• ב"ה ימות המשיח!
  • ט' תמוז התשפ"ד (15.07.2024) פרשת בלק

פרשנות / ההשלכות של מות מנהיג איראן

חמש נקודות מפרשיית מותו הפתאומי של צורר ישראל ושונא ישראל האיראני. להודות על הניסים ולראות כיצד כל זה לטובתם של עם ישראל
ההשלכות של מות מנהיג איראן
עדכונים שוטפים בערוץ הגאולה בטלגרם

ברוך ה' שמחים על הבשורה הטובה - נשיא איראן ביחד עם שר החוץ ועוד שונאי ישראל - כולם מתווכים בהתרסקות המסוק שלהם!

באיראן הודיעו שחלק מהגופות גם נשרפו ולא ניתן לזהותן!

זהו סופם של שונאי ישראל! גם נהרגו וגם נשרפו - ימח שמם וזכרם!

יש הרבה נקודות שמיימיות - שמראות על השגחה עליונה בסיפור מותו של נשיא איראן ובכיריו:

1. 3 מסוקים טסו ביחד, 2 מתוכם נחלצו ללא פגע, דווקא מסוקו של הנשיא ובכיריו התרסק!

2. בנוסף להתרסקות פרצה שריפה - חלק מהגופות של שונאי ישראל נשרפו עד כדי חוסר יכולת לזהותן (נזכיר גם מחבלי הנוחב'ה ימח שמם שרפו בכוונה גופות של יהודים קדושים) - "אל נקמות ה' - אל נקמות הופיע"!

3. גם אם היה סיכוי לחלץ מישהו במצב רפואי קשה - הסכוי הזה נמוג בשל תנאי מזג האוויר קשים מאוד, קור וגשם קיצוני שהפך לשלג, ולא איפשר שום חילוץ ופינוי רפואי. הגשמים החזקים (מדווחים אפילו על "שבר ענן") - היו דווקא מעל אזור ההתרסקות! 

חזקה היכתה דווקא באותו מקום, והיא גם הלכה והתחזקה דווקא באותן שעות של נסיונות החילוץ הכושלים, ולא איפשרה לאתר את המסוק, ולהגיע לנוסעיו. רק לאחר 11 שעות הגיעו הצוותים לאזור, ואז כבר לא היה את מי להציל...

4. שורת הבכירים שנהרגו חזרו מפגישה חשובה מאוד - עם נשיא אזרבייג'אן - ידידה של ישראל. סביר להניח שאיראן הפעילה לפגישה הזו לחצים ואיומים שונים - לא בכל יום מגיע נשיאה ליחסים עם ישראל, ופעולות שונות מהוחסות לישראל, יוצאות מאזרבייג'אן. 

מותו של נשיא איראן ושר החוץ שלו, ביחד עם מושל המחוז הגדול הסמוך לאזרבייג'אן, וביחד עם אימאם בכיר מאוד - זה מכה מאוד לאיראן ולמאמציה בתחום הזה, חשוב מאוד לישראל.

5. כל זה קורה בטחונית קשה מאוד לישראל - בשל הפעולות של איראן - המלחמה בדרום, הכמעט מלחמה בצפון, החזיתות מול עיראק ותימן, המתקפה האיראנית על ישראל (שנכשלה) - כאשר איראן מנסה לגרור את ישראל למלחמת התשה ממושכת, ולא עלייתם במלחמה. גדולה - כל זה יכול להשתנות. 

אמנם, מלחמה בדרום נמשכת, אבל ברור שכעת תשומת הלב האיראנית תהיה מופנית פנימה, אל תוך איראן - לבסס את השלטון, לדאוג לבחירות כדי מהירות לנשיאאני חדש, וכדי לשמור על היציבות מפני מהפכה - וכל זה הוא נס גלוי לישראל הרגישה הזו!

50 יום הם יצטרכו לבחור נשיא חדש, הם לא יהיו מעונינים בהידרות למלחמה אזורית הזורד הזו.

המספר 50 מזכיר לנו את העץ 50 אמה שעליו נתלה המן הרשע בפרס הקדומה, וזכור על המן נאמר: "אם מזרע היהודים מרדכי, אשר החילות לנפול לפניו - לא תוכל לו - כי נפול תיפול לפניו" - זאת אומרת שהנפילה הראשונה מביאה אחריה עוד ועוד נפילות. , עד למפלה הסופית של איראן בקרוב ממש בעזרת ה' יתברך.

"הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו"!

דיווח באיראן: אושרה רשמית מותו של מחזיק השלטון

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...