• ב"ה ימות המשיח!
  • י"ט אייר התשפ"ד (27.05.2024) פרשת בהר

ממש: לקראת ג' תמוז קמפיין מוניות הגאולה השנתי כובשים את הארץ

לקראת ג' תמוז מתאחדים בהפצת בשורת הגאולה! בימים אלה החל הקמפיין הענק של מוניות הגאולה שע"י 'ממש' – מרכז ההפצה בארץ-הקודש, במהלכו יסתובבו אי"ה עשרות מוניות שירות גדולות ברחבי הארץ כשהן נושאות בגאון את בשורת הגאולה של הרבי מלך המשיח שליט"א ואת קריאתו לעשות ככל שביכולתינו כדי לפעול את ההתגלות. --
ממש: לקראת ג' תמוז קמפיין מוניות הגאולה השנתי כובשים את הארץ
כל הידיעות מאתר הגאולה אצלכם בואצאפ

לקראת ג' תמוז מתאחדים בהפצת בשורת הגאולה! בימים אלה החל הקמפיין הענק של מוניות הגאולה שע"י 'ממש' – מרכז ההפצה בארץ-הקודש, במהלכו יסתובבו אי"ה עשרות מוניות שירות גדולות ברחבי הארץ כשהן נושאות בגאון את בשורת הגאולה של הרבי מלך המשיח שליט"א ואת קריאתו לעשות ככל שביכולתינו כדי לפעול את ההתגלות.

 

מוניות השירות המוכרות מוזמנות מראש בקווים המרכזיים שעוברים בצירים ובכבישים הסואנים בארץ הקודש, ובמיוחד במשמרות של שיא התנועה על-מנת למקסם את הפרסום בתנועה. 'ממש' פועלת בכל השנה בהפצת בשורת הגאולה על-ידי הפקה, הוצאה לאור, הכנה, הדפסה והפצה של חומרי הסברה, עלונים, חוברות וספרים בענייני גאולה ומשיח.

 

עלותו של הקמפיין מתקרבת ל200,000 ₪, ו'ממש' יוצאים בקריאה אל כל אחד שקריאתו וציוויו של הרבי מלך המשיח שליט"א לפרסם לכל אנשי הדור, ולהכין את אנשי מקומו לקבלת פני משיח, חשובה וקרובה אל ליבו שיטה שכם למאמץ הכביר ויהיה שותף אמיתי בקמפיין החשוב.

 

נטו מעשה בפועל. שותפות בפרויקט 770 ₪ בלבד; הקדשת מונית לשבוע 2800 ₪ לחודש ; כל תרומה תתקבל בברכה.

הקמפיין מוקדש לז"נ השליח הרה"ח זמרוני זליג ב"ר חיים ציק ע"ה.

 

ניתן לפנות למשרדי 'ממש' בטלפון 077.5123.770. או לשלוח הודעת סמס/וואצאפ אל: 054.2248.770 או בקישור לחץ כאן 
WhatsApp Image 2021-06-10 at 13.28.14

 

--

התחבורה הציבורית להתוועדות כ"ח סיון '80 שנה'

פעילות משיח בקבר שמעון הצדיק

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...