האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

משיח בכיכר • הבהרה בעקבות הפרסומים: האירוע יערך במועדו

פעילות משיח

אתר הגאולה 2175 צפיות 0

משיח בכיכר • הבהרה בעקבות הפרסומים: האירוע יערך במועדו

שבעה ימים נותרו ל"משיח בכיכר" - עצרת הענק שתערך במעמד רבבות עמך בית ישראל לקבלת פני הרבי מליובאוויטש מלך המשיח שליט"א בכיכר רבין בת"א • בקשר לפרסומים בתקשורת, מארגני העצרת מודיעים כי הענין בטיפול מול הגורמים המתאימים, ויד החסידים תהי' על העליונה. כל ההכנות נמשכות כסדרן, והאירוע יתקיים במועדו • הכתבה המלאה

רישום להסעות אל "משיח בכיכר" מכל רחבי הארץ: 077.202.3000

זה קורה שבוע ימים בלבד, בפעם השלישית בהיסטוריה, קהל חסידי חב"ד ליובאוויטש יחד עם רבבות עמך בית ישראל יתכנסו ל'עצרת הענק' לקבלת פני הרבי מליובאוויטש מלך המשיח שליט"א בארץ הקודש.

בקשר לפרסומים בתקשורת, מארגני העצרת מודיעים כי הענין בטיפול מול הגורמים המתאימים, ויד החסידים תהי' על העליונה. כל ההכנות נמשכות כסדרן, ובעז"ה יהיה "דידן נצח" והאירוע יתקיים אי"ה במועדו.

האירוע שיערך אי"ה ביום שני חג הגאולה ה91 של כ"ק אדמו"ר מוהריי"צ מליובאוויטש י"ב תמוז תשע"ח בכיכר רבין בתל-אביב. יסתמן כמעמד של רבבות בסימן "אמונה, שמחה וגאולה", כאשר גולת הכותרת של העצרת יהיה מעמד הקידוש לבנה הגדול ביותר בעולם שנערך עד עתה.

במהלך התוכנית יהיה גם: מחאה על הפגיעה בשלימות התורה העם והארץ, משא מיוחד בשם "הללו את ה' כל גויים", וכמובן העיקר של הערב - "מעמד קבלת פני משיח צדקנו".

בחלק המוזיקלי של האירוע יהיה מופע ענק של גדולי הזמר היהודי מכל הגוונים: מענדי ג'רופי, אריאל זילבר, מיילך קאהן ואבי בן ישראל ו"מקהלת צבאות השם" שיופיעו ברוב שירה וזמרה עם ניגוני חב"ד ושירי משיח וגאולה עם תזמורת מורחבת בניצוחו של בני לאופר.

יש לציין כי העצרת תערך במעמד רבנים, משפיעים, שלוחים ואישי ציבור מרחבי הארץ והעולם, כמו כן הסעות מכל רחבי הארץ במחיר סמלי ומוזל ביותר של 10 ש"ח בלבד.

כמו כן גם השנה תתקיים בסוף הערב הגרלה מיוחדת בין כל המשתתפים במעמד על כרטיס טיסה לחצר הקודש של הרבי מלך המשיח שליט"א ב770 שבניו יורק, ההשתתפות בהגרלה באמצעות האתר המיוחד.

כמובן שהעצרת תיהיה גם ההתועדות המרכזית באה"ק לרגל חג הגאולה - היום בו יצא כ"ק אדמו"ר מוהריי"צ מליובאוויטש ממאסר על כך שמסר נפשו ברוסיה על שמירת הגחלת היהודית למען כלל ישראל.

מ"האגודה למען הגאולה האמיתית והנשלימה" נמסר כי ארגון המעמד נערך ביוזמת ולזכות היו"ר והמייסד הגה"ח הרב זמרוני זליג ציק שמסר את נפשו למען הבאת הגאולה.

ויהי רצון שנזכה להתגלות המלאה והמושלמת של הרבי מלך המשיח שליט"א תכף ומיד ממש!

רישום להסעות אל "משיח בכיכר" מכל רחבי הארץ: 077.202.3000

אתר הגאולה ימשיך ויעדכן אי"ה

donate

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...