• ב"ה ימות המשיח!
  • י"ט אדר א' התשפ"ד (28.02.2024) פרשת כי תישא

בשבוע הבא: ההתוועדות המרכזית לכבוד ר"ח כסלו

ביום שלישי הבא תיערך אי”ה התוועדות הגדולה לרגל יום הבהיר ראש-חודש כסלו. בהתוועדות יינתן דגש מיוחד על שמחה וביטחון כפי הוראות הקודש של הרבי שליט''א מלך המשיח, התחזקות בנבואת הגאולה והגברת מבצעי הקודש לזכות כוחות הביטחון והחזרת החטופים
בשבוע הבא: ההתוועדות המרכזית לכבוד ר"ח כסלו
הישארו מעודכנים בסטטוסים של אתר הגאולה

ביום שלישי הבא תיערך אי”ה התוועדות הגדולה לרגל יום הבהיר ראש-חודש כסלו ביום שלישי א' כסלו ה’תשפ”ד (14/11/23). בהתוועדות יינתן דגש מיוחד על שמחה וביטחון כפי הוראות הקודש של כ"ק אדמו"ר שליט''א מלך המשיח, התחזקות בנבואת הגאולה והגברת מבצעי הקודש לזכות כוחות הביטחון והחזרת החטופים.

ההתוועדות מאורגנת מידי שנה ע”י מרכז ההפצה 'ממש' בארץ-הקודש, מסביב לשולחנות ערוכים ובהשתתפות רבנים, משפיעים, שלוחים וציבור רב ונכבד של אנ”ש והתמימים. האירוע מיועד לגברים בלבד והכניסה חופשית באולם ‘ממש’ רח’ מתתיהו 16 בני ברק.

ההתוועדות תחל בשעה שמונה בערב בתפילת ערבית חגיגית ולאחריה ריקודי שמחה בליווי כלי זמר, ומיד לאחר מכן התיישבו להתוועדות רעים ‘שבת אחים גם יחד’ עם פארבייסען בשפע ומשקה המשמח עד לאור הבוקר. עם הקהל יתוועד הרה”ח הרב שמעון ויצהנדלר ראש-ישיבת תות"ל ראשל"צ ועורך פרסומי 'ממש' ומשפיעים נוספים. באירוע יצויין גם השקת סט הספרים החדש 'הדרך הישרה' להגברת הלימוד בענייני גאולה ומשיח.

המעוניינים לקבל הודעות על פעילות ופרסומי ‘ממש’, מוזמנים לצרף את המספר 054.2248.770 של ‘ממש’ אל אנשי הקשר ולשלוח את שמם ואי”ה יקבלו הודעת וואצאפ על הפעילות הברוכה.

147

במוצאי שבת: אירוע כ' חשון בראשון לציון

מכתב השלוחים: לא להתערב בפוליטיקה!

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...