• ב"ה ימות המשיח!
  • ט"ז סיון התשפ"ד (22.06.2024) פרשת בהעלותך

עשרות אלפי דולרים חולקו החודש לתלמידי ה'קבוצה'

בארגון "איגוד תלמידי הקבוצה" הפועל לרווחתם של תלמידי הישיבה ב770, מעניקים מידי חודש עשרות אלפי דולרים לבחורים שעוברים בהצלחה את מבחני הלימוד. גם החודש התקיימה חלוקת מענקים, והצלם דוד קטש מגיש גלריית תמונות
עשרות אלפי דולרים חולקו החודש לתלמידי ה'קבוצה'
כל הידיעות מאתר הגאולה אצלכם בואצאפ

בהמשך לדיווחנו החודשי אודות המהפכה הגדולה ב770 עם הפרויקט החדשני 'יששכר וזבולון' שסוחף אחריו מאות תמימים בלימוד רציני, מאתגר ומושקע, המעניק לתמימים סדר לימודי ויעדים מאתגרים יחד עם רוגע נפשי והסתדרות הגשמית כך שגם לאחר שמונה חודשים ושיאו של זמן הקיץ הפרויקט המהפכני ממשיך ללא הרף וניכרת ההשפעה המתמדת בלימוד התורה מתוך שקידה והתמדה.

גם מחוץ לזמני הלימוד המחוייבים נראים בחורים שוקדים במרץ בלימוד רציני של מסלולי הלימוד, החשיבות והיוקר של זמן הלימוד של התמימים ב770 הורגשו היטב.

בערב ר"ח סיון התקיים מבחן על חומר הלימודים של חודש אייר, וכמידי חודש, בתחילת חודש סיון חולקו מלגות בשווי עשרות אלפי דולרים לתמימים מצטייני המסלולים למימון ההוצאות האישיות של כל תמים!

מטרת הפרויקט הינה ברורה, על מנת שכל בחור יוכל להשקיע את כל מרצו בלימוד התורה מבלי להצטרך לדאוג לצרכי המחיה הבסיסים בכוחות עצמו. וב"ה התוצאות מדברות בעד עצמם ורבים מהתמימים רואים את הרווח העצום שיש להם מהשתתפותם בפרויקט, הן בפן הרוחני והן בפן הגשמי.

איך זה עובד?

נפתחו ארבעה מסלולי לימוד רציניים עם יעדים למשך כל השנה, בסוף כל חודש מתקיים מבחן ובתחילת החודש שאחריו מקבל כל בחור מלגה כספית מכובדת למימון אישי!

מסלול אחד הוא בלימודי המשך תרס"ו, כך שבמהלך השנה יגמרו בעז"ה את כל המאמרים דשנת תרס"ו מההמשך הידוע.

מסלול שני הוא בלימודי ההלכה, באופן שילמדו את כל חלק א' משולחן ערוך אדמו"ר הזקן, הלכה למעשה.

מסלול שלישי הוא בלימודי הגירסא, דף ליום דף ליום, עד שבעז"ה יגמרו בסופה של השנה את כל מסכת שבת.

מסלול רביעי, החידוש של השנה, מסלול בגאולה ומשיח כך שבמשך השנה ילמדו בעז"ה את כל חלקי הסט ליקוטי שיחות גאולה ומשיח!

לפרטים נוספים והשתתפות בפרויקט לחץ כאן

בקשת הגאולה וריקודי שמחה בקידוש לבנה ב770

אלפים ב'פאראד' ב-770 בית משיח

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...