עלונים להורדה

עלונים להורדה / מערכת האתר - י"ג חשון התשע"ז, 00:40

בלעדי • עיתון הגאולה חודש חשון לקריאה

למעלה מעשרים וחמש שנה מאז יצא לאור עיתון הגאולה • עיתון שזכה לשמש כ"שופרו של משיח" בעקבות שיחת כ"ח ניסן תנש"א בה זעק כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א: "עשו כל אשר ביכולתכם להביא את משיח צדקנו" • במלאות חצי יובל לשנת תשנ"ב אנו שמחים להגיש לגולשי האתר את עיתון הגאולה מס' 9 לחודש חשוון • לקריאה:

עלונים להורדה / מערכת האתר - י"ד תשרי התשע"ז, 09:42

ביטאון פנסאים 7 • להורדה

זה עתה יצא מבית הדפוס הבטאון החסידי והפופולארי 'פנסאים' מהדורה שביעית, בגליון מיוחד לרגל חג הסוכות. המהדורה החדשה התקבלה בשמחה ובהתרגשות על-ידי חסידים ואנשי מעשה בכל רחבי הארץ והעולם, ונקראת בשקיקה ע"י רבים רבים השואפים להחכים ולהוסיף בעשייה בשליחות היחידה של כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א - 'קבלת פני משיח צדקנו'.

עלונים להורדה / מערכת האתר - י"ט אלול התשע"ו, 14:39

בטאון הפנסאים 6 • הורדה

לפניכם הבטאון החדש של הפנסאים הכולל בתוכו מכתב כללי מכ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א, סקירה על דמותו של מלך המשיח, אופן הענין של עבודת התשובה בדורנו, מבט על ההכנות לתשרי בבית חיינו, דברים מרגשים מהישיבה ליום אחד, חשבון נפש לסיום השנה, צידה לדרך לחודש הבא ועוד מגוון מאמרים מרתקים על עניני חסידות וחסידים ועל עבודתם לקבלת פני משיח צדקנו. בטאון הפנסאים מצטרף לקודמיו, במסגרת הפעילות העניפה של 'ממש' במשך כל השנה כולה, ופעולותיה הגדולות להנעה לפעילות ממשית לקבלת פני משיח צדקנו.

עלונים להורדה / אתר הגאולה - כ"א אדר ב' התשע"ו, 11:17

הסיפור על החסיד גבריאל נושא חן

החסיד ר׳ גבריאל אשר נתחנך בין החסידים הראשונים של רבנו הזקן ידע היטב כל דרכי החסידים וישמרם ויקיימם במסירת נפש, ולא חלל את הקדש להתאונן לפני כ״ק רבנו על אדות מצבו החמרי, ואפילו על אדות היותו חשוך בנים. אמנם מסבב הסבות, יתברך, סבב עילה וסבה אשר בה ועל ידה נושע ר׳ גבריאל בישועה משולשת בבני חיי ומזוני.

עלונים להורדה / אתר הגאולה - כ"א אדר ב' התשע"ו, 08:51

ביאורים בתניא מס 227 שמיני תשע"ו

לפניכם החוברת השבועית "ביאורים בספר התניא" מס. 227 מלוקטים מדברי הרבי שליט"א מלך המשיח, לעיון והעמקה בשיערי התניא היומי לשבוע זה, פ' צו תשע"ו, להורדה / צפיה בפורמט PDF.

עלונים להורדה / אתר הגאולה - י"ז אדר ב' התשע"ו, 11:21

ימי הפורים האלה תשח"י תשמ"ז

חוברת PDF ימי הפורים האלה להיזכר ולהזכיר את דברי תורת הרבי שליט"א מלך המשיח במספר ארועי פורים מיוחדים במינם, בפרק פורים תשח"י, ופורים תשמ"ז, כולל תמונות, כתבי יד, שיחות ועוד.