האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

ירדן כובשת שטחי C ביו"ש

שלימות הארץ

מערכת האתר 110 צפיות 0

ירדן כובשת שטחי C ביו"ש

ממשלת ישראל מתעלמת מטרור אבנים יום יומי, בקת"בים, צבע, טרור חקלאי, בנייה ערבית בלתי חוקית, וגם מכיבוש שטחי מדינה. לעומת זאת, כאשר רואים הריסת מאחזים כמעט יום יומית, ומלחמת חורמה בנערי הגבעות מתקבל הרושם שמדיניות הביטחון ביו"ש מסייעת לטרור הערבי להשיג את כל מטרותיו.

יהודה שהרבני ראש אגף שטח בתנועת רגבים: עשרות אלפי עצים ניטעו ע"י הפלסטינים בשטחי C, (שליטה ישראלית) והממשלה לא עושה דבר, לעומת זאת, כל מאחז יהודי שעולה על השטח מיד מסולק בכח רב.

הממשלה מעודדת השתלטות פלסטינית על שטח C - בריבונות ישראל לפי כל ההסכמים. למרות שפעולות ההשתלטות, הן מצד ממשלת ירדן, והן פעולות הבניה בשטח C במימון האיחוד האירופי, הן בלתי פעולות בלתי חוקיות לפי כל ההסכמים, ממשלת ישראל מתעלמת מכל זה, אולי בכוונת זדון כדי למסור את השטח לפלסטינים, 

ממשלת ישראל מתעלמת מטרור אבנים יום יומי, בקת"בים, צבע, טרור חקלאי ערבי, בנייה ערבית בלתי חוקית, וכעת הממשלה מתעלמת גם מכיבוש שטחי מדינה.

וזה לעומת זה, כאשר רואים את ריצת האמוק של כוחות הביטחון להריסת מאחזים, למלחמת חורמה בנערי הגבעות ותושבי יצהר שהגיעה לאחרונה להרג אהוביה סנדק, לעומת ההתעלמות המוחלטת מכל הטרור היום יומי נגד יהודים בכל יו"ש, המסקנה לגבי מדיניות ה"ביטחון" ביו"ש, היא שממשלת ישראל מסייעת לטרור הערבי להשיג את כל מטרותיו.

ממשלה תומכת טרור?

donate

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...