• ב"ה ימות המשיח!
  • ג' ניסן התשפ"ג (25.03.2023) פרשת ויקרא

בצל המהומות: בפרו חגגו את נס חנוכה

עשרות יהודים, בהם מטיילים ובני הקהילה, חגגו את נס חנוכה בבית חב"ד לימה בפרו. בעקבות המהומות במדינה צצו מניעות לאירוע, אך בברכת הרבי מלך המשיח שליט"א - הכל הסתדר באופן ניסי
בצל המהומות: בפרו חגגו את נס חנוכה
עדכונים שוטפים בערוץ הגאולה בטלגרם

עשרות יהודים - בני הקהילה, תיירים ומטיילים ישראלים שחמקו מהמהומות בפרברי המדינה בטרקים השונים על ידי השגרירות הישראלית שחילצה אותם משם - חגגו נר שלישי של חנוכה בבית חב"ד לימה שבפרו בראשות הרבנית שרה בלומענפעלד.

לאחר עמל אינטנסיבי של שבועות הושגו האישורים הנדרשים להצבת המנורות הציבוריות במוקדים מרכזיים ברחבי העיר והאירוע המרכזי יצא לדרך.

אך ככל שהתקרב תאריך האירוע צצו מניעות ועיכובים בנוסף למצב המדיני והייתה דאגה רבה שהאירוע לא יוכל להתקיים. שעות לפני האירוע צוות בית חב"ד ישב לכתוב לרבי שליט"א מלך המשיח בבקשת ברכה להצלחת האירוע ומיד כשהתקבלה התשובה באמצעות האגרות קודש, הבעיות החלו להיפטר עד שהכל הסתדר באופן ניסי.

עשרות ילדים מבני הקהילה השתתפו בפעילות חינוכית מהנה בבית חב"ד ולאחריה יצאו כולם לרחובה של עיר לפרסם את הנס, בצומת המרכזית של רחוב סלברי שבה מוצבת המנורה הגדולה מזה עשרות שנים.

בהדלקה של נר שלישי כובד שגריר ישראל בפרו מר ערן יובן, ולאחריה יצאו כולם בשירה וריקודים.

כמו כן את האירוע כיבדו בנוכחותם ראש הקהילות היהודיות בפרו מר חיים אטון, ראש העיר הנכנסת הגב' ננסי ביסורגה, משפחת וצוות השגרירות ועוד אישים נכבדים.

בסיום האירוע נערכו הגרלות על פרסים יקרי ערך ברוח החג.

לאחר מכן התיישבו כולם להתוועדות חסידית שרבים שיתפו את הנוכחים על נס חנוכה ועל הנס הפרטי של כל אחד שהוביל אותו למקום הזה יחד עם התקווה שיביא את כולנו לנס הכללי של הגאולה האמיתית והשלימה.

היום הראשון של שיירת הטנקים חנוכה תשפ"ג

קמפיין פרסום משיח: למעלה מ40 אלף ש''ח כבר נתרמו

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...