האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

749. לרכוש עכשיו.

חדשות חב"ד

אתר הגאולה 257 צפיות 0

749. לרכוש עכשיו. אגוד תלמידי התמימים

749. בניין הפנימיה שמתחתיו "מקוה ישראל" עומד למכירה. "אגוד תלמידי הקבוצה" שדואג בשנים האחרונות לאוכל ומקומות לינה מוסדרים לבחורי הקבוצה החליט גם הפעם "להרים את הכפפה", ולהשאיר את 749 לתמימים, שילם מיקדמה של רבע מיליון דולר, והתחייב לקנות את הבניין ולשפצו. זה הזמן לעזור לתמימים לרכוש את הבניין.

צ'רידי: http://charidy.com/749/1929-507-5780

c1

"אגוד תלמידי הקבוצה" - חסידים בשכונת הרבי שליט"א מלך המשיח (קראונהייטס), הפועלים לטובת רווחת תלמידי ה"קבוצה", שיוכלו ללמוד "שנה תמימה" אצל הרבי שליט"א מלך המשיח ללא עול כספי של לצאת לעבוד בשביל ביגוד ואוכל (כפשוטו), ועוד והוא עיקר: מקום לינה הוגן.

מאז הקורונה, הצורך בעזרה לתלמידי ה"קבוצה" הולך וגובר עקב הנהגות שונות ומשונות מצד גורמים מרכזיים בהנהלה הגשמית של הישיבה המרכזית. ועוד והוא העיקר, שלאחרונה הוציאה הנהלת הישיבה את בניין 749 למכירה, בלי לדאוג למקום חלופי לתמימים הרבים השוכנים בו.

"אגוד תלמידי הקבוצה" שדואג בשנים האחרונות לאוכל, ביגוד ומקומות לינה מוסדרים לבחורי הקבוצה החליט גם הפעם "להרים את הכפפה", ולהשאיר את 749 לתמימים.

לאחר מאבק משפטי על הזכות לקנות את הבניין - שבו זכה האיגוד, שולמה מיקדמה של רבע מיליון דולר על החשבון, ובהסכם, איגוד תלמידי הקבוצה לקח על עצמו גם את תשלום החובות שרבצו על הבניין בגלל דוחות ה"מכבי אש" וכיו"ב, התחייב לקנות את הבניין ולשפצו.

זה הזמן לדאוג למקום מסודר לתלמידי הקבוצה. זה הזמן לעזור ל"אגוד תלמידי התמימים" להשלים את התחייבותם לרכוש ולשפץ את 749.

 

 

donate

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...