האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

בשמחה והתרגשות: מהדורה חדשה ומפוארת של "נביא מקרבך"

פעילות משיח

מערכת האתר 183 צפיות 0

בשמחה והתרגשות: מהדורה חדשה ומפוארת של "נביא מקרבך"

לפני כחמש עשרה שנה יצא-לאור הספר 'נביא מקרבך' שזכה לפופולאריות אדירה בקרב אנ"ש, מקורבי חב"ד והשלוחים. הספר יצא לאור ב7 מהדורות (!) ועשרים הדפסות ושווק בלמעלה מ50,000 עותקים. הספר נכתב ע"י החסיד ר' ירמיהו ברנובר ומהדורתו העברית נערכה ע"י הרב אסף פרומר.

הספר התקבל בהתלהבות רבה גם בקרב הקהל הכללי וזכה לתשבחות רבות בתקשורת הכללית, שציינה את בהירותו הרבה והסברת נושא בשורת הגאולה של הרבי מלך המשיח שליט"א בשפה מובנת לכלל הציבור. הספר זכה למקום של כבוד בחברות הפצת הספרים ונמכר בכל מרכזי הקניות והחנויות בארץ-ישראל וכן שלוחים רבים בכל רחבי העולם הפיצו את הספר לידידים ומקורבים.

הספר הינו למעשה מעין הביוגרפיה של הרבי מלך המשיח שליט"א, ומביא את השתלשלות תנועת החסידות, תולדותיו של הרבי, הצצה אל הנעשה ב770, מבצעי הקודש ועוד, וכמובן הסבר מקיף על נבואת הגאולה ואמונת החסידים כי הרבי הוא מלך המשיח.

בימים אלה לקראת ה' טבת ומלאות שבעים שנה לנשיאות כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א, הפיקו ב'ממש' מהדורת זהב מיוחדת ומשובחת ביותר. בכריכה מפוארת הודפסה המהדורה החדשה המיועדת להפצה מירבית ותימכר אי"ה כבר במבצעי ה' טבת בירידים ובאתרים השונים בכל רחבי הארץ והעולם.

ניתן להשיג את הספר ביריד המרכזי של 'ממש' ברח' מתתיהו 16 בבני-ברק, בימים מוצ"ש, ראשון ושני, ד'-ו' טבת. לפרטים נוספים והזמנות: 077.5123.770 להזמנות לכץ כאן 
WhatsApp Image 2020-12-03 at 07.26.39

donate

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...