האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

עד מתי?! • טרור בשומרון : הרב רזיאל שבח הי"ד נרצח בפיגוע

ביטחון עם ישראל

שניאור גרינפלד 647 צפיות 0

עד מתי?! • טרור בשומרון : הרב רזיאל שבח הי"ד נרצח בפיגוע

הערב (שלישי) הקדוש הרב רזיאל שבח, אב לחמישה, נרצח בפיגוע ירי בשומרון. כוחות צבא מנהלים מרדף אחר המחבלים שביצעו את הירי - ונמלטו; צירים נסגרו • הרצח אירע יממה אחרי שהבאנו כאן ב"אתר הגאולה" את הטור הזועק של ר' צבי סוכות שהזהיר מפני מחבל חמוש שמסתובב חופשי • הכתבה המלאה

מדיווחים שעולים מתברר כי באזור השעה 20:00 בכביש שבין צומת ג'ית לחוות גלעד התרחש פיגוע ירי ע"י מחבלים ערבים מרכב חולף שעל פי הדיווחים ירו 22 כדורים בקוטר 5.56 מ"מ, על רכבו של הרב רזיאל שבח מרבני ישיבת רועה ישראל שביצהר שהספיק להזעיק את כוחות ההצלה. 

עם קבלת הפנייה, כוחות גדולים של אנשי ביטחון ורפואה הוקפצו לנקודה עליה דיווח הפצוע, שם הוא אותר עם פגיעה באיזור הצוואר כשהוא במצב אנוש. הוא קיבל טיפול ראשוני בזירה כשמצבו קשה מאוד, ולאחר מכן פונה להמשך טיפול רפואי בבית הרפואה מאיר בכפר סבא, שם למרבה הצער והכאב נקבע מותו הי"ד.

כוחות צבא מנהלים מרדף אחר המחבלים השפלים, במסגרת המרדף, סגרו הכוחות צירים והציבו מחסומים באיזור שכם.

דובר מד"א זכי הלר מסר לתקשורת: "בשעה 20:05 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירקון על ירי לעבר רכב בציר 60 סמוך לחוות גלעד בשומרון. מדיווח ראשוני, חובשים ופראמדיקים של מד"א בסיוע כוח רפואה של צה"ל מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבית חולים מאיר פצוע קשה עם פצעי ירי בפלג גופו העליון".

הקדוש הרב רזיאל שבח הי"ד, אברך כבן 32, תושב "חוות גלעד" שבשומרון. תלמיד ומרבני ישיבת "רועה ישראל" שביצהר. הותיר אחריו שישה ילדים קטנים. הרב רזיאל שימש כשוחט ומוהל, וזכה למול ילדים רבים בשומרון. כמו"כ שימש ככונן מד"א, ורק לפני שנתיים קיבל תעודת הוקרה מטעם המועצה האיזורית שומרון.

מ"המטה העולמי למען שלימות התורה העם והארץ" נמסר: הזעקה עדיין מהדהדת! זעקתו של הרבי מליובאוויטש מלך המשיח שליט"א על כך שצריך לעמוד בתוקף מול המחבלים ובטח שלא לדבר על משא ומתן עמהם שזה בגדר של פיקוח נפש! לצערנו הממשלה ממשיכה להתעלם מהמצב בו מחבלים מסתובבים חופשי! רק היום נמנע בחסדי ה' פיגוע בשומרון אבל כעת בסופו של יום קיבלנו פיגוע רצחני שלא יכול לתת למצב הזה להמשיך, אנו נמשיך להביא את חובת המחאה על פי תורתנו הקדושה! עד מתי?!".

יש לציין כי רק אמש פרסמנו כאן ב"אתר הגאולה" את הטור הזועק של ר' צבי סוכות, אברך תושב יצהר שמספר על הכמעט-פיגוע שקרה בשבוע שעבר, ומבקר את העובדה שלא ננקטה שום פעילות לחסימת הכניסות לשכם או הצבת מחסומים.

העולם היהודי מנחם את משפחת שבח ויהי רצון שהקב"ה ינחם אותם ואת כל ישראל ושנזכה תכף ומיד להתגלות המלאה והמושלמת של הרבי מלך המשיח שליט"א לעיני כל העולם!

צילומים: אלחנן גרונר - הקול היהודי, תיעוד מבצעי מד"א, ומשפחת שבח.

orig_44ce80a40a4c4b6eacb706790d2bcce9

orig_9eacb124ffb74384b1c5e16046b2ee81

orig_aedb1f7e2d6f483fbfa4d966185cd452

mOAFgyCgVxRb9O

 

donate

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...