האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

ממש: המהפכה החינוכית גאולתית על טהרת הקודש בעיצומה

פעילות משיח

מערכת האתר 661 צפיות 0

ממש: המהפכה החינוכית גאולתית על טהרת הקודש בעיצומה

בימים אלה מתקיימת תערוכת החינוך של 'ממש לגני', המתמקדת באלו אשר עוסקים בשליחות בשדה החינוך אשר גם שם ישנה את השליחות היחידה שנותרה קבלת פני משיח צדקנו. מאות מוצרים ועזרים חינוכיים למלמדים שאכפת להם מחינוך ילדיהם כדברי הרבי שליט"א מלך המשיח • כל הפרטים

בימים אלה מתקיימת תערוכת החינוך של 'ממש לגני', המתמקדת באלו אשר עוסקים בשליחות בשדה החינוך אשר גם שם ישנה את השליחות היחידה שנותרה קבלת פני משיח צדקנו. מאות מוצרים ועזרים חינוכיים למלמדים, גננות והורים שאכפת להם מחינוך ילדיהם אשר כדברי הרשי שליט"א מלך המשיח צריך להיות שכאשר מסתכלים על ילד יהודי יראו משיח!

החל מיצירות, פאזלים, פלקטים וסטים לקיר נושא ועד לספרי פעוטות וילדים מגיעים רבים רבים אשר אפכת להם מהענין השליחות היחידה ומסתובבים נרגשים בין השולחנות הרבים עליהם נמצאים מוצרי 'ממש לגני'.

גולת הכותרת הן הערכות לגנים הכוללות כתרים וסמלים לכל מועדי השנה, כאשר דגש מיוחד מושם על החגים החסידיים ולהם נוספת גם תיקיה מהודרת וחדשה עם ציורים מלאים חן, כאשר הכל הכל חדור במשיח והכרזת הקודש 'יחי אדוננו'. התערוכה פועלת עד ליום חמישי ב9 בערב, ולאחר מכן יוכלו להגיע לאולם 'ממש' בתיאום מראש בטלפון: 077.5123.770 או באתר www.mamesh.org

DSCN5856 (Large)DSCN5852 (Large)DSCN5871 (Large)DSCN5870 (Large)DSCN5868 (Large)DSCN5859 (Large)DSCN5861 (Large)DSCN5851 (Large)

donate

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...