• ב"ה ימות המשיח!
  • י"א ניסן התשפ"ד (19.04.2024) פרשת מצורע

חזור בך מר בנט! | הרב יעקב גלויברמן מגיב לסערה

חזור בך מר בנט! אתה יודע טוב מאוד, שבעוד שהציונות נלחמת על הלגיטימיות שלה בדעת הקהל העולמית עם אויבים מרים מבחוץ ומבית, דרך הזהב של אדמו"רי חב"ד ניצחה ומוכיחה מעל לכל ספק שחזונם התממש | העסקן החב"די הרב יעקב גלויברמן במכתב נוקב לראש הממשלה בנט
חזור בך מר בנט! | הרב יעקב גלויברמן מגיב לסערה
צילום מסך: אתר כיכר השבת
עדכונים שוטפים בערוץ הגאולה בטלגרם

בפליאה קראתי את דבריו של ראש הממשלה מר נפתלי בנט אתמול, בהתייחסו לתיאודור הרצל חוזה המדינה כמנצח חלילה את שיטתו של הרבי הרש"ב זצ"ל – האדמו"ר החמישי בשושלת חב"ד המפוארת.

ראשית, רציתי להזכיר לך אדוני ראש ההמשלה, את המשנה החשובה בפרקי אבות אותם אנו קוראים בימים אלו שבין פסח לעצרת (חג השבועות): "וֶהֱוֵי מִתְחַמֵּם כְּנֶגֶד אוּרָן שֶׁל חֲכָמִים, וֶהֱוֵי זָהִיר בְּגַחַלְתָּן שֶׁלֹּא תִּכָּוֶה; שֶׁנְּשִׁיכָתָן נְשִׁיכַת שׁוּעָל, וַעֲקִיצָתָן עֲקִיצַת עַקְרָב, וּלְחִישָׁתָן לְחִישַׁת שָׂרָף, וְכָל דִּבְרֵיהֶם כְּגַחֲלֵי אֵשׁ".

לבטח ידוע לך, עד כמה מסרו אדמו״רי חב"ד לדורותיהם את נפשם עבור עם ישראל, וזאת בתקופות הקשות ביותר שידע עמנו. לא נעלמה ממך גם העובדה, כפי שאתה בעצמך ציינת כשנטפלו ארגונים קיצוניים לפעילות הנפלאה של אנשי חב"ד בדוכני התפילין בהוראתו ובחזונו של הרבי מליובאוויטש, שחב"ד יכלה וניצחה את הקומוניסטים והקנטוניסטים ולא כדאי להתעסק עם התנועה המפוארת הזאת לאור עברה.

ומי כמוך יודע ששארית הפליטה לאחר השואה האיומה שהכתה בעמנו ללא רחם, נבנתה צעד אחר צעד בזכות חב"ד. ושעדות יוצאי בוכרה וגרוזיה, ובכלל יוצאי חבר העמים, חבים את תקומתם הדתית והרוחנית לאדמו"רי חב"ד – החל מהאדמו"ר החמישי הרבי שלום דובער שניאורסון זי"ע אותו ציטטת אתמול, ועד לאדמו"ר השביעי מליובאוויטש.

חזור בך מר בנט! אתה יודע טוב מאוד, שבעוד שהציונות נלחמת על הלגיטימיות שלה בדעת הקהל העולמית עם אויבים מרים מבחוץ ומבית, דרך הזהב של אדמו"רי חב"ד ניצחה ומוכיחה מעל לכל ספק שחזונם התממש ומתמשש בכל יום מחדש באמצעות אלפי שלוחים מסורים שפזורים על פני הגלובוס, העוסקים במלאכת קודש שאין לה תמורה-שימור הגחלת היהודית לבל תיכבה.

מיסטר בנט, תתבייש! | טור נוקב בעקבות הסערה

משמיע להם לישראל: לקט מענות ממלך המשיח אודות הביטחון בארץ ישראל

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...