• ב"ה ימות המשיח!
  • כ"ב אדר א' התשפ"ד (02.03.2024) פרשת כי תישא

ברק גרוסברג מודה לאבא

הזמר ברק גרוסברג משחרר סינגל חדש לקראת חודש אלול. השיר נכתב כתוצאה מכישלונות שחווה ברק בחייו האישיים אשר הולידו תחושות חרטה
 ברק גרוסברג מודה לאבא
כל הידיעות מאתר הגאולה אצלכם בואצאפ

הזמר והיוצר ברק גרוסברג משחרר סינגל-קליפ חדש ועוצמתי,  לקראת חודש אלול. בשונה משיריו הקודמים, גולש ברק אל לב המיינסטרים עם הפקה מוזיקלית של אפי שיינר.

הסינגל החדש נכתב כתוצאה מכישלונות שחווה ברק בחייו האישיים אשר הולידו תחושות חרטה. עם זאת, מודה ברק לאבא שבשמיים על כל הרגעים והחסדים שעשה עימו. ברק הוא חוזר בתשובה מתל אביב שעבר מספר תחנות בחייו: החל מהופעות בסצינת הברים בת"א מגיל 16, אביו שאול גרוסברג הפיק אמני רוק רבים, בהמשך יצא לחיפוש רוחני ארוך כשבסופו נכנס אל תוך עולם התורה. ברק משלב בתוכו את 2 העולמות עם סיפור חיים מרתק

הקליפ שצילם וערך אייל ציון מציג נער אורבני שמנסה להגיע להישגים ברכיבה על סקייטבורד, אבל חווה כישלונות ונפילות. הוא  ממשיך לנסות במסגרת של חיפוש עצמי, לאט לאט משתפר ולבסוף מצליח להגיע להישגים עם תחושת ניצחון. הקליפ הופק  במטרה להעביר מסר של העצמה אישית והתמדה עם אמונה  בבורא כאשר הכשלונות הן חלק מהדרך. השחקן הרוכב הוא איתן מלכה. 

לפני כ-3 חודשים שחרר ברק סינגל-קליפ בשם "הנסתרות" שהושמע בתחנות המובילות במגזר הכללי כגון גלגל"צ, כאן ג' ועוד  לצד אירוחים וכתבות בערוצי התקשורת המרכזיים.

מילים: ברק גרוסברג ואפי שיינר | לחן: ברק גרוסברג |  הפקה מוזיקלית: אפי שיינר | גיטרות: ברק גרוסברג 

לאבי אילסון יש הכל

צריכים להרחיב את בית משיח: ביצוע חדש ומקפיץ

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...