• ב"ה ימות המשיח!
  • כ"ב אייר התשפ"ד (30.05.2024) פרשת בחוקותי

קמפיין משיח עם מוניות הגאולה

במשרדי מרכז ההפצה בארץ-הקודש 'ממש' נענו לקריאתו של הרבי שליט"א מלך המשיח ('עשו כל אשר ביכלתכם') והחליטו לצאת בקמפיין מקורי וחדשני, שעוד לא נראה כמוהו מעולם בתחום הפצת בשורת הגאולה והגואל בארץ הקודש. לא עוד שלט-חוצות הנטוע במקומו, אלא פרסום העוקב אחרי קהל היעד בצירים המרכזיים, בכל יום ובכל רגע, 24 שעות ביממה, 6 ימים בשבוע. כזה הוא הרעיון של "מוניות הגאולה" שעלו השבוע לכבישי הארץ.
קמפיין משיח עם מוניות הגאולה קמפיין משיח עם מוניות הגאולה קמפיין משיח עם מוניות הגאולה
הישארו מעודכנים בסטטוסים של אתר הגאולה

חצי יובל שנים חלפו מאז שיחתו המרטיטה של הרבי מלך המשיח שליט"א מכ"ח ניסן תנש"א, בה זעק ותבע מכל חסיד וחסיד "עשו כל אשר ביכולתכם להביא בפועל את משיח צדקנו". השיחה ממנה החלה סערת קבלת-מלכותו של הרבי שליט"א ובעקבותיה נפתחו יוזמות החסידים לפרסום בשורת הגאולה והגואל.

ציון תאריך זה לא יכול לחלוף על פנינו סתם כך. במשרדי מרכז ההפצה בארץ-הקודש 'ממש' נענו לקריאתו של הרבי שליט"א והחליטו לצאת בקמפיין מקורי וחדשני, שעוד לא נראה כמוהו מעולם בתחום הפצת בשורת הגאולה והגואל בארץ הקודש.

לא עוד שלט-חוצות הנטוע במקומו, אלא פרסום העוקב אחרי קהל היעד בצירים המרכזיים, בכל יום ובכל רגע, 24 שעות ביממה, 6 ימים בשבוע. כזה הוא הרעיון של "מוניות הגאולה" שעלו השבוע לכבישי הארץ.

קצת אחרי קווי האוטובוסים והרבה לפני הרכבות, מוניות השירות הפכו לאמצעי התחבורה הציבורית השני בגודלו בישראל. מוניות השירות מסיעות מידי יום למעלה מ-450,000 איש, שבוודאי נחשפים למסרים הפרסומיים המופיעים עליהם, זאת מלבד מיליוני זוגות העיניים הנתקלות בשלט הססגוני החולף על פניהם בכביש וברחוב.

לפרסום ב"מוניות הגאולה" יתרונות רבים. זו המדיה היחידה הפעילה בתנועה במשך כל שעות היממה והשבוע, בקצב חשיפה גבוה במיוחד. זו מדיה המאפשרת פילוח אזורים מדויק ונחשפת לציבור בצירים מרכזיים וקבועים. זהו שלט הפרוס על שטח גדול, בגובה העיניים, מושך תשומת לב רבה ומהווה אטרקציה חיה בכבישים ובמרכזי הערים.

אין ספק כי זוהי אחת הדרכים היעילות והמוצלחות ביותר לקיים בהידור רב את הוראת הרבי שליט"א בש"פ שופטים תנש"א "לפרסם לכל אנשי הדור" אודות הנביא ונבואותו העיקרית: הנה זה משיח בא, וכן הוראתו הקדושה מש"פ חיי שרה תשנ"ב "להכין את העולם כולו לקבלת פני משיח צדקנו". 

***

הפרסומת שנבחרה להתנוסס לתפארה במסגרת קמפיין "מוניות הגאולה", כבר קנתה לה מוניטין רב בעולם הפרסום של בשורת הגאולה. הפרסומת הכובשת בה מופיעה תמונתו הידועה של הרבי שליט"א כשידו הקדושה מונפת לשלום, לצד הסלוגן הקצר והקולע "משיח - עוד מעשה קטן והוא כאן..." היא זו המעטרת את דפנותיהם של מאות ממוניות השירות, ובאמצעותה ייחשפו אזרחי ישראל בהמוניהם לזהות הגואל ולבשורתו הנבואית. 

על כל אחד משלטי הפרסום, מתנוססת בגאון הכרזת הקודש המצהירה ומבטאת את קבלת מלכותו של הרבי שליט"א כמלך המשיח על ידי עם ישראל. ההכרזה אותה מעודד הרבי שליט"א בכל הזדמנות בה יוצא לקהל החסידים: יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד.

***

ההתלבטות היתה רבה, היות ומדובר בפרויקט של למעלה מ160,000 ₪, אך כשכתבו המארגנים לכ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א אודות הרעיון, התקבלה התשובה ע"י "אגרות הקודש" ובה כתב הרבי כי הוא שולח את השתתפותו וכל הנוטל פרוטה מאיוב וכו', ובאורח נס התקבלה ב'ממש' תרומה נכבדת שסייעה להביא את התשלום הראשון עבור הקמפיין הגדול.

כשראו בהנהלת 'ממש' את המופת הגלוי והמוחשי, סרו כל הספיקות, ולמחרת בבוקר נערכה פגישה בבנק, שם חתמו על מסמכי ההלוואה ומיד יצאו לעבר חברת הפרסום השוכנת באחד ממגדלי תל-אביב לחתום על העיסקה. כבר במהלך השבוע האחרון בו חלו ימי פגרה בארץ, הודבקו המוניות הראשונות כאשר במהלך השבוע הקרוב עומדים לעלות על הכביש כל שאר המוניות כאשר הן מצופות במסר הגאולה.

הקמפיין עצמו מיועד הן לדיווח והתעוררות, אודות הגאולה האמיתית והשלמה אשר כנבואתו של כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א "הנה זה – משיח – בא"!, והן להנעה לפעולה ואפילו קטנה אשר תכריע את העולם כולו ותפעל תשועה והצלה. בנוסף ניתן באמצעות התקשרות למוקד הטלפוני או לאתר, לקבל ברכה מהרבי ע"י אגרות הקודש וכמובן להוסיף בלימוד ושיעורי גאולה אשר הם הדרך הישרה לפעול את ההתגלות וביאת המשיח.

אנ"ש והתמימים המאמינים והמקושרים לכ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א, נקראים אל הדגל להטות שכם וליטול חלק, לסייע ולתרום ביד נדיבה לכיסוי הוצאות הסכומים האדירים הנדרשים לקמפיין זה - הממלא ומבצע בפועל ממש את התפקיד המוטל על כולנו להפצת אור הבשורה, באמצעי הפרסום המגיע לחשיפה המקסימלית והגדולה ביותר בארץ הקודש, לתרומות ופרטים נוספים: 054.2248.770. 

הרב מיכאל מישולובין בשיכון חב"ד לוד

ניסים גדולים בתהלוכת ל"ג בעומר בבית חב"ד במנילה, פיליפינים

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...