• ב"ה ימות המשיח!
  • ט"ו תשרי התשפ"ד (30.09.2023) פרשת וזאת הברכה

״עמך עמי״: סינגל חדש לנפתלי קמפה

שבועות ספורים לפני השקת אלבומו השני שיצא אי״ה לקראת ט״ו בשבט, משחרר נפתלי קמפה סינגל נוסף מתוכו: ׳עמך עמי׳ - שיר נוגע, מרגש ומשמח כאחד. מילות השיר מתוך פסוקי מגילת רות שמרגשים בכל פעם מחדש. להאזנה לחצו כאן.
הישארו מעודכנים בסטטוסים של אתר הגאולה

שבועות ספורים לפני השקת אלבומו השני שיצא אי״ה לקראת ט״ו בשבט, משחרר נפתלי קמפה סינגל נוסף מתוכו: ׳עמך עמי׳ - שיר נוגע, מרגש ומשמח כאחד.

מילות השיר מתוך פסוקי מגילת רות שמרגשים בכל פעם מחדש: "כֹּה יַעֲשֶׂה ה׳ לִי וְכֹה יוֹסִיף, כִּי הַמָּוֶת יַפְרִיד בֵּינִי וּבֵינֵךְ: כִּי אֶל-אֲשֶׁר תֵּלְכִי אֵלֵךְ, וּבַאֲשֶׁר תָּלִינִי אָלִין, עַמֵּךְ עַמִּי, וֵאלֹקיִךְ אֱלֹקי"

 

״המילים הללו דיברו אלי באופן אישי, למי מאיתנו אין נקודות בלב שצריך ״לגייר״?! כולנו רוצים להיות מחוברים יותר למקור חיותנו, לתורה ולתפילה״ מספר נפתלי. ״כל מה שצריך הוא לרצות להיות חלק, להתמסר בכל מצב לאמת ולידיעה כי זו הדרך ורק בה נלך, והלוואי שנזכה״.

 

׳עמך עמי׳ הוא סינגל שני מתוך האלבום המסקרן שכאמור עתיד לצאת אי״ה בט״ו בשבט הקרוב. האלבום יכלול 11 רצועות, שירים חדשים פרי יצירתו של נפתלי ובתוכם שיתופי פעולה מיוחדים שיפתיעו את ציבור שוחרי המוזיקה החסידית האיכותית.

 

על ההפקה המוסיקלית אחראים גם הפעם אלי קליין & ואיצי ברי שהפיקו עבור קמפה את אלבומו הראשון והיו שותפים להצלחתו הפנומנלית. בימים אלו עמלים השניים על פינישים אחרונים לשירים שיראו אור באלבום החדש.

 

קרדיטים:

לחן: נפתלי קמפה

עיבוד והפקה מוסיקלית: אלי קליין ואיצי ברי

גיטרות: נחמן הלביץ, עמית יצחק

בס: נחמן הלביץ

קלידים ותכנותים: אלי קליין ואיצי ברי

בוזוקי: עומרי זליג

מיקס ומאסטרינג: אלי קליין ואיצי ברי

עיצוב עטיפה: אלעד הלוי

ייצוג והפקה: VMP שלום וגשל הפקות.

יח"צ: ישראל ברגר – "ברגר מדיה"

שימי אזולאי: הנה זה משיח בא

ברק גרוסברג ואריאל זילבר בדואט מקפיץ: היי צמאה

תגובות

  • דוד כהן , א' שבט התש"פ, 12:26

    בנוגע לנקודה שצריך "לגייר", בדורנו זה - המודעות והפירסום של זהות הרבי שליט"א מלך המשיח. יש שיחה נפלאה של הרבי שליט"א מלך המשיח מחול המועד תשמ"ח, שחלק ממנה הובא בתרגום באתר הגאולה, בכתבה: "תשובת הרבי ל"יחי המלך" ניסן תשמ"ח 1988", בקישור: http://hageula.com/vid/malkeinu/15288.htm
    ולהעיר, שהיות שנמצאים בימות המשיח, לכן בתקופתנו עפ"י הרמב"ם אסור לקבל גרים מאומות העולם, וכפי שהיה בימי שלמה, שהיה אסור לקבל גרים, ורוב הגרים שכן נתקבלו גרמו לצרות צרורות, כפי שכותב הרמב"ם שם.

    קטע מהשיחה:
    "לאמיתו של עניין, הוא "גר שנתגייר" לענין זה! זה לא שמחדשים עבורו דבר מבחוץ, ומביאים לו את זה לבפנים, כי אם מדובר על ביאת משיח שזה קשור עם הי"ג עיקרים, וקשור עם הברכה "את צמח דוד עבדך מהרה תצמיח", וקשור עם ברכת המזון וכו' וכו,' ועם ריבוי ענינים, ובטוח שהוא כבר עכשיו "גר" בעניין זה. אלא מה, מאיזה סיבה שתהיה, צריך לעזור לו ע"י ש"מגיירים" אותו, וצריך ל"הרעיש" אותו, או "בדרכי נועם ובדרכי שלום" אבל בתוקף המתאים עד שזה יפעל עליו, עד שיראו, שגם הוא אוחז בדעתו כך"!

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...