• ב"ה ימות המשיח!
  • י"ד תמוז התשפ"ד (20.07.2024) פרשת בלק

ברק גרוסברג בסינגל-קליפ חדש: אתה תמיד כאן

הזמר והיוצר המוערך ברק גרוסברג בסינגל חדש ועוצמתי לכבוד חודש אדר, עם מסר מחזק באמונה בצל המלחמה, המלווה בקליפ ייחודי בכיכובו של יעקב בליניק - ניצול הטבח ברעים בשמחת תורה (ה-7 לאוקטובר)
ברק גרוסברג בסינגל-קליפ חדש: אתה תמיד כאן ברק גרוסברג בסינגל-קליפ חדש: אתה תמיד כאן ברק גרוסברג בסינגל-קליפ חדש: אתה תמיד כאן
כל הידיעות מאתר הגאולה אצלכם בואצאפ

הזמר, היוצר והגיטריסט ברק גרוסברג, בעל התשובה חב"דניק מת"א, בסינגל-קליפ חדש ומיוחד המספר את סיפורו של יעקב בליניק אשר ניצל ממסיבת הנובה ברעים בשמחת תורה, ה-7 לאוקטובר. הקליפ משלב בין בריחתו של בליניק ממחבלי החמאס, בשילוב טכנולוגיית הבינה המלאכותית AI המפורסמת, לבין ההתמודדות היום יומית שאחרי הטבח.

השיר שנכתב על ידי ברק ואפי שיינר, המפיק המוזיקלי, הוא שיר פופ אמוני עם אלמנטים אלקטרוניים חדשניים. הטקסט מציג ביטחון בקדוש ברוך הוא דווקא בתקופה זו, למרות המציאות הישראלית המדממת, שכל מה שקורה הוא לטובה. השיר שיוצא בראש חודש אדר ב' מעביר מסר של שמחה:

"יש יתרון בשמחה על העצב, גם עם הדרך נראית ארוכה". 

סגנון השיר נע בין בתים שקטים ומרגשים לבין פזמון אנרגטי עם סולו גיטרה שנכנס ישר ללב.

הקליפ שהופק ע"י הבמאי והצלם אייל ציון, מציג את סיפור חייו של בליניק שמככב בעצמו בקליפ, לאחר שניצל מהטבח במסיבה ברעים, אך הטראומה לא עוזבת אותו: הוא חוצה בכיכר החטופים, חולף על פני מיצגים שונים ואף נכנס אל מיצג מנהרת החמאס. הוא צועד בכיכר דיזינגוף, שנהפכה למוקד זיכרון עם רבבות תמונות של נספים, חטופים ונרות זיכרון סביב למזרקה המפורסמת. 

הקליפ נע בין השוטטות התל אביבית של בליניק (תל אביבי מלידה) לבין פלאשבקים מרגעי הבריחה שלו ממחבלי החמאס, בשילוב טכנולוגיית הבינה המלאכותית. 

הקליפ מעביר מסר חד משמעי לשחרור החטופים ושיקום כל נפגעי המלחמה.

גרוסברג אשר חזר לאחרונה מסיבוב הופעות רחב לקהילות יהודיות ברחבי ארה"ב, הוא אמן בולט בסצינה היהודית. הוא בעל תשובה כ-10 שנים, התקרב לחסידות חב"ד בת"א לאחר שניגן בלהקות רבות וזכה לתהילה. כיום הוא חסיד חב"ד בעל משפחה גדולה אשר מקיים את הוראתו של הרבי מליובאוויטש מלך המשיח שליט"א - להפיץ יהדות באמצעות המוזיקה בכל כלי התקשורת. שיריו מתנגנים בתחנות המובילות כגון גל"צ, כאן ג', מורשת, קול חי, קול ברמה ועוד, לצד כתבות בערוצי התקשורת הישראליים והאתרים המובילים.

לאחר ששיתף פעולה על הבמה עם אמנים גדולים כגון ישי ריבו, אברהם פריד, עקיבא, שולי רנד, אריאל זילבר ועוד, הוא משחרר סינגל שביעי מתוך קריירת סולו עיקבית.

 הסינגל האחרון "לא מאוחר" חצה את מיליון הצפיות ביוטיוב וקיבל שבחים רבים ממבקרי המוזיקה בארץ.

קרדיטים: מילים ולחן: ברק גרוסברג ואפי שיינר | שירה וגיטרה חשמלית: ברק גרוסברג | הפקה מוזיקלית: אפי שיינר | בימוי, צילום ועריכת קליפ: אייל ציון | צילום תמונות יח"צ: מענדי קורנט | עיצוב עטיפה: אלעד הלוי.

יחסי ציבור: מענדי קורנט.

צריכים להרחיב את בית משיח: ביצוע חדש ומקפיץ

התמימים שרים את הניגון החדש קכ"ג

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...