסטן שהתוועד והלהיב את הקהל. דיווח וגלריה

חדשות חב"ד / מערכת האתר - י"א שבט התשפ"א, 04:50

הרב קריצ'בסקי מצטרף לצוות תות"ל באר שבע

שמחה רבה לתלמידי התמימים בישיבת תות"ל חב"ד באר שבע, בנוסף לי' – י"א שבט, על הצטרפותו של שליח הרבי שליט"א מלך המשיח בבאר שבע, הרה"ח ר' מאיר קריצ'בסקי שיחי' לצוות הישיבה. הרב ירמיהו קאליפא מברך: בודאי יוסיף חיות לתמימים.