הוצאה לאור

הוצאה לאור / מערכת האתר - כ"ב שבט התשפ"א, 19:15

והוא יגאלנו

בהתוועדות המרכזית ב-770 ביו"ד שבט חולקה תשורה מיוחדת לקהל: קובץ 'והוא יגאלנו' ובו מענות ועידודים שניתנו מהרבי שליט"א מלך המשיח מלאחר שיחת כ"ח ניסן תנש"א – אז החלה תקופה חדשה בכל הפעולות להבאת המשיח, בקובץ מסמכים ותכנים הרואים אור לראשונה. לקבלת vaad770@gmail.com

הוצאה לאור / שיחת הגאולה - ט"ו שבט התשפ"א, 23:49

בוגר הקיבוץ שמסביר את ה'תניא'

בחור צעיר מקיבוץ גבע בעמק יזרעאל, שתורה ומצוות לא היו חלק מסדר היום שלו, עד ליום בו ספר קטן התגלגל לידו גרם לו להבין שהתורה היא נצחית ופתח בפניו צוהר לעולם נפלא. לאחר שנים של "לא ימושו מפיך", הרב מיכאל דורון מציג מפה אינטראקטיבית שיתופית להתמצאות להתמצאות בספר היסוד החשוב כל כך.

הוצאה לאור / מערכת האתר - ב' שבט התשפ"א, 13:31

חשיפה: מה עומד מאחורי קמפיין 'משיח בעיתונים'?

הרשתות החברתיות נשטפו בימים האחרונים בגל פרסום הנושא את הכותרת 'משיח בעיתונים'. על המודעות צוין: עשרה בשבט, שבעים שנה, מיליון יהודים. בקרב הציבור ניצתה סקרנות גוברת סביב השאלה למה רומז הקמפיין. כעת נחשפת התשובה: מבצע פרסום שלא היה כדוגמתו, לרגל היום הגדול והקדוש.

הוצאה לאור / אתר הגאולה - כ"ד כסלו התשפ"א, 20:12

לקוטי שיחות חנוכה (וי"ט כסלו)

מערכת "לקוטי שיחות מועדים" שמחה להציג בפני קהל התמימים ואנ"ש, קובץ מיוחד הכולל בתוכו את כל שיחות כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח על ימי החנוכה הבעל"ט.

הוצאה לאור / אתר הגאולה - י"ז כסלו התשפ"א, 10:29

סט פניני התניא: באחריותך

י"ט כסלו. סט פניני התניא. באחריותך. מבצע הפצה רחב של סט פניני התניא מאת הרב לוי יצחק גינזבורג, כל אחד לוקח אחריות ומפיץ

הוצאה לאור / אתר הגאולה - י' כסלו התשפ"א, 09:48

שבוע המאמרים החב"די

סט ספרי המאמרים "הירוקים" בהנחה ענקית, חד פעמית. רק 770 ש"ח לתקופת המבצע. (ב-ה' טבת לפני שנתיים, עלה 900 ש"ח, ואזל). אפשר בתשלומים. המחיר כולל הובלה עד הבית. אוצר

הוצאה לאור / אתר הגאולה - כ"ד חשון התשפ"א, 05:27

הרבי שליט"א מלך המשיח: 770 = בית משיח

הרבי שליט"א מלך המשיח: 770=בית משיח. בין ההגהות הרבות, נמצא הגילוי המרעיש ביותר, אשר הערה 92: "ולהעיר, ש"בית משיח" בגימטריא "פרצת" (770). ודו"ק" - ניתוספה כולה בכתי"ק של הרבי שליט"א מלך המשיח

הוצאה לאור / אתר הגאולה - כ"ט אב התש"פ, 15:43

יש נביא בישראל

מערכת חיילי בית דוד הפיקה לקראת פ' שופטים קובץ המתאר את מה שהתחולל אחרי ההכרזה שחזרה הנבואה לישראל, פ' שופטים תנש"א

הוצאה לאור / מערכת האתר - כ"ט תמוז התש"פ, 12:47

התערוכה המסורתית לחינוך על טהרת הקודש

מחר אי"ה תיפתח תערוכה מיוחדת לגננות ומלמדים, מורים ומורות, להורים ולכל מי שמתעסק ואכפת לו החינוך על טהרת הקודש ובפרט החדרת נושא הגאולה האמיתית והשלמה לילדי ישראל בכלל וילדינו בפרט. התערוכה מתקיימת מידי שנה ומופקת על-ידי הזרוע החינוכית של 'ממש – מרכז ההפצה בארץ-הקודש' בהתייעצות עם מורים וגננות חב"דיים מכל רחבי הארץ.

הוצאה לאור / אתר הגאולה - ג' תמוז התש"פ, 18:35

חי וקיים. קצר וברור. הרב ישראל הלפרין

דף פשוט וקצר, עם מסר פשוט וקצר, מוגה ע"י הרבי שליט"א מלך המשיח, תמצית ה"דבר מלכות", שהרבי שליט"א מלך המשיח חי וקיים בלי שינוי דגניזה. נלקט ע"י הרב ישראל הלפרין, להפצה.

הוצאה לאור / מערכת האתר - א' תמוז התש"פ, 12:49

סדרת דברי משיח מתעתדת לכלול את כל השיחות

סדרת דברי משיח מתעתדת לכלול את כל השיחות והמאמרים הבלתי מוגהים שנאמרו על ידי הרבי מלך המשיח שליט"א במהלך השנים. הסדרה נערכת ויוצאת על ידי המכון להפצת תורתו של משיח ונקראת בשם זה על יסוד הראשי תיבות שנתן הרבי לשנת תשד"מ[1]. ספרי הסדרה מודפסים בסדר כרונולוגי הפוך, כאשר הכרכים הראשונים שהודפסו הינם משנת תשנ"ב וממשיכים לתנש"א ומצפים להגיע לשנת תש"י.

הוצאה לאור / אתר הגאולה - ד' סיון התש"פ, 14:20

תרגול תניא - ממש להתאמן

תרגול תניא - מעין סיכום מעשי פרקטי בטבלה, "טפארו דא פלאחו" מהתובנות בלימוד ג"ן פרקי ספר של בינונים, עובר ל"חינוך קטן" שמדבר על להתרגל לחשוב באופן ש"לא יסור ממנו" גם במצב של ירידה בנושא העיקרי: אהבת ה' ויראת ה', שכוללים הכל -אחת דיבר אלוקים שתים זו שמעתי