התוועדות חסידית

התוועדות חסידית / מערכת האתר - ט"ו טבת התשע"ז, 14:48

ככר מלכי ישראל לפני 22 שנה

שחזור באיכות טובה יחסית של אחד מהכנסים הגדולים, תרתי משמע, שהגביהו את רף המינימום לאמונה לדור זה עד ההתגלות המלאה והמושלמת של הרבי שליט"א מלך המשיח בגאולה האמיתית והשלמה. בכתבה זו מובא החלק הראשון, שאר החלקים במדור "וידאו התוועדות חסידית"

התוועדות חסידית / אתר הגאולה - כ"ז כסלו התשע"ז, 19:28

אובמה חתם 7 פעמים על 7 מצוות בני נח

ימות המשיח כבר כאן הרב רפי חירותי. הרב רפי חירותי, מחנך וותיק ומשפיע, מחבר ספרים בנוגע להתממשות הנבואות של הרבי שליט"א מלך המשיח, ממחיש את הניסים הגלויים שמתרחשים לעינינו, מלחמת המפרץ והמשכה, חוק "יום החינוך" בארה"ב שכל נשיאי ארה"ב מאז קרטר חותמים עליו מחדש בתאריך העברי י"א ניסן, (אובמה חתם עליו שבע פעמים!!), בו מקבלת ארה"ב לחזק ולהתחזק בערכים האוניברסליים לכל האנושות, שבע מצוות בני נח. ועוד.

התוועדות חסידית / אתר הגאולה - כ"ג כסלו התשע"ז, 01:54

לא צריך את התעודת זהות שלכם

יצחק ליבוביץ השתתף כחייל מילואים באינטיפדה הראשונה. היו שם כעשרה חיילים שהתנפלו עליהם אלפי ערבים, לא ביתה להם ברירה והם ירו, וכמה ערבים נהרגו. שפטו אותם, ונתנו להם לא חמש שנים "על תנאי" ו5000 ש"ח קנס. ליבוביץ מספר שהוא עזב את אולם המשפט ואחד השופטים אמר לו לחזור לקחת את תעודת הזהות שלו. יצחק ענה לו - לא צריך את תעודת הזהות שלכם. מתוך התוועודות סיום הלכות ברמב"ם כ"א כסלו

התוועדות חסידית / מערכת האתר - י"ח כסלו התשע"ז, 13:21

המחאה הקבועה של של צ'ארלי

ר' צדיק הלוי, הידוע בכינוי צ'ארלי גר בקראון הייטס עשרות שנים, וזכה למאות עידודים מהרבי שליט"א מלך המשיח. הוא מפורסם שמסתובב באוברול עליו כפתורי פירסום של הרבי שליט"א מלך המשיח והמבצעים הקדושים. צ'ארלי נוהג להגיע לכל סיום רמב"ם ומלווה מלכה ב770, ולשאת את מחאתו הקבועה בנוגע לשלימות הארץ, שחלק מההכרזה נוסח ע"י קותי ראפ ע"ה שהיה המשתתף העיקרי בסיומים.

התוועדות חסידית / אתר הגאולה - י"ח כסלו התשע"ז, 12:49

ניסים באגרות קודש בפסטיבל ליד הכינרת

הרב מיכאל קדלבורג מקים "פסטיבל אור" - בית חב"ד פסטיבלים, התוועד אתמול, מוצאי שבת קודש וישלח במלווה מלכה וסעודת סיום הלכות ברמב"ם, וסיפר עוד מופת גלוי על הפעילות, הפעם בפסטיבל ליד הכינרת. לצפיה.

התוועדות חסידית / מערכת האתר - ט"ו כסלו התשע"ז, 15:44

אני אייגע אותכם ואתם תייגעו אותי

אחרי הריקודים התיישבו להתוועדות חסידיםי"ד כסלו. ערכנו קטע קצר מתוך ההתוועדות בוידאו. "אמר אני יעביד אותכם ואתם תעבידו אותי וביחד אנחנו נתאמץ ונביא את הגאולה האמיתית והשלמה"

התוועדות חסידית / אתר הגאולה - י"א כסלו התשע"ז, 21:43

סיפורים על אריאל צימר

במהלך התוועדות י' כסלו המרכזית ב770, מוצאי שבת קודש ויצא, סיפר המנחה, ואחריו הרב ברוין כמה סיפורים על הרב אוריאל צימר. לנוחות הגולשים תרגמנו את הסיפורים שסיפר הרב ברוין באידיש.

התוועדות חסידית / מערכת האתר - כ"ט חשון התשע"ז, 08:56

השליח בקונסוליה, עם כיתוביות

שמעון מרסר-ווד דובר הקונסוליה הישראלית בניו יורק, כשהיה שליח בהודו, תמיד השאיר מקום במכולה שלו לצרכים של הבית חב"ד. הוא מודה לשלוחי הרבי שליט"א מלך המשיח בעולם, ובראשם לשלוחים בהודו שהוא זכה להכיר יותר מקרוב בזמן עבודתו בשגרירות שם. בדבריו ניכרת השפעת לימודי גאולה ומשיח. בסיום, מברך אותו המנחה, הרב קרליבך, שבקרוב הוא לא יעבוד יותר בשביל משרד החוץ...

התוועדות חסידית / מערכת האתר - כ"ג חשון התשע"ז, 22:13

אורי ורדי מהפעם הראשונה ב770

אורי ורדי, לשעבר שחקן טלווזיה, כעת עוסק בנדל"ן, חזר בתשובה ושייך לקהילת חב"ד ברמת אביב. השנה הוא הגיע לראשונה ל770 בית חיינו, ומעביר את התרשמותו לקהל בכינוס.

התוועדות חסידית / אתר הגאולה - כ"ב חשון התשע"ז, 23:34

הרב יוסף בא גד מברך את באי הכינוס

נשיא ישיבת בנ"ע נחלים, חה"כ (לשעבר, מולדת), הרב בא גד, היה ראש ישיבת בנ"ע נחלים כאשר הרב זמרוני ציק - יו"ר האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה, למד שם לפני שירותו הצבאי. הרב בא גד זוכר לטובה לתלמידו לשעבר שקרב לחב"ד רבים מתלמידי הישיבה, ומשך עשרות שנים מגיע הרב להשתתף בכינוסים שמארגן הרב זמרוני ציק, ולשאת דברי ברכה.

התוועדות חסידית / מערכת האתר - כ"ב חשון התשע"ז, 21:27

הרב אלעזר קניג עם המסר מתשרי

הרב אלעזר קניג:פותח בדבר מלכות, ובא עם המסר של תשרי תשע"ז מהרבי שליט"א מלך המשיח: נמצאים בזמן הגאולה. ראשי המעצמות עוזרים לישראל, הנשיא הנבחר של ארה"ב הכשיר את המטבח בבית הלבן. בזמן הגלות, "כל המיצר לישראל נהיה לראש", אבל אנחנו נמצאים בזמן הגאולה, ואז "כל המסייע לישראל נהיה לראש".

התוועדות חסידית / מערכת האתר - כ"ב חשון התשע"ז, 20:52

י"ב הפסוקים ע"י חיילי צבאות ה'

כהדרכתו של הרבי שליט"א מלך המשיח לתת לילדים מקום ראשון ולשתף אותם בכל הענינים, ועוד שע"י אמירת פסוקים "מפי עוללים ויונקים" כו', ו"הבל תינוקות של בית רבן", וכך מתחילים אצלנו את הכנסים הגדולים באמת.

התוועדות חסידית / מערכת האתר - כ"ב חשון התשע"ז, 20:47

הזמנת הרבי שליט"א מלך המשיח לכינוס

הזמנת הרבי שליט"א מלך המשיח לכינוס חב"ד "ברוכים הבאים" תשע"ז, ע"י הרב אורי דונר מכפר חב"ד ב', ולאחריה ריקודים ברוב שירה וזמרה לקבלת פני הרבי שליט"א מלך המשיח, עם אומן הקלידים גורפינקל והזמר אוריה שיף.