האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

משיח בכיכר • צפו: מענדי ג'רופי בהופעה מלאה בעצרת הענק

כנסים והרצאות

שניאור גרינפלד 1040 צפיות 0

זה קרה בפעם השלישית בהיסטוריה כ50.000 איש השתתפו בעצרת הענק "משיח בכיכר" שעוררה סערה רבה והכינה את העולם לקבלת פני הרבי מליובאוויטש מלך המשיח שליט"א בי"ב תמוז בכיכר רבין בת"א • במהלך העצרת הופיע גדול הזמר החסידי ר' מענדי גרופי שהרקיד את הרבבות • הכתבה המלאה

לפני חודש בדיוק כ50.000 איש השתתפו בעצרת הענק "משיח בכיכר" שעוררה סערה רבה והכינה את העולם לקבלת פני הרבי מליובאוויטש מלך המשיח שליט"א בי"ב תמוז בכיכר רבין בת"א שנערכה ע"י האגודה למען הגאולה האמיתית והשלימה.

בפעם השנייה בהיסטוריה מאז הכינוס הראשון בחודש סיון תשנ"ה, בסגירת מעגל מיוחדת, הופיע גדול הזמר החסידי ר' מענדי גרופי במעמד הרבבות.

הופעתו החלה כבר בתחילת הערב, מיד עם סיום הזמנת כ"ק אדמו"ר מליובאוויטש מלך המשיח שליט"א למעמד. פצח הבעל מנגן החסידי ר' מענדי ג'רופי בפעם השנייה בהיסטוריה בכיכר רבין בשירת "יחי" המקפיצה את הקהל.

כמו כן, כפי שמופיע "בשולחן ערוך" לערוך את הקידוש לבנה מתוך שירה וזמרה כשמחת חתן וכלה, הקפיץ ג'רופי את הקהל בשירת "כשם שאני" מתוך נוסח הברכה, והמשיך בשירי גאולה ומשיח, כאשר גולת הכותרת הלהיט "גאולה".

אחד הרגעים של הערב, היה הרגע אדיר בו פצח ג'רופי בשירת "דידן נצח" אדירה המקפיצה את כל הקהל כולו (שהיה עד לסערה הגדולה עקב שמירת קיום ההלכה) להתרוממות שיא המסמל את ניצחון אור הגאולה על חשכת הגלות.

ובסיום העצרת עלה מענדי גרופי יחד עם הזמר החסידי ר' מיילך קהאן למחרוזת מיוחדת בדואט של ניגוני רגש ושמחה.

'אתר הגאולה' מגיש 30 דקות מההופעה של מענדי ג'רופי בעצרת הענק "משיח בכיכר".

donate

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...