• ב"ה ימות המשיח!
  • ט"ז סיון התשפ"ד (22.06.2024) פרשת בהעלותך

חיפש תפילה - מצא ברכה

ניגשתי לשומר בפתח, ושאלתי אותו על בית כנסת או מקום בו אוכל להשיג ספר תהלים, כדי לשפוך בו את שיחי. "אני יכול להפנות אותך לשליח של הרבי מלך המשיח שליט"א" הוא השיב כשהוא מפנה אותי למרכז בולט בשם חב"ד סנטר, השוכן בקומה השלישית.
חיפש תפילה - מצא ברכה
כל הידיעות מאתר הגאולה אצלכם בואצאפ

מספר שי שבת מירושלים: אחרי חמש שנים של נישואין, משלא נולדו לנו ילדים, פנינו לרופאים שונים על מנת שיבדקו מה אפשר לעשות.
בדיקות שונות ומשונות, הביאו את הרופאים לקבוע, שאכן לצערנו ישנה בעיה, המונעת מאיתנו לזכות לרגע הנכסף ומפלס הלחץ והחרדה בביתנו עלה בהתאם...
באותו זמן, החלטנו לבדוק טיפול רפואי מסויים, במרכז רפואי בעיר ראשון לציון, ואכן לאחר שהגיע תורנו, נסענו לעיר, שם המתינו לנו הרופאים כשהם מתחילים בהליך שנקבע מראש.
לאחר מספר שעות, יצאנו מבית הרפואה, ואני חשתי צורך נפשי עז, לפרוק את אשר על ליבי, באמירת תהלים, בקשה ותחינה בפני רופא כל בשר ואדון כל המעשים, שנזכה כבר לשמוע בשורות טובות.
הסתכלתי סביבי, תוך שאני חוכך בדעתי היכן אוכל למצוא בשעה זו, של אמצע היום ספר תהלים, ועיני נחו על בנין גדול ובולט בסמוך "קניון הזהב".
"הלא לעיתים רבות יש בתוך הקניון גם בית כנסת", הרהרתי לעצמי תוך שאני פוסע לעבר הבנין.
ניגשתי לשומר בפתח, ושאלתי אותו על בית כנסת או מקום בו אוכל להשיג ספר תהלים, כדי לשפוך בו את שיחי.
"אני יכול להפנות אותך לשליח של הרבי מלך המשיח שליט"א" הוא השיב כשהוא מפנה אותי למרכז בולט בשם חב"ד סנטר, השוכן בקומה השלישית.
את פני קיבל מנהל המקום, הרב אילן חיון, שמיד הציע לי בנוסף, גם לבקש את ברכתו של הרבי שליט"א מלך המשיח באמצעות ה'אגרות קודש', בתחילה ניסיתי לסרב, אך הוא הסביר לי בקצרה שלא שווה לי להפסיד זאת הוסיף מספר מילים על חשיבות הענין והניסים הרבים המתגלגלים, והצליח לשכנע אותי. ניגשתי והכנסתי את בקשתי לתוך הספר.
כשבאתי לצאת, עיכב אותי הרב אילן עוד מספר דקות ואמר לי, קודם כל בא נקרא מה כתוב בתשובה, נגיד 'לחיים' בשביל הברכה, ואחר כך תלך לדרכך.
התשובה שהופנתה לשי, דיברה על שלש בנות, והרב חיון מיהר לומר לי שבעזרת ה' יוולדו לנו שלש בנות.
שנה לאחר מכן, בחודש סיון, חבקנו שלישיית בנות מתוקות לאריכות ימים.
אני חייב להוסיף, כי משבאתי אז, לספר את המעשה לפני מורי ורבי הרב יורם אברג'ל זצ"ל, הוא התפעל מכך עמוקות ואמר לי כי כאשר שואלים את הרבי שליט"א מלך המשיח באגרות קודש, יש לעשות זאת, באופן הנהוג, כולל נטילת ידיים ונתינת צדקה.
"אני אומר לך כי יש להיות זך וטהור, האגרות קודש אינם כספרים אחרים, יש להתייחס לכך במלא הרצינות וכובד הראש" תוך שהוא מוסיף כי כדאי אף לטבול במקווה כהכנה לכך. הרב הוסיף וציין כי בכל שאלה שיש לו בחיים הוא שואל ומקבל את תשובת הרבי שליט"א מלך המשיח כולל בכל השמות שנתן לילדיו שיחיו.
הדברים המופלאים נתנו לי חיזוק גדול להפנמת הנס המופלא שזכינו לו. השנה הבנות יחגגו בעז"ה את יום הולדתן החמישי לאריכות ימים ושנים טובות.

כשלא הולך במבצעים...

יש בעל הבית לבירה זו!

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...