• ב"ה ימות המשיח!
  • י"ז אדר א' התשפ"ד (26.02.2024) פרשת כי תישא

פסטיבל אור בפסטיבל עכו בסוכות

בחול המועד סוכות יצא צוות חב"ד פסטיבלים בניהולו של הרב מיכאל קדלבורג בשנה השמינית ברציפות לפעול בפסטיבל עכו. משך שלושה ימים במצע ד' מינים, הפעלות ילדים, אגרות קודש, 7 מצות בני נח, ושמחת בית השואבה. דיווח וגלריה
פסטיבל אור בפסטיבל עכו בסוכות פסטיבל אור בפסטיבל עכו בסוכות פסטיבל אור בפסטיבל עכו בסוכות
הישארו מעודכנים בסטטוסים של אתר הגאולה

בחול המועד סוכות יצא צוות חב"ד פסטיבלים בניהולו של הרב מיכאל קדלבורג בשנה השמינית ברציפות לפעול בפסטיבל עכו. משך שלושה ימים במצע ד' מינים, הפעלות ילדים, אגרות קודש, 7 מצות בני נח, ושמחת בית השואבה. דיווח וגלריה.

בחול המועד סוכות יצא צוות פסטיבל אור בניהולו של הרב מיכאל קדלבורג בשנה השמינית ברציפות לפעול בפסטיבל עכו.
בסיועו הנדיב של החסיד יהורם שרעבי שונע הנגרר עם כל הציוד לפסטיבל עכו, ובמוצאי החג הצוות החל בהקמת סוכת הפסטיבל וכבר בבוקר הסוכה עמדה והיתה מוכנה לארח את אלפי המבקרים בפסטיבל.

במשך שלושת ימי חול המועד פעל צוות חב"ד פסטיבלים במיגוון פעולות : הפעלת יצירות עם מאות ילדים בכל יום,מבצע ארבע מינים,שיחות והתוועדויות עם מאות האורחים בסוכה,מניינים מנחה-ערבית,כתיבה באגרות קודש,7 מצוות בני נח בערבית.
והצגות לילדים על במת הסוכה על ידי השחקן המוכשר תומר רטהאוז וכמובן רקודי שמחת בית השואבה כל ערב ע"י הנגנים המוכשרים והחסידיים בנימין כהן ושמאי שבייב.
כמו כן, סייעו רבות לפעילות משפחת שפרלינג עם כל ילדיהם.
השליח מודה מקרב לב לרב השליח הרב פראנק שסייע רבות לכל הצרכים של הפעילים בעת שהותם בעכו ולראש עריית עכו מר שמעון לנקרי שתמך וביקר בסוכה.
וכמובן לרבנית קדלבורג-גפני שסייעה רבות בקירוב נשים בפסטיבל.

תנופת פעילות בחודש החגים במנילה, פיליפינים

כוחות חב״ד ממשיכים בפעילות בגזרת עזה

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...