• ב"ה ימות המשיח!
  • י"ג סיון התשפ"ד (19.06.2024) פרשת בהעלותך

הדפסה מחודשת לספר הפופולארי "דבר מלכות תוכן וסיכום"

בימים אלה הודפס מחדש הספר "דבר מלכות תוכן וסיכום", הכולל סיכום מרתק ומקיף של שיחות ה"דבר מלכות" השבועי מהשנים תנש"א-נ"ב, המנגיש בלשון בהירה ונהירה את כל תוכן השיחה, מחולקת לקטעים עם כותרות והוספות שונות. בנוסף לכל שיחה יש סיכום מתומצת והוראות למעשה בפועל.
הדפסה מחודשת לספר הפופולארי "דבר מלכות תוכן וסיכום"
עדכונים שוטפים בערוץ הגאולה בטלגרם

בימים אלה הודפס מחדש הספר "דבר מלכות תוכן וסיכום", הכולל סיכום מרתק ומקיף של שיחות ה"דבר מלכות" השבועי מהשנים תנש"א-נ"ב, המנגיש בלשון בהירה ונהירה את כל תוכן השיחה, מחולקת לקטעים עם כותרות והוספות שונות. בנוסף לכל שיחה יש סיכום מתומצת והוראות למעשה בפועל. 

הספר החשוב אשר התקבל בהתלהבות רבה בקרב אנ"ש והתמימים, נשי חב"ד ובעיקר השלוחים ובתי חב"ד ברחבי תבל, אשר משתמשים בספר בקביעות ללימוד שבועי של שיחות ה'דבר מלכות'.

אחת המעלות המרכזיות בעריכה היא השמירה המדוקדקת על מהלך השיחה המקורית והיצמדות מוחלטת לכל הנושאים אליהם מתייחס הרבי מלך המשיח שליט"א בשיחת הקודש. בנוסף החלוקה של השיחה לקטעים עם כותרות שונות מקלה על הלומד הרוצה להקיף את כל השיחה באופן מובן ופשטני אך בלי לוותר על אף חלק מהשיחה.

ספר זה נכתב על-ידי הגה"ח הרב מנחם כהן שליט"א, רב קהילת חב"ד בבאר-שבע אשר ידיו רב לו בהנגשת תורתו של משיח בחיות מיוחדת ובשפה ברורה לכל. בסיום כל שיחה מובא גם תמצות מיוחד בסיכום קצר וממצה עם הדגשת ההוראות למעשה בפועל.

לפרטים נוספים והזמנות ניתן לפנות למשרדי 'ממש': 077.5123.770
 
 
 
 


מבצע דבר מלכות - "כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי"

בראש חודש תמוז: עצרת גאולה ומשיח

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...