פעילות משיח

פעילות משיח / מערכת האתר - כ"ו שבט התשפ"א, 17:00

מרכז ההפצה ממש : קטלוג פורים בשיא השטורעם ה'תשפ"א

ימים אלה עוסקים שלוחי וחסידי חב"ד בהכנות נמרצות לחג הפורים ה'תשפ"א. על-פי הוראתו של כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א לצאת ולשמח את כל היהודים הנמצאים במדינות המלך, ולתת להם את האפשרות לקיים את מצוות החג ברוח הגאולה הקרובה יוציאו את אלפי חסידים ופעילים אל הרחובות כדי לקיים את מצוות המלך.

פעילות משיח / אתר הגאולה - י"א שבט התשפ"א, 21:58

י' - י"א שבט בקישינב, מולדובה

בקישינב בירת מולדובה חגגו את י' שבט – 70 שנה לנשיאות. אורח הערב היה הרב שמעון אש, שליח כ"ק אד"ש ורב העיר פבלדור קאזחסטן שהתוועד והלהיב את הקהל. דיווח וגלריה

פעילות משיח / אתר הגאולה - י"א שבט התשפ"א, 04:02

מאות משתתפים בזום עולמי לדוברי רוסית

הצלחה אדירה נרשמה בהתוועדות העולמית לדוברי הרוסית שהתקיימה לקראת יום הבהיר יו"ד שבט, בהשתתפות מאות מכל רחבי העולם שצפו בשידור חי בזום. במשך שלוש וחצי שעות, בהתוועדות נשאו דברים שלוחי הרבי, רבנים ומשפיעים שעוררו את הקהל לקראת היום.. דיווח וגלריה בכתבה המלאה

פעילות משיח / מערכת האתר - ו' שבט התשפ"א, 17:45

אתה לא חייב, אבל אם בכל זאת אכפת לך...

אף אחד לא ביקש ממנו, איש לא מינה אותו ולא ציווה עליו. הוא יכל בקלות להישאר לשבת בבית המדרש ולשקוד על לימודו באין מפריע. רק אכפתיות עמוקה ואמיתית הניעה ודחפה את רבי חייא לקום ולעשות מעשה. מעשה עליו העיד רבי יהודה הנשיא "כמה גדולים מעשי חייא" שמעשיו הצילו את דורו והדורות הבאים - שלא תשתכח תורה מישראל.

פעילות משיח / מערכת האתר - ד' שבט התשפ"א, 21:41

התגייסו עכשיו! - משיח בעיתונים!

בידינו הדבר. אם נתגייס, עבור המטרה הענקית של הרבי, שהעם יקבל את מלכותו, שההתגלות תתרחש, זה יקרה. י' שבט. בשבוע ההכנה שתופס אותנו סגורים בבית, ההשגחה הפרטית זימנה לנו את ההכנה הטובה ביותר ליום הזה. לשלם כסף על הגאולה. מה שאנחנו יכולים. עכשיו מיליוני יהודים תלויים בנו. מליוני יהודים, וגאולה אחת. לא נדלג על ההזדמנות המושלמת. נלחץ על הקישור, ונזכה להיות חלק: https://www.charidy.com/ushvat/41497

פעילות משיח / מערכת האתר - ד' שבט התשפ"א, 13:58

אנחנו חייבים להצליח!

זה תלוי רק בך! תרומה בודדת שלך יכולה להביא את החלום הזה למציאות. ערן, אילנית ודרור מחכים לך! יש לנו הזדמנות פז של פעם בשבעים שנה לפרסם את הבשורה וזהות הגואל שליט"א בהיקף אדיר שכזה.

פעילות משיח / אתר הגאולה - כ"ז טבת התשפ"א, 16:52

מקווה טהרה ראשון באתיופיה

מקוה טהרה ראשון באתיופיה נחנך השבוע באדיס אבבה בהשתתפות הרב אליהו חביב, שגריר ישראל, ונכבדים. סרטון על חנוכת המקווה, וסרטון על שלבי הקמת המקוה מהרב אליהו חביב.

פעילות משיח / אתר הגאולה - י"ג טבת התשפ"א, 20:10

מאות בקידוש לבנה למען בניית הארמון

מאות משתתפים – אנשים נשים וחיילי צבאות השם – גדשו במוצאי שבת האחרון את שטח הארמון בכפר חב"ד (ליד 770) למעמד קידוש לבנה לקבלת פני משיח צדקנו. דיווח וגלריה מאת "ועד אברכים כפר חב"ד" המסכמים בהצלחה את האירוע ומבטיחים להמשיך בארועים כיו"ב – עד לבניית הארמון בפועל ממש תיכף ומייד ממש.

פעילות משיח / מערכת האתר - ט' טבת התשפ"א, 23:26

קידוש לבנה ברחבת הארמון

ביוזמת "ועד אברכים כפר חב"ד", יתקיים בעזרת השם במוצאי שבת הקרובה מעמד קידוש לבנה לקבלת פני משיח במקום אותו בחר הרבי שליט"א מלך המשיח עבור הארמון. האירוע יתחיל בשעה 18:30 ברחבה שליד שטח הארמון. בתכנית: שירה וזמרה, הגרלות ופרסים לילדים ועוד.

פעילות משיח / אתר הגאולה - ח' טבת התשפ"א, 13:37

12 הפסוקים לשמירה הגנה והצלה לא רק לילדים

בל"ג בעומר תשל"ו הציע הרבי שליט"א מלך המשיח לחזור בע"פ על י"ב הפסוקים, הוא אמר "כולם". החל אמנם מילדים, אבל ההצעה היתה מופנית לכל היהודים. גב' בלינוב מקראון הייטס, מספרת על ניסים והוראות מהרבי שליט"א מלך המשיח קודש בקשר לפעילות.

פעילות משיח / אתר הגאולה - ז' טבת התשפ"א, 13:07

ה' טבת - תות"ל באר שבע

לרגל החג של הדור השביעי תלמידי התמימים בישיבת תומכי תמימים ליובאוויטש חב"ד באר שבע יחד עם יו"ר מוסדות הישיבה ושליח הרבי שליט"א מלך המשיח לבאר שבע, הרה"ח הרב ירמיהו קאליפא שיחי' אירגנו התוועדות חסידים רבתית עם משפיע הישיבה הגה"ח הרב זלמן לנדא שיחי'. גלריה ודיווח בכתבה המלאה

פעילות משיח / אתר הגאולה - א' טבת התשפ"א, 22:58

נתניה: רבבות חוגגים חנוכה של גאולה

מבצע חנוכה בשיא השטורעם נערך בימים אלו בנתניה, על ידי פעילי מטה משיח. מידי ערב משתתפים המונים בהדלקות הענק בראשות ראש העירייה הגב' מרים פיירברג איכר, חברי הנהלת העיר, אנ"ש והתמימים • גלריית תמונות ראשונית מהצלמים רזיאל רובין ויניב יצחק.

פעילות משיח / מערכת האתר - כ"ז כסלו התשפ"א, 10:16

'ממש': הלהיט לילדים בחלק שני ומרתק

עוד ספר חדש וגאולתי מבית 'ממש' – מרכז ההפצה בארץ-הקודש, "קומיקס של התקשרות" 2. הספר החדש רואה אור לרגל ה' בטבת חג הספרים: ספר ילדים חדש וחינוכי בפורמט קומיקס חסידי המביא סיפורי עומק חסידיים מהמשפיע האגדי בעל המסירות נפש הרה"ח ר' מענדל פוטרפאס ע"ה עם הוראות בעבודת ה'.

פעילות משיח / מערכת האתר - כ"ד כסלו התשפ"א, 11:59

40 שנה! ספר חדש על מבצע 'אות בספר תורה'

לקראת ה' טבת יצא לאור ספר ילדים מיוחד "אותיות התורה שמביאות גאולה", המלווה את חיילי צבאות ה' בלימוד חוויתי על המבצע שיזם כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א בכתיבת ספר התורה לאחדות כלל ילדי ישראל מרחבי העולם.

פעילות משיח / אתר הגאולה - כ"א כסלו התשפ"א, 16:45

תאירו בחנוכה עם מסיכת משיח

תאירו בחנוכה עם מסיכת משיח. פירסום משיח באופן המתקבל עם מסיכות משיח איכותיות מאד, בעלות שתי שכבות בד כביס ונח ללבישה. מחירים ופרטים במודעה בכתבה המלאה. להזמנות 053.427.705 להשאיר הודעה (ווצאפ).

פעילות משיח / מערכת האתר - כ' כסלו התשפ"א, 18:06

בשמחה והתרגשות: מהדורה חדשה ומפוארת של "נביא מקרבך"

לפני כחמש עשרה שנה יצא-לאור הספר 'נביא מקרבך' שזכה לפופולאריות אדירה בקרב אנ"ש, מקורבי חב"ד והשלוחים. הספר יצא לאור ב7 מהדורות (!) ועשרים הדפסות ושווק בלמעלה מ50,000 עותקים. הספר נכתב ע"י החסיד ר' ירמיהו ברנובר ומהדורתו העברית נערכה ע"י הרב אסף פרומר.