האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

משיח בכיכר • האזינו: התגובה הראשונית השבוע ב"קול ברמה"

פעילות משיח

שניאור גרינפלד 1074 צפיות 0

משיח בכיכר • האזינו: התגובה הראשונית השבוע ב"קול ברמה"

הסערה התקשורתית סביב שמירה על כללי ההלכה בעצרת הענק "משיח בכיכר" צוברת תאוצה, הרב בנצי פרישמן התראיין ביום שלישי השבע בתוכנית 'יומן הצהרים' עם השדרן רונן כץ ברדיו 'קול ברמה' והגיב על הפרסומים השונים שאז רק החלו להתפרסם, וכמובן הדגיש את קיום המעמד • להאזנה

משיח סוער בכיכר: הסערה התקשורתית סביב שמירה על כללי ההלכה בעצרת הענק "משיח בכיכר" צוברת תאוצה, הרב בנצי פרישמן התראיין ביום שלישי השבע בתוכנית 'יומן הצהרים' עם השדרן רונן כץ ברדיו 'קול ברמה' והגיב על הפרסומים השונים שאז רק החלו להתפרסם, וכמובן הדגיש את קיום המעמד.

האירוע שיערך אי"ה ביום שני חג הגאולה ה91 של כ"ק אדמו"ר מוהריי"צ מליובאוויטש י"ב תמוז תשע"ח בכיכר רבין בתל-אביב. יסתמן כמעמד של רבבות בסימן "אמונה, שמחה וגאולה", כאשר גולת הכותרת של העצרת יהיה מעמד הקידוש לבנה הגדול ביותר בעולם שנערך עד עתה.

במהלך התוכנית יהיה גם: מחאה על הפגיעה בשלימות התורה העם והארץ, משא מיוחד בשם "הללו את ה' כל גויים", וכמובן העיקר של הערב - "מעמד קבלת פני משיח צדקנו".

בחלק המוזיקלי של האירוע יהיה מופע ענק של גדולי הזמר היהודי מכל הגוונים: מענדי ג'רופי, אריאל זילבר, מיילך קאהן ואבי בן ישראל ו"מקהלת צבאות השם" שיופיעו ברוב שירה וזמרה עם ניגוני חב"ד ושירי משיח וגאולה עם תזמורת מורחבת בניצוחו של בני לאופר.

יש לציין כי העצרת תערך במעמד רבנים, משפיעים, שלוחים ואישי ציבור מרחבי הארץ והעולם, כמו כן הסעות מכל רחבי הארץ במחיר סמלי ומוזל ביותר של 10 ש"ח בלבד.

כמו כן גם השנה תתקיים בסוף הערב הגרלה מיוחדת בין כל המשתתפים במעמד על כרטיס טיסה לחצר הקודש של הרבי מלך המשיח שליט"א ב770 שבניו יורק, ההשתתפות בהגרלה באמצעות האתר המיוחד.

מ"האגודה למען הגאולה האמיתית והנשלימה" נמסר כי ארגון המעמד נערך ביוזמת ולזכות היו"ר והמייסד הגה"ח הרב זמרוני זליג ציק שמסר את נפשו למען הבאת הגאולה.

ויהי רצון שנזכה להתגלות המלאה והמושלמת של הרבי מלך המשיח שליט"א תכף ומיד ממש!

אתר הגאולה ימשיך ויעדכן אי"ה 

donate

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...