• ב"ה ימות המשיח!
  • כ"ב אדר א' התשפ"ד (02.03.2024) פרשת כי תישא

בקשת הגאולה וריקודי שמחה בקידוש לבנה ב770

במוצאי שבת האחרון נערך מעמד קידוש לבנה בהשתתפות הרבי מלך המשיח שליט"א בחזית 770 – בית משיח, על שדרת הרחוב איסטערן פארקווי
בקשת הגאולה וריקודי שמחה בקידוש לבנה ב770 בקשת הגאולה וריקודי שמחה בקידוש לבנה ב770 בקשת הגאולה וריקודי שמחה בקידוש לבנה ב770
הישארו מעודכנים בסטטוסים של אתר הגאולה

קידוש הלבנה הוא מנהג ישראל קדום, בו מברכים את נוסח הברכה המופיע בסידור בתחילת כל חודש, כאשר הלבנה הולכת וגודלת.

בדורנו האחרון חידש הרבי שליט"א מלך המשיח שבמעמד זה ישנה סגולה מיוחדת לביאת המשיח – כאשר מכוונים במעמד שנעשה בכוונה מיוחדת לקבלת פני משיח צדקנו. קשר מיוחד ישנו בין משיח ללבנה, כשם שהלבנה נעלמת ולבסוף חוזרת ומופיעה בגלוי, כך על מלך המשיח נאמר שישנה תקופה בה הוא יסתתר, אך לבסוף ישוב ויתגלה לעין כולם.

את הקשר במיוחד לביתא המשיח ניתן למצוא גם בפסוקים האחרונים שבנוסח הברכה: "ובקשו את ה׳ אלקיהם ואת דוד מלכם", שמשמעו הוא שבאחרית הימים - התקופה בה אנו נמצאים כעת - עם ישראל יבקשו מה' שישלח להם את משיח צדקנו והוא יגאלם בקרוב ממש.

במוצאי שבת האחרון נערך מעמד קידוש לבנה בהשתתפות הרבי מלך המשיח שליט"א בחזית 770 – בית משיח, על שדרת הרחוב איסטערן פארקווי, בסיומו הכרזיו הילדים – חיילי צבאות השם, תינוקות של בית רבן – את ההכרזה "יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד" – באמצעותה אנו מקבלים את מלכותו של מלך המשיח ופועלים את התגלותו.

לאחר המעמד התקיימו ריקודי שמחה תוססים וסוערים בליווי כלי זמר, בליווי דגלי המשיח שהתנופפו בעוז מעל ראשי המרקדים. ריקודים אלו נערכים בביטחון שמשיח מתגלה ברגע הקרוב ביותר, וממילא זהו הזמן הכי שמח שיש - עלינו לפצוח במחולות וריקודים לקבלת פניו של מלך המשיח.

מופע קסמים מיוחד נערך לילדים, ולסיום נאמרו על ידי הילדים – חיילי צבאות השם – שנים עשר הפסוקים, והוגרלו פרסים יקרי ערך בין המשתתפים.

ישיר: התוועדות ג' תמוז בשידור חי מבית משיח 770

הסטנדאפיסט הישראלי ביקר אצל מלך המשיח

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...