• ב"ה ימות המשיח!
  • י"ב ניסן התשפ"ד (20.04.2024) פרשת מצורע

קרית גת: בית חב"ד המרכזי מסכם מבצע פורים רחב היקף

בית חב"ד המרכזי בקרית גת מסכם בימים אלו את מבצע פורים עמוס בפעילות לכל סוגי האוכלסיה בסימן לקבלת פני משיח צדקנו. אלפים שמעו על מצוות חג הפורים בקרנבל, כינוסי ילדים בבית חב"ד, התוועדות עדלאידע המסורתית, משלוחי מנות לנפגעי טרור, פעילות עם חיילי צה"ל וכוחות הביטחון
קרית גת: בית חב"ד המרכזי מסכם מבצע פורים רחב היקף
כל הידיעות מאתר הגאולה אצלכם בואצאפ

בית חב"ד המרכזי קרית גת בראשות שליח הרבי שליט"א מלך המשיח הרב שלמה בוטבול ובניהולו של השליח הרב אהרון בוטבול מסכם בימים אלו את מבצע פורים עמוס בפעילות לכל סוגי האוכלסיה בסימן לקבלת פני משיח צדקנו. אלפים שמעו על מצוות חג הפורים בקרנבל, כינוסי ילדים בבית חב"ד, התוועדות עדלאידע המסורתית, משלוחי מנות לנפגעי טרור, פעילות עם חיילי צה"ל וכוחות הביטחון. 

אלפים שמעו על מצוות הפורים בקרנבל פורים בקרית גת

קידוש השם עצום בקרנבל פורים של קרית גת אשר השתתפו בו אלפי אנשים הוזמן הרב אהרון בוטבול שליח הרבי שליט"א מלך המשיח ומנכ"ל בית חב"ד המרכזי לומר דברי תורה וברכה בעניין מעלתו הנשגבה של חג הפורים ועורר על קיום מצוות הפורים ועל שנת הקהל וסיים בברכה מיוחדת את תושבי העיר. כמו כן הזמין את הקהל העצום להשתתף באוהל חב"ד שהוקם ע"י תלמידי הישיבה ובסיוע העיריה אשר תושבים רבים הניחו תפילין ושמעו מגילה מסביב לשעון.

אלפי חיילים וכוחות הביטחון בפעילות פורים עם בית חב"ד

פעילי בית חב"ד פעלו בבסיסי צה"ל: שקף, בוסתר, מג"ב, פלוגות, כלנית ובא"פ לכיש קשר ומתחם כיפת ברזל המגיע לכ3000 חיילים כ"י בפעילות נרחבת

משלוחי מנות מיוחדים לנפגעי טרור

צוות מיוחד של הבית חב"ד המרכזי עם שליח הרבי שליט"א מלך המשיח לעיר הרב שלמה בוטבול יו"ר בית חב"ד המרכזי חילק משלוחי מנות מיוחדים למשפחות נפגעי הטרור.

סיירת מגילה בקיוסקים

צוותות בליל פורים פעלו וקראו במגילה בכל הקיוסקים בעיר באירגון הרב מענדל עיזאגווי.

כינוסי שכונות ברחבי העיר

כינוסי שכונות התקיימו ביום פורים ע"י פעילי בית חב"ד תוך חלוקת משלוחי מנות, אמירת 12 הפסוקים ונתינת צדקה למתנות לאביונים בהשתתפות מאות ילדים.

כינוסי ילדים בבית חב"ד

בליל וביום פורים נערכו כינוסי ילדים בבית חב"ד תוך חידון משעשע אמירת 12 הפסוקים ומקרא מגילה.

סעודת פורים עדלאידע

ביום פורים התקיימה בבית חב"ד המרכזי, אהוד בן גרא 8 התוועדות וסעודת פורים המסרותית "עדלאידע" חסידית ומיוחדת עם השלוחים הרב שלמה בוטבול, הרב אהרון בוטבול, הרב מנדי בוטבול שהתוועדו על הנקודה שצריך לפעול ולהביא את הגאולה בפשטות, ולהמשיך בשיא השטורעם ולעשות עוד ועוד פעולות לקירוב ואיחוד התושבים בעיר.

הכנסת ספר תורה לבית הכנסת בשדה התעופה באתיופיה

כעת בשידור חוזר: סיום הרמב"ם המרכזי בבת ים

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...